První hologram prezidentem USA? Skvělé VIDEO uvnitř. Stařec a černoška na střeše světa. Přízračný konec té veselejší etapy lidských dějin. 12 vojáků zatčeno kvůli podezření z atentátu na Joe Bidena v den inaugurace. Počkáme si na ránu z milosti?

Je to tu. Rok nula. Začíná nová etapa v dějinách lidstva, branou z mrtvých duší nás vede do slunce západu stařec a černoška. USA je oko hurikánu s bezbřehou mediální a finanční mocí – jak dnes tančí Amerika, zítra celý svět. S plachtou na ústech, čárovým kódem na čele a plně připraven udat souseda. Vítejte v nové normalitě.


Sdílej tento článek, zlepšíš svět! Přihlaš se také k přímému odběru (dole pod článkem)! V době masivní cenzury sociálních sítí je nutno být v přímém kontaktu. Redakce Arfa děkuje!Skvělé video hologramu jako prezidenta a digitální americká hymna


Na schodech Kapitolu klape čelistí loutka starce s černoškou. Hologram? Nebo tam není živé duše a celé je to předtočené? Místo lidí jsou tu do země zapíchané klacky s povadlými vlaječkami. Papundekl. Potěmkinova vesnice života. Nad tím kříže jeřábů. V jejich kabinách odstřelovači. Obludná demonstrace vítězství bez demonstrantů.

A jako třetí vzadu vykukuje zrádce Mike Pence, od začátku nastrčený intrikány jako Trumpův zástupce. To on měl klíč, to on mohl přikázat vyšetřování volebních podvodů. Neudělal to. Zradil Trumpa a 80 milionů jeho voličů.

Pod pódiem posedává v distančních vzdálenostech skupina přízraků z bažiny, na obličejích plachty proti fiktivní pandemii, kterou sami vymysleli. Otvory v hlavách pod plachtou mají plné slov jako “svoboda” nebo “demokracie”. Ta slova díky nim už dávno ztratila obsah.


Tohle spíše připomíná tryznu za Usámu Bin Ladina. Nikdy nedokázali, že měl prsty v atentátech 11. září, nikdy nedokázali, že ho chytli, ani že jeho popel rozprášili do moře. Tohle panstvo ze záhrobí teď stojí na palubě a zírá na hladinu, kde se cosi mrsklo…


Všude kolem hlídkují vojáci. 25 tisíc. Je jich víc než v Afghánistánu. 12 jich bylo v den inaugurace zatčeno kvůli hrozbě, že spáchají atentát na nového asi-prezidenta Bidena.

Ulice hlavního města USA jsou liduprázdné. Tu a tam zmuchlaný plakát Trumpa. Město duchů, Ghost Town. Jako za války těsně před náletem. Vrtulníky, stany, obrněné vozy… Slunce zapadá, ale je tu úsvit Nového světového řádu.

V dáli se zrcadlí Washingtonský monument, který bude brzy stržen a rozdrcen na prach, protože připomíná falus…


loading…

Zmarněné šance, Trump selhal

Prezident Trump měl jedinou možnost. Čelit tomu silou. Zatýkat, zavírat, trestat. Nedovolit, aby vypukla iluze pandemie. Zakázat prolhaná média. Potlačit umělé vyvolané rasové nepokoje. Zavřít volební místnosti v okamžiku skončení voleb. Zakázat korespondenční pohlídat stroje, které to všechno počítají…


Selhal. Bažinu nelze vysušit jen trochu… Ta šance už se nemusí opakovat. A zřejmě už nebude.


Tak se mohl Trump jen dívat, jak z bažiny vylézají stvůry, silnější než dřív a soudy přihlížejí jasným důkazům volebních podvodů. Jako by se někdo vykálel přímo demokracii přímo do obličeje a pak ji zakopal kvůli hygienické prevenci.Nevědomí hlupáci se radují… a ti, co vědí, sedí.

Svazáci z českých médií v čele s nejbohatší a politicky nejangažovanější Českou televize plesají, tančí kolem jolky a nemají ani tucha k jakému zlu přispěli. Sice jen malé, upatlané české zrnko z tlustých prstíků lokálních politruků, ale že všech ideologických sil.

V tom to je: Ti tupci musí věřit, že je to dobrovolné.


Zapomeňte na peníze, zapomeňte na majetek, na svobodu, na rodinu, jídlo jak ho znáte… Máte obrovský problém a to nejen pokud jste bílý muž 50 +.


Problém, za který nemůžete. Podvedli vás. Ponížili. A bude hůř.


Čistky proti ideologicky nevhodným občanům už začaly. Stejné jako cenzura médií a absolutní kontrola soukromí.Čistky už začaly

Nenávistné Hnutí MeToo před čtyřmi lety pokosilo nepohodlné muže na vlivných postech v médiích, armádě, politice a jinde… Firmy Google, Facebook, Twitter, Amazon a další tvrdé cenzurují jakékoli názory, které jsou jiné než ty schválené. Totéž či mnohem horší jako za komunistů.

Jsou zakazovány konkurenční platformy (Parler, Gab…). Firmy vědí že si mohou dovolit všechno, proto jsou jedna ruka se stranou a vládou (platily jí volby). Monopol. Jako například NSDAP za Hitlera krátce před válkou: Povolena je jen jedna strana.

Pro tzv. Popírače pandemie už jsou připraveny integrační tábory, jsou označeni za hrozbu společnosti, za šiřitele nákazy. Nemusí byt nakažení, stačí odmítnout test. S nimi tam budou u sprch sedět ti, kteří se třeba nechali očkovat, ale šíří nevhodné názory.

Drží nás pod krkem a pomalu zvyšují stisk. Příštích několik let to bude jen horší.

Počkáme si na ránu z milosti, nebo…V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh
3.7 9 votes
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Vladimír Vinduska
3 let před

Takže i přes veškeré snahy a teorie si mocní tohohle cirkusu udělali co chtěli a my budem s vykulenyma vocadlama vejrat co nám nadeli….. Naše pricmrdalni ČT už včera vyronila první slzy vděčnosti, několik opravdových odborníků v zvracelo svou pravdu…. Těším se na ten krásný nový svět

3 let před

Zase si udělali co chtěli a svět jede dslpid válkou Velká vakcína.

Vráťa
3 let před

A pro sklamané vlastence zůstali oči pro pláč, a malou virtuální nadějí spravedlivého zatykání, a virtuálních snů spravedlnosti.

Petra
3 let před

Co teď s tím..? Nejen, že srazili toho nejlepšího prezidenta co jsem já zažila, ale teď se navážejí do Putina zmetkové…pár škůdců a NIKDO se jim nedokázal postavit..?..to přece není možné…

jarda štípek
3 let před

SMRTÁK KOSU ZVEDNUL, ANDĚL HRUZOU ZBLEDNUL.

5
0
Zajímají nás tvoje myšlenky. Můžeš připojit komentář.x
()
x