Kde jsou ty oběti COVID-19? Masové protesty napříč USA: “Podvedli nás!” Prázdné rakve, kostely a nemocnice. Jaká pandemie? Bill Gates: Musíme začít rychle očkovat!

Na ostrově Hart u New Yorku měly být v těchto dnech pohřbívány tisíce obětí pandemie koronaviru do masových hrobů. Neděje se tak, včera bylo pohřbeno 25 bezdomovců. Přísun těl vázne: Protože žádná nejsou. Pandemie koronaviru se stále více jeví jako jeden velký mediální podvod. Napříč USA bouří protesty proti omezování svobod v souvislosti s karanténou. USA je na pokraji občanské války.


Ostrov Hard u New Yorku: Žádná těla, žádné masové hroby, prázdné nemocnice…

Jsme připraveni, ale nejsou těla

Včera bylo na ostrově Hart pohřbeno 25 obětí, které ležely dva měsíce v márnici a žádný z příbuzných se neozval. Většinou šlo o bezdomovce, z nichž mnozí ani koronavirus neměli. Dobrovolníci najatí radnicí New Yorku na pohřbívání těl jsou takřka bez práce.


Repotér CBC a za ním loď amerického námořnictva Comfort, kde mělo být léčeno tisíce nakažených. Loď však zeje prázdnotou. “Jsme připraveni, ale nejsou pacienti,” říká personál na lodi.

Prázdné nemocnice v New Yorku

Prvních asi tucet rakví bylo vloženo do země na ostrově již minulý týden. Podle záběrů z dronu však mnozí došli k názoru, že je s rakvemi zacházeno, jako by byly prázdné.Skupiny dobrovolníků pohřbívá tucet rakví s bezdomovci

Některé rakve působí tak lehce při manipulaci – jako by byly prázdnéTo zapadá do teorie, šířené po sociálních sítích: Že je údajná epidemie jeden velký hoax amerického Deep State za účelem odstranění prezidenta Trumpa a nastolení Nového zeleného řádu – mimo jiné bez hotových peněz, s masovým zadlužením zemí, vakcinací, zavedením sítě 5G a absolutní kontrolou jednotlivců.


Prázdná nemocnice v New Yorku

Miliardář Bill Gates v roli spasitele objíždí svět s vakcínou, kterou spoluvlastní a chce nechat očkovat celou světovou populaci. Množí se hlasy, že jsme účastníky a svědky největšího podvodu v dějinách.

Mnozí připomínají vazbu na pád mrakodrapů 11. září, kdy nové vyšetřování došlo k šokujícím závěrům. Může vzniknout podezření, že za mediální iluzí pandemie stojí stejná skupina lidí jako za záhadným útokem na mrakodrapy. Prezident Trump nechává pozadí útoků vyšetřovat zvláštní komisí.

Svědectví agenta CIA na smrtelné posteli ZDE

Nová studie o pádu mrakodrapů 11. září ZDE


Šokující reportáž z ostrova Hart

Přímo na ostrov Hard se vypravili reportéři britského nejčtenějšího deníku The Sun, ale nezaznamenali žádnou aktivitu – pouze příjezd skupiny dobrovolníků. Obrátili se tedy na radnici New Yorku se žádností o vysvětelní, ale nedostali žádnou reakci.
Podobná situace panuje i nemocnicích a kostelech nejen v New Yorku, ale po celých Spojených státech. Jsou takřka prázdné, protože pacienti s COVID-19 nejsou a ti, co jsou nemocní na něco jiného se do nemocnic bojí.V souvislostí s údajnou epidemií koronaviru zemřelo v USA za poslední více než měsíc 36 tisíc lidí, což je asi čtyřnásobně méně, než zemřelo v souvislosti s chřipkou a 60 x méně než na rakovinu.


Každý rok zemřou v USA tři miliony lidí (z různých příčin), to je 250 tisíc úmrtí měsíčně. Srovnáme-li tento údaj s 36 tisíc měsíčně údajných obětí koronaviru, jde o pouhý zlomek (7x méně) a hovořit v této souvislosti o pandemii je šílené.
Protesty napříč USA

Ve Spojených státech roste nespokojenost obyvatelstva s bezpečnostními opatřeními kvůli údajné (neexistující) pandemii. Lidé přicházejí o práci po milionech, jsou drženi doma a platí přísný zákaz shromažďování.

Demnstrace proti omezením jsou zaznamenány v Michiganu, Texasu a dalších místech.


Zdroje: The Sun, ZeroHedge, CBC

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh