Bill Gates do vězení za podíl na pandemii COVID-19? Petici podepsalo přes 300 tisíc lidí. Veřejnost děsí Gatesovy plány na snížení počtu lidí na planetě, vakcinaci a mikročipy

Petice Bílého domu vyzývající k vyšetřování nadace Billa & Melindy Gatesové má již téměř 350 tisíc podpisů, což je více než trojnásobek potřebné hranice. Podle zákona je třeba dosáhnout hranice 100 tisíc během 30 dní, aby na ni Bílý dům, Kongres odpovědné úřady musely reagovat. Petice vznikla před deseti dny, 10. dubna 2020.Čtěte též: Koronavirus jako jedna velká lež? Na ostrově Hart pohřbívají prázdné rakve


Plné znění petice

Veřejnost je znepokojena aktivitami zakladatele firmy Microsoft Billa Gatese, který objíždí celý svět a agituje za nutnost vakcinace. Sílí podezření, že byla pandemie COVID-19 vyvolána uměle, aby vznikla nutnost masového očkování.


Doslovný překlad petice viz níže

„Vyzýváme k vyšetřování nadace „ Billa & Melindy Gatesových“ za lékařské nezákonné praktiky a trestné činy proti lidskosti “.


Čtěte též: Koronavirus zavlekli do Číny vojáci USA připouští šéf amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí.


Petice „Vyzýváme k vyšetřování nadace „ Billa & Melindy Gatesových“ za lékařské nezákonné praktiky a trestné činy proti lidskosti “.

Při pohledu na události kolem pandemie „COVID-19“ zůstávají různé otázky nezodpovězeny.

18. října 2019, jen několik týdnů před tím, než byla v čínském Wuhanu vyhlášena epidemie, proběhly dvě hlavní události.

Jednou z nich je „Událost 201“ a druhou „Armádní světové hry“, které se konaly ve městě Wuhan. Od té doby byl vyvíjen celosvětový tlak na očkování a biometrické sledování.

V popředí těchto událostí je Bill Gates, který veřejně vyjádřil svůj zájem o „snížení růstu populace“ o 10 – 15%, k čemuž by mělo dojít v důsledku očkování.

Gates, UNICEF a WHO již byli obviněni ze sterilizace keňských dětí pomocí skrytého antigenu HCG ve vakcínách proti tetanu.

Originál petice zde


Čtěte též: Kde jsou oběti COVID-19? Prázdné nemocnice a falešné zprávy médií. Protesty napříč USA sílí


Vláda Keňské republiky zrušila očkování, které jí zdarma nabídla Světová zdravotnická organizace (WHO) a UNICEF. Pod záminkou vakcinace proti tetanu byla byla způsobena v roce 2014 neplodnost takřka dvou a půl milionů žen.Gates sice nikdy otevřeně nemluvil o nutnosti snížit populaci, ale přiznal již možnost vedlejších účinků jeho vakcín (10-15 procent) a mluvil o dvou miliardách lidí (dětí), kteří žijí v bídě a tudíž jsou nešťastné.


Znamení bestie

Kromě této petice běží další s názvem “Stop ID2020”, která odmítá použití plánovaných hromadných očkování a technologie ID mikročipů od Billa Gatese. Za 10 dní získala více než 40 tisíc podpisů, přičemž k platnosti jich potřebuje do 10. května získat 59 tisíc, což se zcela jistě stane.


Čtěte též: Bill Gates a znamení bestie. Kdo nebude mít kód, končí
„ID2020 je plán zavedený Billem Gatesem ve snaze prosadit hromadnou vakcinaci veřejnosti pomocí mikročipu nebo ID (identifikačního kódu) vstříknutého pod kůži,“ píše se v petici proti ID2020. “To je znamení bestie před kterým nás bible varovala.”


Společnost ID2020, financovaná Gatesem, již testuje Průkaz digitální imunity a výsledky představila ho na výročním zasedáním v New Yorku. Testy proběhly v Bangladéši ve spolupráci s Globální aliancí pro očkování (GAVI), kterou Gates také sponzoruje.


Čtěte též: Kdo nebude očkován, nesežene práci a nesmí opustit byt
Trumpova administrativa nyní bude muset řešit obavy veřejnosti ohledně Billa Gatese a jeho spojení s pandemií COVID-19. Lze předpokládat, že bude nařízeno vyšetřování, které mlže skončit uvěznění Billa Gatese, zakladatele společnosti Microchip.


Čtěte též: Americký Mengele? Dr. Fauci v pozadí všech epidemií posledních 40 let


Manželé Gatesovi na nedávné konferenci v Davosu oznámili, že v příštích deseti letech poskytnou deset miliard dolarů (225 miliard korun) na vývoj nových očkovacích látek.close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh