“Vždyť on září a jeho paže objímají celou zemi!” VIDEO s titulky. Jak jeden z šéfů “nezávislé” televize CNN málem vyvrcholil při komentování inaugurace prezidenta Bidena.

V severokorejském stylu se již rozplývají “nezávislá” média nad novým prezidentem USA Joem Bidenem (78 let). Tento nejstarších prezident v dějinách USA je považován nezávislými médii za vetchou, neschopnou loutku, která neudrží nejen myšlenku, a bude brzy nahrazena svěží černošskou ultrafeministkou. Pro závislá masmédia je však tento bizaar teď něco jako Kim.


Sdílej tento článek, zlepšíš svět! Přihlaš se také k přímému odběru (dole pod článkem)! V době masivní cenzury sociálních sítí je nutno být v přímém kontaktu. Redakce Arfa děkuje!


Nezávislý šéf nezávislé CCN se rozplývá nad velikostí velkého vůdce Joe Kim Bidena…


Moderování inaugurace Joe Bidena se na CNN, jedné ze tří hlavní televizí v USA, ujal pan David Chalian, viceprezident celé stanice CNN. Jeho pracovní zařazení je vzhledem k přiloženému videu děsivé:  Politický ředitel CNN, dohlížející na politické pokrytí napříč všemi platformami CNN. Tedy něco jako hlavní politruk.


Zde předvedl plazivou, nechutnou ukázku absolutní loajality, která by snad i v severokorejském Pchjongjangu vypadala nevhodně. Něco mezi Hujerem a Emanuelem Moravcem, napadá diváka…


Původní video zde

loading…

Americká televize CNN se nedávnou spojila s třetí neúspěšnější českou televizi Prima a vytvořili spolu stanici CNN Prima News. Do Primy prý jezdí ze CNN školitelé, kteří učí české novináře “dělat správně zprávy”.Opravdu s nechce věřit, že čeští novináři od svých amerických školitelů slýchávají termíny jako “vyváženost”, “tři nezávislé zdroje” a podobně…


Z českých závislých masmédií vyniká největší podlézavostí Česká televize a to v každém ohledu – přes obsah moderování, zvaní hostů, či vytváření umělé reality. I tak však Česká televize zůstává jen jako lehkou verzí americké CNN.Nezávislý šéf CNN Daniel Chalian nejprve naházel na loučícího se prezidenta Trumpa hromadu hnoje, když ho nazval „prezidentem, který ztratil důstojnost“, a který odchází v „nejnižším bodě svého prezidentství, ze samého dna“.


Ostatně podobnou nenávistnou rétoriku používají i česká závislá masmédia, přestože je Trump objektivně jedním z nejúspěšnějších prezidentů USA všech dob a to v mnoha ohledech.


Když ale jeden ze šéfů CNN promluvil o Bidenovi, ocitl se v extázi.

“Kontrast byl dnes večer tak ostrý! Světla, která právě střílejí z Lincolnova památníku podél bazénu a zrcadlí se v něm, jsou jako téměř… jako prodloužené paže Joe Bidena objímajícího celou Ameriku!” rozplýval se nezávislý novinář, jehož prací je především služba veřejnosti ve formě kontroly práce politiků.“Je to jako by ta světla říkala, že prezident právě přijel do města a obklopil ho svým nekonečným obětím široce rozevřených paží…!,” slzí viceprezident nezávislé CNN.


Ani severokorejská televize by to neřekla lépe.


Jak připomíná nezávislý portál Zero Hedge, tuto úroveň totální oddanosti jsme zaznamenali od moderátora Chrise Matthewse z televize MSNBC z roku 2008, kdy řekl, že u něj Barack Obama vyvolal „vlnu vzrušení, které mu stoupala po noze“.

Přiští čtyři roky Biden od masmédií jen po severorejsku


Lze předpokládat, že prezident Joe Biden získá od hlavních televizních sítí (MSNBC, CNN, FOX) v příštích čtyřech letech prakticky nulové „kontradiktorní pokrytí“.


Tedy – jen samá chvála a vynášení do nebes, kritika – a novinářská práce – veškerá žádná. Nula. Jen čirá propaganda.


Také v USA však dochází k rozmachu opozičních médií. Vzhledem k cenzuře budou mít těžkou pozici, ale alespoň nezůstanou struktury, zodpovědné za instalaci krajně levicového Bidena, bez kritiky.

Každopádně: Další čtyři roky budou velmi zábavné.V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh
5 1 vote
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
3 let před

Česká televize také jako v Severní Koreji!

Laďa
3 let před

Na čt a seznamu jede masáž, jako kdyby se zrodil nový Mesiáš………co Trump vytvořil,tenhle exot a jeho kámoši zničí, nebude dlouho trvat a uvidíme co jsem ještě neviděli……..

2
0
Zajímají nás tvoje myšlenky. Můžeš připojit komentář.x
()
x