Experti varují: Bledý ruský mystik po Trumpově boku se může pokusit ovlivnit prezidentské volby

WASHINGTON – Se stále rostoucím znepokojením sledují americké zpravodajské služby samozvaného vizionáře a léčitele jménem Volokov Molchalin. Bledý ruský mystik je neustále po boku prezidenta Donalda Trumpa a není vyloučeno, že se může pokusit ovlivnit volby 2020.


Poznámka: Text je žertová satira převzatá z portálu The Onion


“I když si nejsme jisti, co přesně Volokov šeptá do Trumpova ucha – a zda je to vůbec známý jazyk – zpravodajská komunita má za to, že může mystik využít svých samozvaných hynotických schopností k ovlivění americké veřenosti,” uvedl ředitel Národní zpravodajské služby Joseph Maguire.

Vousatý východní pravoslavný prorok se těší bezprecedentnímu přístupu do Oválné pracovny od chvíle, kdy na začátku června položil ruce na prezidentovo stehno a údajně ho vyléčil z vnitřního krvácení.


“Je stále více znepokojivé, že Volokov stále bezostyšněji ponouká Trumpa, aby se očistil, naplnil chodby Bílého domu vůní kadidla a opakoval okultní zaklínadla, dokud se jeho oči neobrátí v sloup v mystickém vytržení”.

“Dostali jsme také zprávy, že Volokov umí číst myšlenky, což by velmi komplikovalo, ne-li dokonce znemožňovalo jakékoli kontrarozvědné úsilí.”

Vystrašení zaměstnanci Bílého domu se neúspěšně pokusili mystika zabít. Přežil však nejen opakované pobodání, střelnou ránu do hlavy, ale i pokus o utopení v mrazivé vodě řeky Potomac.


Upozornění: Výše uvedený text je satira, kterou jsme převzali z amerického portálu The Onion. Ve skutečnosti Volokov Molchalin není vidět.


Celý článek v originále na portálu the Onion ZDE

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh