Tohle je válka: Trump stahuje vojáky z Evropy a posílá je do amerických ulic. Liberální guvernéři vyhlašují neposlušnost. Bojová mapa USA: Země se rozpadne na dvě části – a pak…

Před našima očima začíná válka o budoucnost USA – a v důsledku i celého západního světa. Prezident Trump před pár dny oznámil, že stahuje z Německa deset tisíc vojáků. “To on je chce asi poslat do Polska!”, papouškují česká a jiná média agenturu Reuters. Kdepak, nechce.Trump nasazuje armádu do ulic amerických měst

Liberální Německo pokrytecky k Trumpovým vojákům: “Ale kampak? Je si tu klidně zůstaňte!”

Prezident Trump nechce poslat své vojáky nikam do Evropy. Vůbec nejde o nějaké NATO a jeho vypočítavou roli “ochránce míru” před virtuálním nepřítelem. Jde o mnohem víc. Jde o všechno.


Genderová laboratoř

Trump potřebuje své vojáky doma, v ulicích amerických měst, které ovládly zdivočelé hordy. Pod záminkou “boje proti rasismu” rabují, zapalují budovy, mlátí na potkání kohokoli bez ohledu na barvu pleti, vraždí, lynčují.

Názorový prostor kontrolují velká média, která jsou plně pod kontrolou liberálů (tedy krajní levice). Amerika je na rozcestí – a vyhraje ten, kdo “má pravdu” – tedy ten silnější.
Bojová mapa USA: Červená je Trump, modrá jsou liberálové (Soros, Obama, ANTIFA, Gates, Biden, CNN, Twitter…)

Když bude Donald Trump váhat, nebo selže, dojde v USA k neoliberální barevné revoluci. Ta smete nejen Trumpa, ale i armádu, policii, zákony – a celé USA se promění liberální, tvrdě globalizovanou genderovou sociální laboratoř.


Starosta Minneapolis Frey, liberál, pláče podezřele dlouho před rakví drogového dealera Floyda.

loading…

Nasazení armády znamená občanskou válku – a tentokrát ne Severu proti Jihu, ale uvnitř společnosti – mezi demokratickými a republikánskými státy americké unie.

Guvernéři “demokratických” států (tedy z tzv. krajně levicové Demokratické strany USA) už dali jasně najevo: Donald Trump není náš prezident. Jejich policie kleká před rabujícím davem a líbá nohy členům černošských gangů. kteří se jim smějí do obličeje.
To nejlepší z Trumpova vyhlášení války

“Jsem váš prezident zákona a pořádku a spojenec všech mírumilovných demonstrantů. V posledních dnech se našeho národa zmocnili profesionální anarchisté, násilné davy, žháři, rabovači, kriminálníci, ANTIFA a další,” řekl Donald Trump v projevu, který předcházel oznámení stažení amerických vojáků z Německa.”

“Některé státy a jejich lokální vlády selhaly při přijímání nezbytných opatření pro ochranu svých občanů. To, čemu čelíme, je teror.

“Proto mobilizuji všechny dostupné federální zdroje, civilní i vojenské, na zastavení nepokojů a rabování. Dnes jsem nařídil všem guvernérům, aby rozmístili Národní gardu v dostatečných počtech, abychom získali kontrolu nad ulicemi.”

“Pokud některé město nebo stát odmítne přijmout nezbytná opatření, nasadím americkou armádu a vyřeším problém za ně. Zatímco zde mluvíme, vysílám tisíce a tisíce těžce vyzbrojených vojáků, vojenského personálu a policistů na zastavení nepokojů.”

“Varuji všechny, že zákaz vycházení po 19 hodině bude přísně vynucován. Viníci budou zatčeni a stíháni v plném rozsahu zákona. Budou čelit dlouhým trestům vězení. Patří sem ANTIFA a další pachatelé násilí. Je jen jeden zákon, a ten bude obnoven.”

(Projev je z 2. června)


Ozbrojené síly Spojených států amerických se skládají ze šesti složek: armády, letectva, námořnictva, námořní pěchoty, vesmírných sil a pobřežní stráže. V aktivní službě je kolem 1 400 000 lidí, s rezervisty pak 3 miliony lidí.

Americký ministr obrany Mark Esper oznámil, že nepodporuje aktivaci takzvaného zákonu o vzpouře, který by umožnil k potlačení násilných protestů v USA nasadit armádu. V podstatě se se tak vzepřel svému prezidentovi. Esper je považován figuru dosazenou zbrojařskou lobby – a ta je na straně liberálů.


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh