V Německu prý umírají děti kvůli tomu, že nosí roušky. Doktor se ve videu rozplakal a vyzval rodiče, aby ihned vyšli do ulic. Oficiálně: Důvod úmrtí neznámý. Média to označují za podvrh.

“Na co čekáte? Až bude víc dětí udušených v rouškách? Kolik jich ještě bude? Deset? Dvacet? Sto? Nebo tisíc? Povstaňte a vyjděte do ulic!” Německý lékař Bodo Dr. Schiffmann po dvou záhadných úmrtí dětí s rouškami vyzývá nejen rodiče k občanské neposlušnosti proti korona-tyranii.
Zemřela ve školním autobuse!

Dr. Bodo Schiffmann vyzývá rodiče dětí, aby vyšli do ulic. Redakce Arfa již pracuje na doslovném překladu tohoto velmi ostrého videa.

Dívka (13) v roušce se zhroutila ve školním autobuse a za několik minut zemřela se záškuby připomínající dušení.

Školačka netrpěla žádnou závažnou nemocí. Pitva však neposkytla jasný důkaz, že její rouška ​​vedla ke smrti. Příčina smrti: neznámá. Ke smutné události došlo v Bádensku-Württembersku v září krátce po začàtku školního roku.


Zastavte corona-lež (foto z demonstrace v Berlíně

Teď se objevila další zpráva o smrti dítěte s rouškou. Německý lékař Dr. Bodo Schiffmann ve svém aktuálním videu vysvětluje, že mu jeho lékařský kolega řekl o náhlé smrti druhého dítěte. Ani ono netrpělo žádnou vážnější nemocí.


Čeští lékaři, kteří zpochybňují pandemii COVID-19 (je to jen chřipka) a smysl roušek: 
Profesor Pirk, docent Žaloudík, profesor Pafko,  primář Votrubaprimářka Skovajsová, Pavel Kolář, Dr. Tomková,  Dr. ZelenáDr. BalíkDr. Adámková, Dr. Pollert, Dr. Šmucler a mnoho dalších… Klikejte na odkazy a sdílejte!


loading…

Lékaři se obávají, že také druhé dítě zemřelo kvůli tomu, že mělo příliš dlouho roušku na půdě a nosu. Výsledky pitvy ještě nejsou k dispozici.


Dr. Schiffmann na videu varuje, že dostává stále více zpráv z jiných klinik a od neurologů o dětech s těžkými bolestmi hlavy, špatnou koncentrací a nevolností.


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu

Jeden otec mu napsal, že jeho syn musel nosit předpisovou roušku ve sportovní třídě a proto nemohl mít brýle – ač má pět dioptrií.


Čtěte též: Děsivé! Novinář testoval roušky svého syna (11).


Dr. Schiffmann pro to nachází jasná slova: „Nutit dítě na hodinách tělesné výchovy nosit masku není sport, ale vražda. Kdy rodiče a prarodiče konečně povstanou proti zlu?” ptá se.


loading…

Ve videu lékař popisuje ochranu úst a nosu jako „masku otroka“ a „symbol útlaku“ ve „fašistické diktatuře“.


Pro-covid média: Chceme důkaz!

Proti videu, které je masově sdíleno na sociálních sítích, se vymezila média hlavního proudu. Například TV portál Tagesschau se domnívá, že se „Kritici Corony“ snaží mobilizovat své příznivce fámami o mrtvých dětech v rouškách.


Podle portálu Tagesschau si kritici roušek odporují: Na jedné straně tvrdí, že ochrana úst a nosu je zcela neúčinná, protože je příliš propustná – zároveň se tvrdí, že vás její nošení může téměř udusit.

(Arfa říká: Propustnost virů skrze roušku je jasně prokázána – skýtá jen minimální ochranu. Škody, které způsobuje jsoumohem horší. Chuchvalce CO2, tvořící se pod rouškou, stres atd...
Jak odhalil Tagesschau – Dr. Schiffmann se několikrát objevil jako řečník na demonstracích proti opatřením vlády ohledně údajné pandemii covid-19. “Ve vládě jsou fašisté“, říká Schiffmann, a „tito fašisté jdou po našich dětech“.


Je nejvyšší čas se probudit. Nyní máme dvě mrtvé děti, kolik by jich mělo být? Kdy rodiče konečně povstanou?“ bouří Dr. Schiffmann.


Čtěte též:
Masivní demonstrace v Berlíně proti “podvodu jménem koronavirus”. Nacistické symboly vedle duhových vlajek. Útok na Říšský sněm. Statisíce demonstrantů, 200 zatčených, desítky zraněných policistů.

Zdroj: Tagesschau, Corona Transition

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh