SusSEX Royal? Jak chtěla zlatokopka Meghan vytunelovat britskou královskou rodinu. Parazitem ve vyšším zájmu. Ukradla královně vnuka a vydírá ji pravnoučetem. Vazby na americké feministky a hnutí MeToo

Tunel, který se podařilo ucpat na poslední chvílí. Americká genderová aktivistka a fanynka Grety paní Meghan (38) si nechala zaregistrovat značku “Sussex Royal” několik měsíců předtím, než ohlásila, že se i s manželem Harrym (35) a synem Archiem (9 měsíců) stěhují pryč do Kanady.


Meghan a Harry a synem Archiem

Byla to předem pečlivě připravená akce, na jejímž konci měla Meghan parazitovat na britské královské rodině. Značku “Sussex Royals” nechala zaregistrovat jako ochrannou známku v řadě zemí, vztahovala se mimo jiné i na oblečení, knihy a suvenýry.


Na propagaci její tým pracoval dávno předtím, než postavila britskou královnu Alžbětu před hotovou věc. Genderová aktivistka Meghan tak jedním vrzem ukradla britské královně Alžbětě vnuka, pravnuka a značku.


Ochrannou známku Sussex Royals rozšířila Meghan i na sociálních sítích

Sussex také v ČR

Ochranná známka Sussex Royals lstivé Meghan, která po sňatku s Harrym (2018) získala titul vévodkyně ze Sussexu si nechala značku zaregistrovat i s platností v České republice.


Ochranná známka Sussex Royal v České republice ZDE
(po kliknutí na odkaz doplňte výraz “Sussex Royal” do kolonky název výrobku)


Značka Sussex Royal registrovaná v ČR

Meghan nechala i vyrobit webové stránky ZDE


Po tlaku Buckinghamského paláce oznámila Maghan, že značku “Sussex Royal” používat nebude a své akce nebude zašťitovat jménem královny. Označení “Royal však hodlá používat i nadále”.

Psali jsme například ZDE


Princ Harry, který do seznámení s Meghan v Londýně na tenise žil svobodomyslným životem. Nyní je z něj vegetarián a ekologický aktovitista.

Nechal si však slyšet, že lituje, jak se to zvrtlo.

Nyní žije se svou genederovou ženou a synem ve Vancouveru v Kanadě.


Harry se uměl pobavit

Byl to plán

Jak upozornil nejčtenější britský deník The Sun Američanka Meghan Markle (38) mohla být do královské rodiny nasazena, aby ji rozvrátila.

Meghan měla podle všeho promyšlený plán, jak narušit chod královské rodiny, zbořit vazby a tradice. Velmi napjatý je i její vztah ke Kate (37), manželce bratra svého muže.

Meghan se přátelí s předními americkými feministkami, angažovala se i v nenávistné kampani MeToo. Mezi její kamarádka patří například neúspěšná kandidátka na prezidentku USA Hillary Clintonová, nebo feministická sportovní ikona tenistka Serena Williamsová.
Meghan se netají nenávistí proti vlastnímu otci. Prohlásila, že mu svého syna nikdy neukáže. Její rodiče jsou rozvedeni, s matkou, cvičitelkou jógy a esoteričkou, má Meghan velmi těsný vztah. Otce nepozvala ani na svatbu. Svou matkou navštívila v USA už několikrát.

Bývalá herečka Meghan ulovila Harryho v Londýně v roce 2016. V tu dobu psala bojovné sloupky do ženských časopisů – mimo jiné na témata “jak ho oškubat”, “jak ho ovládnout” a podobně.close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh