Nová studie o mrakodrapech 11. září: Byla to řízená demolice! Budova WTC 7 nespadla kvůli požáru, říká zpráva, která může změnit svět. Stojí za pádem mrakodrapů stejná jména jako za “akcí koronavirus”?

Vědci zveřejnili přelomovou studii, zcela vyvracející oficiální verzi událostí 11. září 2001. Příčinou pádu budovy č. 7 Světového obchodního centra podle ní nebyl požár, ale řízená demolice. Význam studie je nedozírný pro budoucnost USA i celého světa.Markodrap WTC7, třetí budova za “slavnějšími” dvojčaty. Říkalo se jí také Mrakodrap bratří Salomonů (Salomon Brothers). Všimněte si nástavby na střeše, odtud prý mohla být celá akce řízena

Pád budovy WTC 7 dne 11. září 2001. Reportáž o zřícené budově, zatímco ta je ještě zcela neporušena vidět za reportérkou BBC. Jde o jasný důkaz, že se WTC7 zřítila později, než se předpokládalo a reportérce (Jane Standleyová) to neřekli.

„Náš výzkum jasně ukázal, že narušení konstrukce budovy č. 7 nemohl způsobit požár. Budova se hroutila rychle, symetricky a dopadla přesně do svých základů. Pád nebyl způsoben požárem, ale současnou destrukcí všech nosných sloupů budovy v celé její výšce,“ uvedl vedoucí týmu prof. Leroy Hulsey.


Na výzkumu se pod záštitou Fairbanks University podílelo 3 000 expertů. Prošetření pádu mrakodrapů 11. září slíbil v prezidentské kampani Donald Trump. Studie byla zveřejněna před 12 dny, ale zanikla v informačním chaosu kolem koronaviru.

Výsledek výzkumu je v podstatě odhalením podvodu, které vrhá vážnou pochybnost o celé situaci a vyvolává řadu znepokojujících otázek. Pokud byl WTC7, v němž se to jen hemžilo agenty CIA a FBI, zničen řízenou demolicí – tak jak vlastně spadly další dva “slavnější” mrakodrapy?

Pozůstalí oběti zřícených mrakodrapů a rekonstrukce událostí

Mrakodrapy začaly novou etapu

Budova č. 7 (World Trade Center 7) byl mrakodrap, postavený v letech 1983–1985 jako poslední z komplexu WTC. Měl 47 pater. Na střeše byl bunkr, z něhož byla podle jedné z verzí celá akce řízena.

Prostory v budově si v té době pronajímaly FBI, CIA (největší pobočka mimo Washington, D.C.), U.S. Secret Service (tajná služba Spojených států), Ministerstvo obrany Spojených států amerických a další organizace. Budova WTC 7 byla kompletně evakuována několik hodin před zřícením, podle některých zdrojů ještě předním, než spadl první mrakodrap..
Podle oficiální verze stála za útoky 11. září 2001 islamistická organizace al-Káida. Její stoupenci údajně unesli čtyři letadla, z nichž dvě narazila do mrakodrapů World Trade Center v New Yorku. Útok se stal záminkou k rozpoutání válek vedené USA v arabském světě. V podstatě byl příčinou uprchlické vlny, která následně zaplavila Evropu.


Byla to akce CIA, tvrdí svědci

Výzkum pádu WTC 7 byl započat ihned po inauguraci prezidenta D. Trumpa, do této události se danou otázkou 15 let nikdo nezabýval. Za konečnou byla považována verze Národního institutu standardů a technologie (National Institute of Standards and Technology, NIST), podle které se budova č. 7 stala historicky prvním mrakodrapem, zničeným v důsledku požáru.
Výzkum budovy č. 7 rovněž automaticky vyvolává otázku o pravdivosti studií o zničení dalších budov Světového obchodního centra WTC a krajně pochybných závěrech o „útoku na Pentagon“ v ten samý den, 11. září 2001.


Svědectví agenta CIA na smrtelné posteli

Nedávno se vynořilo svědectví agenta CIA, který na smrtelné postali prozradil podrobnosti přípavy demolice mrakodrapů. “Řekli nám, že je to akt vlastenectví.”

Agent CIA na smrtelné posteli: “Dali jsme tam výbušniny a…”

V rámci vlny odhalování „Deep State“ lidé v Trumpově týmu, kteří pozorně sledovali výzkum Univerzity Fairbanks, naváží spolupráci s veřejnými iniciativami, které prohlašují, že COVID-19 je biologická zbraň amerických tajných služeb, vypuštěná za účelem útoku na předvolební pozice prezidenta.


Útok na mrakodrapy, skvělé video (2 minuty)

Stejná skupina jako za koronavirem?

Informační prostor je teď zahlcen chaosem kolem koronaviru a za těchto podmínek mají sdělovací prostředky možnost „neoznámit“ senzaci. Přelomová zpráva se tak v mainstreamových médiích prakticky neobjevila.

Vzhledem k podjatosti médií hlavnímu proudu lze předpokládat, že se pokusí přelomovou zprávu, která může ovlivnit budoucnost USA, zamést pod koberec.


Základní otázkou je: “Viděli jsme to, co se opravdu stalo, nebo to, co chtěli, aby jsme viděli?”

Je tu však faktor materiální zainteresovanosti příbuzných obětí katastrofy 9/11. Podle výsledků prvního výzkumu nebylo na koho vznést žalobu za materiální škody, nyní se však mohou vynořit jména konkrétních lidí (tehdejší starosta New Yorku Rudy Guliani), zodpovědných za organizaci této katastrofy.


Soudní procesy pozůstalých

Při pádu mrakodrapů 11. září přišlo o život 2996 lidí. Zájemců o „přezkoumání věci“, tedy příbuzných obětí, je několik tisíc. Jejich spolupráce může úplně převrátit Ameriku.


Výzkum byl institucí Fairbanks Univerzity proveden z iniciativy nekomerčního uskupení „Architekti a inženýři za pravdu o 9/11“ s počtem více než 3 000 špičkových odborníků, kteří podepsali petici za provedení nového prošetření této katastrofy.


Výsledek studie automaticky vyvolává otázku o autorech dosavadní jediné studie a politických postavách, kteří s jejími výsledky souhlasili. Nový výzkum může odhalit zločiny skutečných viníků, jak již ohládil Donald Trump v rámci boje proti silám „Deep state“ v USA.


Hasiči i dispečeři jdou do boje

Proti původní verzi požáru WTC7 protestovaly Asociace amerických leteckých dispečerů, Asociace hasičů, odborníci z Asociace veteránů CIA, když argumentovali nesouladem mezi oficiálními závěry a opravdovými příčinami katastrofy. Tyto studie nebyly schváleny oficiální komisí pro posouzení.

Zveřejnění studie Univerzity Fairbanks je načasováno. Do voleb prezidenta USA zbývá sedm měsíců. Během této doby může senzace „odložených jednání“ zapracovat naplno.


Zdroje: PRNewsWire, FondSK. AE911truth


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh