Čiré zlo, nebo jen náhoda? COVID-19 jako prediktivní programování: Na sociálních sítích se šíří děsivá podoba zahájení olympijských her 2012 v Londýně a pandemie koronaviru… Šílené? Posuďte sami

Symboly používané při slavnostním zahájení olympijských her v roce 2012 vykazují děsivou podobu se současnou pandemií koronaviru, tvrdí mnozí uživatelé na sociálních sítích. Zahájení londýnských her je nesledovanější pořad v historii televize. Vidělo ho 3,6 miliardy diváků.Děsivá shoda!


Při zahajovacím ceremoniálu olympijských her v roce 2012 v Londýně byly představeny zástupy zdravotních sester, nemocničních lůžek, pacientů s obrovskou figurínou smrti, což bylo vykládáno jako oslava britské národní zdravotní služby.


Nikdo se neptal proč.


Lékaři a sestry se sklánějí nad postelemi.

VIDEO ZDE
od 44 minuty


Co je “prediktivní programování”
Události, které jsou ztvárněny v nějakém filmu nebo televizním pořadu, se později skutečně stanou. V podstatě je to jako vizualizace budovy nebo parku, které ještě nestojí, ale budou stát. Divák si řekne: “To znám, to už jsem viděl…”


Letecký pohled na olympijský stadion na úvod zahájení

Tančící zdravotní sestry ukládaly děti do postelí před temnou sekvencí strašidelných postav z pohádek, za předčítání autorky Harryho Pottera spisovatelkou J. K. Rowlingovou.


Čtěte též: Americký Mengele: Kdo je muž, který stál za všemi epidemiemi poslední 40 let


Temné postavy (viry) plížící se k postelím

Čínská dívka v popředí


Tančící sestry a doktořiTéma obřadu však získalo novou dimenzi po nástupu epidemie koronaviru, když mnozí tvrdí, že choreografie byla prediktivním programováním, které mělo připravit podvědomí diváků (tedy polovinu planety) na pandemii, která je zasáhne o 8 let později.


Čtěte též: Rockevellerova nadace předpověděla virus už v roce 2010.


Připomeňme paralelní časovou osu. Bill Gates opustil Microsoft v roce 2008, aby se mohl naplno věnovat charitě.

Nadace Billa a Melindy Gatesových byla už tehdy největší nadací světa s majetkem 48 miliard dolarů, což je částka tak obrovská, že nemá ani cenu ji přepočítávat na koruny.


Čtěte též: Proč chce Bill Gates očkovat celou planetu.
V roce 2010 měl Gates svůj slavný “vakcinační projev” (MIT), o rok později (2011) nadace konstatovala, že dostatečně jasně nevyjádřila světa své cíle (to už darovala – investovala miliardy do výzkumu vakcín). Rok po olympiádě se Gatesovi spojili s Nadací Billa a Hillary Clintonových.


Čtěte též: A je to venku! USA tajně sponzorovaly ve Wuhanu výzkum přenosu virů na člověka


Několik uživatelů internetu si všimlo, že jedna z figurín při zahajovacím ceremoniálu nápadně připomínala současného britského premiéra Borise Johnsona. Ten byl (mimochodem) náhodou nakažen koronavirem před pár týdny.


Figurína nápadně připomínajícího budoucího premiéra Borise Johnsona

Jiní poukazovali na letecký pohled na stadion olympijský stadion, který se podobá tvaru novému koronaviru COVID-19.


Čtěte též: Rakve bez těl, prázdné nemocnice. Kam znizely oběti COVID-19?


Co si myslíte vy? Bylo úvodní olympijské představení programováním mysli diváků, když jim ukázalo obrazy, které vidíme dnes? Nebo to byla prostě jen nevinná, velkolepá taneční show? Napište nám svůj názor na adresu arfa24@seznam.cz


Zdroje: Nejsledovanější pořady v TV všech dob (Wikipedie), Tak šel čas s Nadací Billa a Melindy Gatesovými (Wikipedie)close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh