USA: Tajný scénář převratu – Falešná přísaha Joe Bidena (předtočeno). Jenže prozrazeno: Výpadek proudu (Blackout) a přerušení TV přenosu. Trump zůstává prezidentem. Hromadné zatýkání. Dramatické scénáře před zítřejším dnem D.

Trump zůstává prezidetem? Joe Biden do vězení? Celý svět s napětím upírá zrak k zítřejšímu dni D, kdy má v hlavním městě USA Washingtonu DC proběhnout nejvíce kontroverzní prezidentská přísaha v dějinách USA. Svět na pokraji totální proměny.


Sdílej tento článek, zlepšíš svět! Přihlaš se také k přímému odběru (dole pod článkem)! V době masivní cenzury sociálních sítí je nutno být v přímém kontaktu. Redakce Arfa děkuje!“Masmédia pustí inaugraci ze záznamu, půjde tedy o falešnou inauguraci,” říká na videu respektovaný moderátor Simon Parke


Nové a nové verze a scénáře zítřejšího dne zaplavují internet ze “zaručených zdrojů z nevyšších míst”. Veřejnost se ocitla ve vakuu informačním bezradnosti – po ostudném selhání masmédií, kdy míra a délka období vypouštění falešných narativů dosáhla absolutního vrcholu.

Bez sociálních sítí (cenzurovaných) by taková hysterie a celosvětový podvod nikdy nebyly možné.

Tato doba nastala už v minulých volbách 2020, ale Hillary Clintonová a spol Trumpa podcenily a jejich podvody nebyly dostatečně velké, byť už tehdy dosahovaly rozměrů Banánové republiky a mrtvými dušemi se to jen hemžilo. Tentokrát to vzaly od podlahy a zavlekly do toho celou planetu.

Největší západní sociální média Facebook a Twitter zavedla cenzuru, která nemá obdoby ani v Severní Koreji. Jen dočasným vrcholem sociální genocidy byla obludná šovinistická propaganda MeToo (Twitter) postavená na nejodpornějších lžích o bílých vlivných mužích starší generace. Cílem byla jejich peněženka (v desítkách milionů dolarů) a moc v mimo jiném v showbyznysu (film), který je klíč.

Po jejich odstranění obsadily jejich posty ženy (nebo výbory) a vznikly stovky filmů se silnou ideologickou ambicí, které byly feministickými verzemi “mužských” filmů jako Terminátor, Batman, Man in Black, Dannyho parťáci atd. Všechno absolutní propadáky, ve kterých ženy mlátily a ponižovaly muže.


Inaugraci prezidenta USA 20. ledna sleduj ZDE


Falešná přísaha

Velmi častou verzí je, že inaugurace Joe Bidena a jeho extremistické zástupkyně Kamaly Harrisové už je předtočena. Došlo k tomu zřejmě včera večer, kdy byl Kapitol uzavřen kvůli údajnému požáru (informovali jsme zde).

Inaugarce prý byla předtočena v televizním studiu nejprolhanější televize světa CNN (srovnej s Korejskou ústřední televizí).


loading…

“Masmédia pustí inaugraci ze záznamu, půjde tedy o falešnou inauguraci. To je to, co mají masmédia za lubem,” říká respektovaný a uctívaný moderátor Simon Parkes o scénáři zítřejšího 20. ledna, který se může stát přelomovým dnem v dějinách lidstva.

Jak vyplývá z programu, zveřejněného Bílým domem, inauguraci mají “přenášet” tyto kanály: YouTube, Facebook, Twitter, Twitch, Amazon Prime Video, Microsoft Bing, TV Fox, Apple TV, Android TV a daší, napojené mimo jiné na společnost ABC. CNN samozřejmostí.


Prezidentská přísaha 20. ledna na západním schodišti Kapitolu: Kdy, nevíme (TBD). Celé ZDE

Za pozornost stojí čas: Není známo kdy. Téma Bidenova projevu je “Strategie a vize boje a vítězství na covid19”. Cynismus dosáhl vrcholu.Ve všech případech (s drobnou výjimkou TV Fox) budou akci pokrývat stanice, které se během Trumpova volebního období masivně podílely na dezinformaci a lhaní veřejnosti, v případě sociálních sítí pak v maoistické cenzuře nepohodlných názorů (informovali jsme zde).


Zhasne celý svět, nebo stačí USA?

Zítřek 20. ledna (20012021) se má stát vrcholem největšího podvodu v dějinách, jakési pyramidy mnoha monstrózních švidlů, vytvářející pomocí médií iluzi jako od Davida Coperfielda. Cílem přitom nejsou peníze (když bude třeba, přidají se nuly), ale moc.Důležitým momentem zítřejšího scénáře je výpadek elektřiny (Blackout), který prý má postihnout celé Spojené státy a to přibližně po dobu 10 dní (v každém státě jinak). Mimochodem: Před několika dny zhasl Vatikán, část Pákistánu a Berlín.


Na hraně “pádu do tmy” byla 8. ledna většina Evropy, kterou prý od Blackoutu dělily vteřiny. Záchrana a spása přišly v podobě záloh z energie z uhlí a jádra – což je přesně to, co chce Biden a spol. a následně vazalská Evropská unie zrušit.

Výpadky elektřiny postihly ve Washigtonu DC v posledních dnech ambasády Ruska a Číny.


Inaugraci prezidenta USA 20. ledna sleduj ZDE


K vyhrocené situace prý došlo mimo jiné proto, že Trump měl ve volbách obrovskou podporu 75 procent voličů, Bažinu (Deep State) tak zaskočilo, že udělali několik zásadních chyb…

Počítání zastavili moc brzo, špatně zametli stopy kolem podvodného systému Dominion, šokem bylo Trumpovo vítězství v Kalifornii a New Yorku, což jsou tradiční bašty Demokratů.

“Dílčím cílem toho procesu se úplná změna bankovního systému… systém nás chce zkrachovat a vzít nám vše…” zní jeden z názorů na stále populárnější sociální síti Telegram.V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh
3.9 8 votes
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
14 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Patriot
3 let před

Sorry ale Alex Jones rika pravy opak toho co pisete. Prosim poslechnite si to, ten titulek je fake news, sam to v tom videu rika.

Vladimír Vinduska
3 let před

Počkáme a uvidíme, v každém případě by to byl úder na solar…..

Mira
3 let před

Monoho alternativy je ako Cambora z Obcanskyho prukazu…radoby alternativa, Alexa moc nesledujem, ale VK tam podla mna patri

xehen
3 let před

Simon Parkes tvrdí, že jeho matka je mimozemšťan. To vás neznepokojuje?

3 let před

Ano, je to často používaná pomluva různých lidí.

Roman z hor
3 let před

Nic se nestane. Podvodník složí přísahu věrnosti americkému lidu a jeho vlajce a stane se prvním podvodníkem v Bílém domě. Jinak psy budou štěkat, ale karavana pojede dál.

3 let před

Ano. Karavana jede dál. Situaci sledujeme…

xehen
3 let před

Jaká pomluva? Vždyť to o sobě tvrdí sám Simon Parkes. Vyhledejte si na YT “Simon Parkes aliens”, je tam několik videí.

anan
3 let před

Nevěřím, že inaugurace byla předtočená.

RED BULL
3 let před

….tak kde máte ty katastrofivké scénáře?….už chodím na vaše stránky, jen když se chci zasmát…

Petra Chippy
3 let před

Inaguracia bola v televiziach v spanielsku niekolko hodin pred tym nez sa naozaj stala….a este zaujimave bolo ked Biden sedi v ovalnej kancelarii za sebou ma vyhlad cez okno a vidiet prijazdovu cestu a zaparkovane auta a trump tam mal stromi…v niektorych videach to ke dobre vidiet…tak to ma rozosmialo 🤣🤣🤣

14
0
Zajímají nás tvoje myšlenky. Můžeš připojit komentář.x
()
x