To je děs! Vojáci USA v Evropě: 32 nakažených koronavirem, tři tisíce do karantény. Celkem je jich tu 72 tisíc – proč nejedou domů? Obrovské manévry Defender Europe u ruských hranic prý pozastaveny, ale…

Neuvěřitelných 72 tisíc amerických vojáků v Evropě přiznal vrchní generál Tod Wolters, když informoval šokovanou veřejnost o 35 případech koronaviru mezi vojáky.Americká armáda před několika uvedla, že velitel armády USA v Evropě generálporučík Christopher Cavoli je nakažen koronavirem. Touto nemocí zřejmě infikobval polského generála Jarosława Miku během konference NATO ve Wiesbadenu v Německu.


Generál USA nakazil polského kolegu na konferenci NATO ZDE


Unikátní záběry z manévrů vojáků USA v Polsku. Běhá z toho mráz po zádech.

Vojáci USA přijížděli do Evropy kvůli obrovskému cvičení Defender Europe, které se mělo konat podél ruských hranic a simulovat útok na Rusko. Cvičení bylo částečně omezeno kvůli epidemii koronaviru.


Mnoho techniky má na sobě symbol červeného křížeDo Evropy mělo přijet 20 tisíc vojáků USA, ale kvůli koronaviru jich dorazilo údajně jen 6 tisíc. Počet 72 tisíc vojáků USA byl zveřejněn poprvé. Armádní zdroje dosud hovořily o pouhých 9 tisících.


Americké útočné tanky Abrams. V Evropě je jich několik set až tisíc

Vojáci USA stěhují do Evropy obrovské množství techniky ZDE
Armáda USA oznámila, že bude 33 000 kusů vojenské techniky včetně útočných tanků Abrams stahovat zpátky do USA. Není však dosud jediný důkaz, že by se tak dělo.

Neobjevila se ani žádná zpráva, že by se do USA vrátil byť jediný voják.
Podle některých verzí zavlekli vojáci USA koronavirus do Číny loni v říjnu během sportovních armádních her v čínském městě Wuhan.


Zdroj:

https://www.washingtonexaminer.com/policy/defense-national-security/us-european-command-reports-2-600-troops-of-concern-and-35-coronavirus-cases

Globalresearch: Evropa zavřena kvůli koronaviruclose
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh