To snad ne! Nejmladší pacient (44 let) zemřel přímo na COVID-19? “S jeho smrtí COVID-19 vůbec nesouvisel,” uvádí ošetřující lékař. Proč média lžou o koronaviru. Umírají lidé, kteří mohli žít

Českou veřejnost před pár dny vyděsila zpráva, že “V Praze zemřel pacient (†44), příčinou jeho úmrtí byla přímo nemoc COVID-19”. Byl to šok a znamenalo by to celosvětový unikát, protože dosud není znám jediný případ, že by někdo umřel “přímo” na COVID 19.“Ten pacient umřel na něco úplně jiného. COVID-19 vůbec nesouvisel s příčinou jeho smrti,” uvedl docent Martin Balík, vedoucí lékař Kliniky anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny Všeobecné fakultní nemocnice, který se snažil 44letého pacienta zachránit.


Čtěte též: Dr. Balík zpochybňuje význam léku na koronavirus


Docent Balík: “Smrt pacienta nijak nosouvisela s COVID-19. Měl masivní mozkovou příhodu.

“Využili jsme všechny možnosti moderní medicíny. Ten člověk umřel na naprosto devastující cévní mozkovou příhodu, která vůbec nesouvisela s infekcí COVID-19,” vysvětluje docent Balík.


Fake News platíme ze svých kapes

Mnohá média, která rozšířila nepravdivou zprávu os smrti pacienta přímo na COVID – 19 platíme koncesionářskými poplatky my, občané České republiky. Média v souvislosti s COVID – 19 trvale dezinterpretují statistiky úmrtí.


Lidové noviny

Čtěte též: Česká televize se naprosto zbláznila


Český rozhlas, jehož provoz platíme my, občanéČeská tisková kancelář, provoz platíme my, občané

MF Dnes

“Bohužel spousta lidí si nepřečte ten článek pod tím, kde naše tisková mluvčí vysvětluje, že to úmrtí vůbec s COVID-19 nesouviselo,” říká Dr. Balík.


Koronavirus (COVID) je navzdory dezinterpretacím zcela vzaduDocent Balík je další z řady lékařů a odborníků, kteří upozorňují na to, že média šíří zkreslující informace o úmrtích pacientů – a tím ohrožují jiné nemocné.Čtěte též: Profesorka Martina Vašíková o zavádějícím interpretací “pandemie koronaviru médii


“U drtivé většiny pacientů, kteří podle médií zemřeli na COVID-19 toto onemocnění s příčinou úmrtí nijak nesouviselo,” uvedl Dr. Martin Balík.


Celý rozhovor s docentem Martinem Balíkem, pro týdeník Reflex ZDE


Kvůli poplašným zprávám umírají lidé

Kvůli tomuto mediálnímu šíření nepravdivých a zavádějících informací umírají jiní lidé.


Dušan Vančura ze Spirituál kvintet

Ze známých případů jmenujme pana Dušana Vančuru (†82) se skupiny Spirituál kvintet, který zemřel před několika dny kvůli zánětu zubu, když se bál jít k zubaři, aby se nenakazil COVID-19. Infekce se mu ze zubu dostala do krevního oběhu a basista a textař slavné skupiny zemřel na otravu krve.


Mezi oběti “fake news” patří také zdravotní sestra Věra (†47). O této skvělé pracovnici Thomayerovy nemocnice média roznesla pomluvu, že “šíří koronavirus”. Sestru pak našli mrtvou v jejím domku v Říčanech. Podivné okolnosti smrti musela určit až pitva, když výsledný verdikt zněl: “Zástava srdce”. Hodně se mluvilo o sebevraždě…
Situace s koronavirem se již vymyká kontrole, čísla absolutně neodpovídají opatřením jako je karanténa, roušky, uzavřené podniky a podobně.


K tématu se vyjádřil též prof. Jan Žaloudík, senátor a bývalá ředitel Masarykova onkologického ústavu. Jeho skvělý projev v Senátu ČR si pusťte zde:

České televize se samozřejmě zbláznila”, říká světově uznávaný lékař, senátor profesor Jan Žaloudík .


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh