Bill Gates, znamení šelmy 666 a koronavirus: Kdo nebudeme mít kód, končí. Globální vakcína a Zjevení Janovo. “Kdo má rozum, ať sečte…”

Zakladatel Microsoftu Bill Gates, který varoval před globální pandemií těsně předtím, než vypukla, má jasno: Bez globální vakcíny a bez tetování potvrzujícím vakcinaci, nemůže být obnovena možnost shromažďování. Tedy: Kdo nemá cejch, skončil.Gates má vakcínu, tetování, data a windows

Velmi častým tématem mezi konspiračními teoretiky je, že elita (kult) čeká na ten pravý okamžik, kdy bude moci zavést technologii „znamení šelmy“. Toto znamení (cejch 666) by identifikovalo a ovládalo každou lidskou bytost na planetě, čímž by elita vyztužila svou kontrolu.


Nenechte se oklamat “naivitou” této počtářské hříčky….

Zdá se, že tento den je tady


V knize Zjevení [13: 16-18] je pasáž, která přitahovala představivost věřících a nevěřících po celé věky. Snad nikdy nebyla blíž než teď:

„…(šelma) A nutí všechny, malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch… aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména. Kdo má rozum, ať sečte číslice té šelmy. To číslo označuje člověka, a je to číslo šest set šedesát šest.“ Celé zjevení Janovo zde


Destička pod kůží s daty. Na vývoji pracoval institut MIT placený Nadací Billa a Melindy Gatesových.

Byl svatý Jan prvním konspiračním teoretikem historie, nebo jsme součástí toho, že se ono proroctví stává realitou?


Každopádně když sečteme písmena v názvu “Corona”, získáme ďáblovo číslo 666.

Zjevení Janovo: “Kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména. Kdo má rozum, ať sečte číslice té šelmy. To číslo označuje člověka, a je to číslo šest set šedesát šest.“

V Janově zjevení vypadá šelma takto: “Měla dva rohy jako beránek, ale mluvila jako drak”.


Ostatně z bible je toto “proroctví”: Eyes are windows to the soul (Oči jsou okna do duše).


Gatesova svatá trojce: Vakcína, cejch, data

Tak či tak, mnoho lidí by pravděpodobně mělo vážné výhrady k tomu, aby byli označeni identifikačním kódem, i kdyby to nebylo uvedeno v Písmu svatém.Ale to rozhodně nezastaví Billa Gatese, který po celá léta varuje před globální pandemií, vedoucí k prosazení kontroverzní technologie. Bez “Gatesova” cejchu nebude shromažďování, říká Gates a – uvidíme – možná mu to vyjde.


V září 2019 biometrická společnost ID 2020 se sídlem v San Franciscu oznamuje, že uskutečňuje nový projekt “identifikační technologie pro kojence”. Bill Gates patří mezi zakládající členy této společnosti.


Nanokrystaly pod kůží

Vědci z Technologického institutu Massachusetts (MIT) vyvinuli pro Gatese špičkové „tetování“, které ukládá data do neviditelného barviva pod kůži.Nové barvivo, které se skládá z nanokrystalů, emituje blízké infračervené světlo, které může být detekováno speciálně vybaveným chytrým telefonem. Projekt platila nadace Billa & Melindy Gatesových.


„Značka“ by byla dodána společně s vakcínou, s největší pravděpodobností spravovanou globální vakcínovou agenturou Gavi. Ta rovněž spadá pod zastřešující nadaci Billa & Melindy Gatesových.


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh