Hrotí se to! Atentát na prezidenta USA? Biden se děsí, že ho zastřelí Národní garda – prý z rozkazu Trumpa! Kapitol uzavřen – stoupal z něj dým! Inaugurace v ohrožení…

Kapitol USA byl uzařen – oficiálně kvůli “vnější hrozbě”. Na místě probíhala zkouška inaugurace, byla ale zrušena. (Biden nepřítomen) Z okolí asi-prezidenta Bidena proskakují zvěsti, že má strach z atentátu od někoho ze členů Národní gardy, která mu bude při inauguraci po boku – ale ve skutečnosti je prý loajálními dosavadnímu prezidentovi Trumpovi.


Sdílej tento článek, zlepšíš svět! Přihlaš se také k přímému odběru (dole pod článkem)! V době masivní cenzury sociálních sítí je nutno být v přímém kontaktu. Redakce Arfa děkuje!Zajímavá analýza, potvrzující zásadní podíl agresivních jednotek Antify (česká Pirátská strana podporuje) na přepadení Kapitolu.

Národní garda vyvedla po vyhlášení hrozby všechny civilní osoby z Kapitolu, na jehož schodišti má 20. ledna proběhnout inaugurace Joe Bidena.

Biden v době zkoušky uvnitř budovy nebyl. On i jeho feministická zástupkyně Kamala Harrisová slavili s černošskými občany svátek černošského aktivisty Martina Luthera Kinga.Nyní se uvnitř kultovní budovy mísí dvě ozbrojené složky – Národní garda (loajální prezidentovi) a policie (loajální Bidenovi).


Inaugurace asi-prezidenta má být 20. ledna bez publika, pouze za masivní přítomnosti vojáků a policistů.

Výmluva na údajnou hrozbu nepokojů ze strany Trumpových příznivců je chabá. Nic však nenasvědčuje tomu, že by byl Biden “prezident lidu”. Spíše je “prezidentem strachu”.


loading…

Celé to připomíná obludný produkt monstrózní mediální hry, jejímž cílem bylo jediné: Nezvolení Trumpa prezidentem, a na jejímž konci je (prozatím) záhy odvolaný Biden a první žena prezidentka Kamala Harrisová (snědost jako bonus).


Celé to bylo především feministický puč, který začal volebními podvody a nekalými postupy médií před volbami 2016. Tehdy Trumpa podcenily a přecenily kachnu Hillary. Vymyšlená pandemie je součást tohoto obludného konstruktu.


Kdo založil požár Kapitolu?

Z reproduktoru znělo oznámení “Vzhledem k vnější bezpečnostní hrozbě není v tuto chvíli v žádné budově komplexu Kapitolu povolen žádný vstup ani výstup Držte se dál od vnějších oken, dveří. Pokud jste venku, hledejte úkryt.”Záhy vydali proti-trumpovská média (CNN, Reuters, AFP…) zprávu, že údajně požár byl mimo Kapitol. Konkrétně pod mostem nedaleké dálnice. Údajně ho založili bezdomovci. Tato zpráva budí nedůvěru, což ovšem nutně neznamená, že je nepravdivá.

Uzavření ostře sledované budovy kvůli několik set metrů vzdálenému ohýnku pod dálnicí? Spíše to budí djmem, že aby byl utajen požír uvnitř, byl uměle založen požár venku.

Levicová protitrumpovská média se snaží vnutit svému publiku dojem, že k obsazení Kapitolu a středu Washingtonu DC Národní gardou došlo v reakci v obsazení Kapitolu 6. ledna.Útoku na Kapitol 6. ledna se měli údajně dopustit Trumpovy příznivci, podle mnoha desítek důkazů lze však považovat za jisté, že akci Kapitol vyprovokovali a vedli rváči z hnutí Antifa. Tu podporuje Geoge Soros a další struktury napojené na Demokratickou stranu.

Během čtyřhodinového obsazení kapiolu byla prokazetelně zastřelena jedna osoba, příznivkyně Trumpa paní Ashley Babbittová (cca 45 let). Pro další čtyři mrtvé nejsou jednoznačné důkazy, že zemřely uvnitř Kapitolu. Spíše jsou součástí fikce fake news masmédií.
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh