A je to venku! “Piráti jsou největší hrozba pro tuto zemi!” řekl naplno premiér Babiš. “Chtějí, aby naše děti brali drogy, jsou to vítači migrantů, udavači a neomarxisti!” A pak ještě…

Premiér Andrej Babiš se včera odpoledne v Poslanecké sněmovně neudržel a po interpelaci kontroverzní poslankyně Pirátské strany Olgy Richterové konečně řekl naplno, co muselo ven. Tím spálil poslední lávku možné spolupráce mezi středovým hnutím ANO a krajně levicovou Pirátskou stranou.
Podle premiéra jsou Piráti nebezpečnou, krajně levicovou stranou. Je řízená ze zahraničí, především pak z Německa (Zelení) a Evropskou komisí. Premiér tak takřka doslova zopakoval hodnocení deníku Arfa.cz, který na nebezpečí “bezva zhulených ajťáků z dredy” upozorňuje už dlouho.


“Co já si o vás myslím? No, já vycházím z toho, že vy jste strana, která je promigrační, vy říkáte, že tady migranty zvládneme, a já říkám, že žádné migranty tady nechceme,” uvedl premiér Babiš v parlamentu.


Arfa říká: Krajně levicové Pirátské straně se podařilo vnutit nálepku extremistů středové SPD. Stalo se tak pomoci zkorumpovaných médií hlavního proudu a ovládnutí kyberprostoru pomocí angažovaných svazáků.


“Vaše neomarxistické názory jsou známé, váš ministr financí tady vlastně navrhl to zdanění těch podnikatelů, že je vyžene úplně mimo, ty startupisti…” pokračoval včera v parlamentu premiér.


loading…

“Takže vy jste extrémní levice a propagujete drogy, já nechci, aby moje děti braly drogy a tak dále. Viděl jsem to video vaší europoslankyně, jak říká, že má ráda drogy. Takže já jen čerpám z těch zdrojů, proto mám názor, že vy jste největší ohrožení této země, naší kultury.”


“Vy jste strana, která je podporovaná názory ze zahraničí a hlavně z Evropského parlamentu. A jste hrozba pro naši zemi,“ uzavřel za potlesku Babiš, a dodal, že svůj názor nezmění, že to bude tvrdit, i když už třeba nebude v politice.Premiér Babiš ve své řeči reagoval na opakovanou snahu Pirátů lstivě si přisvojit jakési úspěchy v “boji proti koronaviru”. Piráti prosazují “totální lockdown” podle vzoru Německa.


„Já nevím, co vy jste udělali tady pro zvládnutí pandemie u nás. Popsali jste plno papírů, teoretických věcí. Nemáte vůbec představu, jak funguje reálný život a jak funguje stát,“ dodal. “Hrozím se dne, kdy by tito lidé byli u moci a rozhodovali o vašich osudech,” uvedl už dříve premiér Babiš.


Piráti jsou stejní jako ti zelení fanatici, oni by chtěli, abychom měli v Evropě miliony migrantů, aby změnili naši kulturu, naše zvyky, náš systém žití, rodinu… To by chtěli,“ uvedl premiér Andrej Babiš se své pravidelném nedělním pořadu Čau lidi.


Premiér Babiš o Pirátech


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh