Dívka s netopýrem vs. smrtící virus “made in USA”. Opravdu se otrávilo 100 tisíc lidí z polévky? Patenty na protilék Koronaviru jsou v rukou americké vlády. Je to ještě horší, než to vypadá

Podle oficiální verze vznikl epidemický Koronavirus (již 132 mrtvých) z netopýří polévky, která je delikatesou čínského města Wuhan. Symbolem této nákazy je dívka, která ukusuje netopýra a drží ho hůlkami. Toto video obletělo svět.

Všechno však nasvědčuje tomu, že byl symbol netopýra použitý jen pro odlákání pozornosti. Že je skutečná příčina epidemie jinde.


Údajný zdroj nákazy: čínská dívka jí netopýra. To ona všechny nakazila?

Video, které šokuje, ale s podstatou problému nemá nic společného.

Úvodem zdůrazňujeme, že následující text je pouze popis faktů, které tvoří děsivý obrazec zdánlivých shod a náhod, a je určen pro toho, kdo v náhody nevěří. Připusťme, že vznik epidemie Koronaviru není náhoda. A položme si otázku, komu to prospělo.


Později se ukázalo, že video není z Wuhanu a dokonce není ani z Číny, ale z tichomořského státu Palau (500 km východně od Filipín). Jeho rozšíření však mělo ten efekt, že se západní svět zhrozil nad Čínou. Náhle se z této světové mocnosti číslo jedna stala země “pojídačů odporných nakažených netopýrů”.


To není film, to je Čína

Dříve snad ekonomická velmoc, nyní krajina zmaru, kde prázdnými ulicemi projíždějí houkající sanitky a nebe křižují vrtulníky, které rozprašují dezinfekční prášek. Zkrátka: Apokalypsa jak z amerického katastrofického filmu. Pokud má tato tragédie konstruktéra, nemohl to vymyslet lépe.
Lepší, než válka

Netopýr zde sehrál roli šoku (Wow effect), a to tak velkého, že když se podíváme například na tento obrázek, přestaneme se ptát, jak vlastně ta epidemie opravdu vznikla:


Metoda šoku: Jde v podstatě o osvědčený reklamní trik

Mezi řádky probleskuje i podezření, že kromě Číňanů jsou “nakaženy” i čínské telefony a veškeré čínské zboží, zkrátka cokoliv, čeho se dotkne ruka Číňana. Od této chvíle, je všechno vyrobené v Číně nakažené, což je pro světovou ekonomiku větší úder, než válka.

Příšera připomínající vetřelce ze stejnojmeného filmu vykukující z talíře se tak stává klasickým příkladem zdařilého pokusu o odlákání pozornosti.


Západní média to však jsou ještě dál. Jako alternativní způsob šíření nákazy uvádí hady. Ti údajně jedí netopýry (nakažené) a za hadů se pak virsu šíří na člověka.

Tedy: Virus možná rozšířili netopýři (kaloni), které možná jedí hadi, kteří možná mohou roznášet virus na člověka. To je jako shluk nul, z nichž má vzniknout jednička.


Jak to tedy začalo, když ne netopýrem?

Zjednodušeně řečeno: Majitelem Koronaviru je vláda Spojených států amerických. Izolovaný kmen Koronaviru si nechala patentovat v roce 2003. Později s tímto patentem začala obchodovat tak, že získala kontrolu i nad lékem proti tomuto viru.

Celá akce probíhá za oficiální podpory nadace Billa & Melindy Gatesových, která finančně podporuje využití Koronaviru jako vakcíny pro léčbu řady různých lidských nemocí, např. infekční bronchitidy.


Astrolog Antonín Baudyš o viru Korona: Je to akce USA

Vše se dalo do pohybu loni na podzim, kdy vláda USA vydala návody a doporučení pro případ vypuknutí virální pandemie. Konference (Event 201) na toto téma proběhla pod patronátem a za finanční podpory nadace Billa & Melindy Gatesových.Konference 201 je nyní interpretována tak, že Bill Gates, jeden z nejbohatších lidí na světě a zakladatel internetového gigantu Microsoft, epidemii Coronaviru “předpověděl”. Jenže – co když jde o záměnu příčiny a důsledku?


Bill Gates: Předpověděl Koronavirus

Čína: Ten vir nám sem pustili Američané

Pak je tu také děsivé načasování. Epidemie vypukla krátce před 25. lednem, kdy v Číně začaly oslavy nového lunárního roku (Krysy). Pohyb obyvatelstva vytváří předpoklady pro “efektivní” šíření viru. V praxi to znamená, že se dala Čína do pohybu, rodiny, rozdělené prací, se dávaly zpátky do hromady.


„Virus do Číny dostali Američané,” rezonuje na čínských sociálních sítích. Objevují se nové spekulace, že vypuknutí epidemie opravdu nijak nesouvisí s netopýrem, ale s faktem, že ve Wuhanu je institut virologie.


Celou záležitost je třeba vnímat optikou blížících se prezidentských voleb v USA. Šance, že prezident Donald Trump své křeslo obhájí, je takřka stoprocentní. Tedy – pokud se nic mimořádného nestane.

Pokud se nestane to, co se právě děje.


Zdroje:

Čínská blogerka přiznává, že video není z Číny, ale z tichomořského ostrova Palau zde: https://www.news.com.au/lifestyle/food/food-warnings/chinese-influencer-wang-mengyun-aka-bat-soup-girl-breaks-silence/news-story/63ef0cec5b6d448d1843e2e1bcadb14d

Nadace Billa Gatese a jeho ženy o prevenci Coronaviru zde: http://www.centerforhealthsecurity.org/newsroom/center-news/2020-01-17-Event201-recommendations.html

Patentování viru zde: https://patents.google.com/patent/US7220852

Grant Nadace Billa Gatese a jeho ženy na průzkum Coronaviru zde: https://www.gatesfoundation.org/How-We-Work/Quick-Links/Grants-Database/Grants/2013/11/OPP1098099

Patentování viru laboratoří zde: https://patents.justia.com/patent/10130701close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh