Ta sedla! Skvostný projev odvážné poslankyně v Evropském parlamentu: “Brexit je jen začátek. Tohle je odpočítávání. Končíme!” Další facka Německu a jeho projektu Čtvrté říše


Odchod Velké Británie znamená pro německý projekt Evropské unie těžkou ránu. Přibývá zemí, které se vzpírají diktátu Německa a jeho byrokratické mašinérii, kterou svírá Evropu. Poslankyně Laura Huhtasaari (Finská strana) přednesla v souvislosti s Brexitem ve zkoprnělém Evropském parlamentu tento projev:“Tohle je poslední odpočítávání. Brexit je vítězství obyčejných Britů nad nadnárodními korporacemi a dalšími elitami. Dvacátá léta budou dekádou, kdy nadnárodní státy opět zvítězí v Evropě.”

“Nadnárodní nezodpovědná byrokracie bude poražena skutečnou demokracií na národní úrovni. Británie, která se vymanila z Evropské unie, teď bude triumfovat.”


Británie se vydala na zářící cestu a nic jí nemůže zastavit. Loučím se s vámi, poslanci se strany Brexit. Miluju vás!”

Laura Huhtasaari během svého projevu na téma vystoupení Spojeného království Velké Británie a Severního Irska z Evropské unie. Vpředu vlevo vrchní komisařka Evropské Unie Němka Ursula von der Leyen, která chce vybudovat společnou evropskou armádu pod vedením Německa.

Finská poslankyně Laura Huhtasaari se s tím nepáře. Již dříve prohlásila, že “Evropská unie a její byrokrati je zdržují,” nebo že “Brexit je vítězství demokracie nad diktátem Evropské unie.”
Finská strana, jíž je Laura Huhtasaari členkou, je významným politickým uskupením Finska. Ve volbách v roce 1999 skončila těsně druhá a potvrdila tak celoevropský trend nástupu vlasteneckých protiimigračních stran.

V Itálii, ve Francii, Německu a dalších zemích tyto strany vítězí a tzv. “tradiční” – většinou proevropské – strany oznamují, že s nimi spolupracovat nebudou. To má za důsledek pokles jejich preferencí ve prospěch vlasteneckých stran. Ve většině zemí je referendum na téma vystoupení z EU zakázáno. Je stále jasnější, že německý projekt EU se děje PROTI vůli občanů.
Německo považuje vlastenecké strany po celé Evropě úhlavního nepřítele svého projektu Čtvrté říše. Pomocí napojených mainstreamových médií (u nás Česká televize, tzv. Bakalovo impérium a částečně také Babišova média, jedoucí samospádem) tyto strany nálepkují jako “extremistické”, “pravicové” a “populistické”.

Víte, co je na populismu nejlepší?” řekl britský europoslanec Nigel Farage (Brexit) včera při svém rozlučkovém projevu v europarlamentu, “že je stále populárnější.”


Stále jasněji se ukazuje, že projekt Evropské unie je jen a pouze snahou Německa ovládnout Evropu, o což se neúspěšně pokusilo během dvou předchozích válek, když si z jednotlivých států vytvářelo své protektoráty. Nyní to zkouší pomocí byrokracie a iluze dotací, které ovšem záhy hodlá vybrat zpátky formou různých ekologických daní (akce Greta).


Po odchodu Británie Německo cynicky odmítlo snížit celkový rozpočet (o britský podíl) a nechalo ho ve stejné výši, což znamená, že jednotlivé státy budou muset za Británii doplácet.


Česká vlastenecká strana se v europarlamentu (SPD), poslanci generál Hynek Blaško a Ivan David se drží vzadu. Přitom právě Brexit byl pro ně – a nejen pro ně – skvělou šancí na získání sympatií veřejnosti.

Tak snad příště.


Nepřehlédněte:

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh