To snad ne! Německo chce zavést průkazy imunity COVID-19. “Nemáš kartu? Tak zmiz!” Šokující krok k celoplošné vakcinaci a čipu pod kůží podle Billa Gatese. Kritici odkazují na nejtemnější kapitolu německé historie.

Německo chce zavést imunitní kartu COVID-19. Z toho by vyplývaly různé výhody – a současně diskriminace těch, kteří tuto kartu nemají, například zákaz cestování či vykonávání některých profesí. Odborníci to považují za razantní krok k celoplošné (celosvětové) vakcinaci.Německá spolková vláda dnes schválila návrh zákona, který by umožňoval vlastnictví průkazů imunity proti COVID-19 pro každého, kdo tuto nemoc prodělali – a mají vyvinuté protilátky. Šokující zprávu přinesl deník Süddeutsche Zeitung.

Ministr zdravotnictví Jens Spahn (CDU) řekl, že “tyto karty mohou Němcům usnadnit život na mnoha místech, když budou mít důkaz, že jsou imunní.”


Kritici upozorňují, že by to mohlo přinést děsivé důsledky, například zákaz v přístupu na určitá veřejná místa pro ty, kteří covid-průkazky nemají, nebo potíže v zaměstnání.Zavedení průkazů by znamenalo dokořán otevřené dveře k celoplošné vakcinaci, kterou po celém světě propaguje Bill Gates, majitel těchto vakcín.


“Omezování základních práv pro skupinu obyvatel – to již v Německu bylo,” říkají kritici. Jiní odkazují na nejtemnější kapitolu německé historie, kdy byli Židé, nuceni nosit žluté hvězdy.


Stát Severní Porýní-Vestfálsko již testuje digitální kartu imunity, díky níž by uživatelé mohli propojit výsledky svého testu COVID-19 s mobilní aplikací – a poskytnout tak orgánům databázi, kde by mohli zkontrolovat, zda je osoba imunní.


“Předpokladem pro zavedení zákona o COVID-kartách je existence vědeckých důkazů, že lidé nemohou onemocnět znovu”, uvedl spolkový ministr zdravotnictví Jens Spahn. Klíčovým zde bude stanovisko Světové zdravotnické organizace (WHO).


Tato organizace je nyní pod kontrolou Billa Gatese, který patří mezi její největší dárce. Dosud byly největším sponzorem Spojené státy, které však financování ukončily kvůli podezřelému chování WHO.


loading…

Je též vyšetřován hlavní virolog USA Anthony Fauci, který stál ta všemi epidemiemi posledních 40 let (SARS, AIDS…), kvůli podezření ze spolupráce s Billem Gatesem.


Bill Gates patří mezi největší sponzory vývoje vakcín na očkování proti COVID-19 a netají se záměrem očkovat sedm miliard lidí (všechny).

“Karanténní opatření budou trvat, než budeme mít vakcínu. To se stane nejdříve za rok, ale spíše až za dva,” uvedl Bill Gates, druhý nejbohatší člověk na světě.


Sdílejte tento článek!


Zdroje: Süddeutsche Zeitung, RT
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh