Jejda! Lékařka po vakcinaci proti COVID-19 od společnosti Pfizer utrpěla vážnou alergickou reakci. Děsivá vyrážka obličeje a trupu. Teď bojuje o život v nemocnici na Aljašce.

Lékařka z nemocnice na Aljašce byla podle New York Times v úterý hospitalizován s „vážnou alergickou reakcí“ poté, co dostala vakcínu COVID-19 od společnosti Pfizer. Zprávu je nutno brát velmi vážně – deník New York Times je hlavním propagátorem kontroverzní vakcinace. Stejná vakcína se má aplikovat i v České republice třetině obyvatel.
New York Times: Dva zdravotníci z Aljašky na vyšetření poté. co dostali vakcínu Pfizer

Lékařka, která v minulosti neměla žádné alergie, byla hospitalizována včera. Potíže měla také její kolegyně. Reakce se dostavila pár minut po aplikaci vakcíny. Velmi špatné reakce na vakcínu Pfizer byly hlášeny také minulý týden z Británie.


Nemocnice Bartlett Regional Hospital, kde došlo k prudké reakci zdravotnice na vakcínu Pfizer.

Vakcína není dostatečně vyzkoušená, což je odůvodněno tím, že “je nutno rychle jednat kvůli rostoucí pandemii”. Tuto verzi šíří média hlavního proudu (včetně u nás Česká televize). Zatím však pro toto tvrzení nebyly zveřejněny žádné důkazy (křivka kopíruje běžnou chřipku), panují velké pochybnosti o existenci pandemie samé.


V USA a Británii již začala první vlna vakcinace, která začne v České republice poté, co budou dovezeny vakcíny firmy Pfizer. Ty jsme nakoupili v obrovském množství 6 milionů dávek od Evropské unie, která na koupila od firmy Pfizer.Ve firmě Pfizer mají své zájmy americké a čínské banky a finanční skupiny a také propagátor vakcinace Bill Gates. Zisky z vakcinací půjdou do biliónů dolarů. Konstruktéři vakcinační hysterie plánují nejméně dvojí očkování ročně. Podle všech indicií bude očkování povinné (podmíněné).


loading…

Místní úřady uvedly, že případy nenaruší jejich plány na zavedení vakcín a že tyto informace sdílejí kvůli transparentnosti. V první vně jsou očkování lékařští pracovníci a nejohroženější skupina 65+.

Postižená lékařka, žena ve středním věku, která v minulosti neměla alergie, utrpěla anafylaktickou reakci, která začala 10 minut po podání vakcíny v Bartlett Regional Hospital v Juneau v úterý, uvedl úředník nemocnice. Měla pak vyrážku na obličeji a trupu, dušnost a zvýšenou srdeční frekvenci.Dr. Lindy Jonesová, lékařská ředitelka nemocnice na pohotovostním oddělení, uvedla, že postiženým lékařkám byl podán adrenalin, což je standardní léčba závažných alergických reakcí. Příznaky ustoupily, ale poté se znovu objevily a žena byla léčena steroidy a infuzí epinefrinu.


Čtěte též: “Koronavirus je největší podvod, jaký kdy byl spáchán na nic netušící veřejnosti,“ říká špičkový patolog, jehož firma obchoduje s testy PCR. “Testy nevypovídají o ničem, jen budí hysterii. Musí to okamžitě skončit.”

V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh