Děsivé: Tisíc po zuby ozbrojených černochů pochoduje k památníku konfederace. 3 x VIDEO. Hnutí Black Lives Matter má vlastní armádu? Začala občanská válka… Vůdce černošských ozbrojenců vyzývá ke střetu

Více než tisícovka po zuby ozbrojených černochů v černých uniformách pochodovala včera (Den nezávislosti) k památníku konfederace ve Stone Mountain Park v Georgii (USA). Mnozí považují tuto akci za zahájení občanské války v USA.Armáda NFAC pochoduje k památníku konfederace

Proslov předáka NFAC k bilým slabochům

Armáda NFAC (Not F**King Around Coalition) ve svém prohlášení zdůraznila, že ji tvoří 100 procent černochů, ale zaznamenaná videa ji usvědčují ze lži. Přestože mají zakryté tváře černými rouškami, je mezi nimi vidět několik bělochů včetně žen. Vojáci NFAC jsou vyzbrojeni automatiskými puškami, nebo bojovými holemi.


Památník konfederace tvoří ve skále vytesané reliéfy generálů války Severu proti Jihu. Černošská armáda NFAC vyzvala bílé, údajně nacionalistické skupiny v oblasti, aby buď bojovaly, nebo se k nim připojily a demonstrovaly proti prezidentu Trumpovi.Černošská armáda NFAC je připravena (a bude) bojovat“Jsme černá milice, nejsme demonstranti, nepřicházíme zpívat, to není to, co o do nám jde,” uvedl zakladatel NFAC, který si říká mistr Jay, pro levicový časpis Newsweek.


NFAC prý není součástí Black Lives Matter, ale – jak vyplývá z několika videi s předchozího dne armáda – NFAC se akcí Black Lives Matter účastní.

Památník ve Stone Mountain

NFAC je černošská varianta militantního hnutí Antifa, míní někteří experti, ale jiní ji považují za mnohem nebezpečnější.

Upozorňují, že takto velká a vyzbrojená jednotka nebyla k vidění ani v dobách Černých panterů a že její medializovaná akce u památníků může být součástí předem připraveného plánu k rozpoutání občanské války.


loading…

Památník a přilehlý park byl několik týdnů uzavřen kvůli hysterii kolem údajné epidemie koronaviru. Správci parku památník otevřeli včera v Den nezávislosti a hned tam napochodovala armáda černochů z NFAC. Budí to silný dojem, že šlo o předem domluvenou akci.„Stone Mountain je symbolem bílých supremacistů, kde docházelo k rituálům Ku-Klux-Klanu,” uvedli zástupci NFAC. “Teď jsme u nich doma, ale nikdo se nám nepostavil. Asi mají strach.”
Po celých spojených státech vznikají domobrany na ochranu majetku proti agresivnímu křídlu Black Lives Matter a hnutí Antifa. Ekonomika je v recesi, miliony lidí přišly o práci. Prezident Trrump povolal na pomoc armádu, několik stovek vzbouřenců bylo zatčeno kvůli rabování, násilí, žhářství a ničení soch.Pokud vstoupí NFAC do ulic amerických měst, bude následovat reakce. Zřejmě jde o součást předem připraveného plánu Demokratické strany USA vyvolat chaos před podzimními volbami a zabránit prezidentovi Trumpovi obhajobu prezidentského křesla.
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh