Bartoši? ANTIFA zapálila dům, kde bylo dítě a pak bránila hasičům v jeho záchraně. Mrazivé svědectví velitele hasičů, který se skoro rozplakal. VIDEO. Děsivé: Vlajka teroristické organizace v Evropském parlamentu. FOTKY

Militantní organizace ANTIFA, k níž se hlásí předseda české krajně levicové Pirátské strany Ivan Bartoš, zapálila dům, ve kterém bylo dítě. Pak bránila hasičům aby dítě z hořícího domu dostali ven.


VIDEO (1 minuta) Velitel hasičů z Richmondu o hrůzném činu organizace ANTIFA.

Anarchie v USA. “Vede je ANTIFA”, říká prezident Trump

Více než 100 měst USA je v plamenech, když nepokoje zažehla smrt pouličního dealera drog při zatýkání policií. Velitel hasičů z Richmondu William Smith uvedl, že dům nezapálili místní demonstranti, ale organizovaná militantní skupina, která přijela odjinud.

Podle očitých svědků měli vzbouřenci rudočerné vlajky ANTIFY. Právě tato organizace je společně s černošským hnutím Black Lives Matter tvrdým jádrem protestů, které provází agresivní útoky na policii, vraždy, zapalování aut a budov a rabování.


Ivan Bartoš, předseda krajně levicové Pirátské strany, zahalený do vlajky ANTIFA na demonstraci v Praze
loading…

Ivan Bartoš s vlajkou ANTIFA na demonstraci v Berlíně. Vlajku prý koupil na trhu, tvrdí dnes, a navíc prý nemá ani legitimaci ANTIFA

Evropský parlament, zástupci krajní levice v čele se Ska Kellerovou (Grüne Partei). Kellerová je předsedkyni frakce, jejímiž členy je česká Pirátská strana

Uprchlíci vítejte! Zcela vpravo předseda krajně levicové Pirátské strany zahalený ve vlajce ANTIFA Ivan Bartoš.

Bartoš ve vlajce ANTIFA

Při údajných rasových protestech byli rozzuřeným davem zastřeleni i dva černošstí policisté. Oba do hlavy. Nejméně třetinu vzbouřenců tvoří běloši. Podle amerických tajných služeb vede krvavou vzpouru ANTIFA, která je zřejmě financována z fondů, napojených na tzv. Demokratickou stranu USA (Soros, Clintonová, Obama, Biden…).


Trump: Anarchii velí ANTIFA, která je teroristickou organizací

Prezident Trump oznámil, že zařadí Antifu na listinu teroristických organizací jako je Taliban, Rudí Khmerové, Islámský džihád, Irská národně osvobozenecká armáda a další. Podle něj toto hnutí organizuje anarchii v USA.


Trump: “Naší země se zmocnili násilníci, rabovači, ANTIFA…”

Hnutí ANTFA má kořeny v Hitlerově Německu, ale k jeho celosvětovému rozmachu došlo až v posledních letech v souvislosti se sílícím vlasteneckým hnutím. ANTIFA nemá strukturu, ale co do údernosti bývá přirovnávána k Hitlerovým SA (Sturmabteilung).

Velkým sympatizantem ANTIFA je předseda krajně levicové Pirátské strany Ivan Bartoš, který se zúčastnil mnoha demonstrací s vlajkou ANTIFA nad hlavou.

Napadení v Praze

“Jsem liberál a pacifista. Být proti fašismu mi přijde správný,” říká k tomu Ivan Bartoš.

Když včera začali čeští poslanci upozorňovat na vazbu Bartoše a teroristické organizace ANTIFA, přišla krajně levicová Pirátská strana s úsměvným vysvětlením:

“Pan Bartoš je na fotografiích s vlajkou ANTIFA, protože si ji kdysi koupil v Německu jako historický artefakt. A nemá ani legitimaci ANTIFA.”


ANTIFA je agresivní bojovou organizací a nijak se netají tím, že násilí je samozřejmost, pokud to vyžadují okolnosti. “Neuznáváme monopol státu na násilí,” uvádí ANTIFA na svých českých stránkách. Jinými slovy: Policie pro nás není žádná autorita a klidně jim to tam vypálíme.

První útoky ANTIFA v České republice byly zaznamenány v roce 2013, kdy skupina mladíků, vykřikujících “ANTIFA Praha!” ztloukla v Praze na Florenci milenecký pár ze Slovenska. Přívrženci hnutí ANTIFA se mimo jiné také účastnili také sporů o budovu anarchistické Kliniky v Praze.
Teroristická vlajka v Evropské parlamentu

Veřejnost byla nedávnou šokování vlajkou ANTIFA, kterou přinesla do Evropského parlamentu Němka Franceska Ska Kellerová a aniž by v tom někdo bránil, nechala se tam s ní vyfotit. Za německé Zelené (Grüne Jugend) je poslankyní Evropského parlamentu od roku 2009.


Z toho mrazí: Němečtí Zelení, jejichž klonem je česká krajně levicová Pirátská strana s vlajkou teroristické organizace ANTIFA v Evropském parlamentu

Česká Pirátská strana s předsedkyní evropské krajní levice Ska Kellerovou (Grüne Partei). Zcela vpravo je Pirát z Německa (Piratenpartei.

V Evropském parlamentu je Ska Kellerová předsedkyní frakce Zelení / Evropská svobodná aliance, jejímiž členy je také česká Pirátská strana. Spolu s nimi jsou členy stejné frakce například Strana německymluvících Belgičanů, Bavorská strana, Skotská národní strana, Nacionalistický Blog Galície a další.

K otázce migrace se Kellerová staví tak, že by do Evropy vozila z Afriky najednou celé vesnice.


Organizace ANTIFA tvrdí, že se americká tajná služba i prezident Trump pletou a že s krvavou vzpourou v USA nemají nic společného. Fotografie a videa však hovoří o opaku.


Odkazy: WTVR, Policie ČR
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh