Kdo zastřelil ženu, vlastenku v budově Kapitolu? VIDEO vraždy (pozor obsahuje drastické záběry). Přímo do srdce! Krásná válečná veteránka byla příznivkyní Donalda Trumpa. Její poslední slova.

Při obsazení budovy Kapitolu (sídlo Senátu) davem příznivců Donalda Trumpa přišla o život vlastenka Ashley Babbittová, která byla mezi demonstranty. Na veřejnost uniklo šokující video, které zachycuje okamžik výstřelu – a ještě jedno z jiného úhlu.
Vlastenka Ashley Babbittová


Americká masmédia (a na ně napojená česká) paralelně rozjíždějí pomlouvačnou dezinformační kampaň proti prezidentovi Trumpovi, další z mnoha. Podle Fake News, šířených masmédii to byl Trump, kdo kdo poslal své příznivce obsadit Kapitol – a tím ho v jakési obludné smyčce obvinit z podílu na smrti své vlastním příznivkyně. Je to lež.


Trump ve svém projevu doslova řekl: “Vím, že jdete před budovu Kapitolu…” . Po obsazení Kapitolu Trump demonstranty vyzýval, aby se pokojně rozešli domů. “Volby byly ukradeny, ale teď je třeba jít domů,” uvedl v minutové výzvě.


loading…


Vlastenka Ashley Babbittová

Ochranka míří na dveře. Za nimi jsou demonstranti. Byla střelba nutná?

Kolem útoku demonstrantů na Kapitol panuje ředa pochybností. “Není to tak, že by demonstranti Kapitol dobyli. Správná formulace zní: “Metropolitní policie umožnila demonstrantům dobýt Kapitol”, uvedl politolog Erich Best.


Ashley se snaží prolézt dveřmi do chodby k senátu

Ashley chvíli ještě žila…

loading…Za velmi pravděpodobnou je považována inflitrace bojovníků ze skupiny Antifa mezi Trumpovy příznivce.

Antifa stála za pouliční válkou, probíhající v USA loni v desítkách měst několik měsíců. Je financována strukturami, napojenými na Joe Bidena, resp. na Demokratickou stranu USA, kterou zastupuje, resp. megalomana George Sorose. Informovali jsme o tom zde.Na videu vidíme Ashley v červené čepici a modré bundě, jak se snaží dostat horní části dveří do chodby k Senátu. Pak se ozve výstřel, Ashley padá, vidíme ji chroptící na podlaze, na obličeji plno kre. Podle posledních zpráv byla zasažena do prsou.

Na druhé straně dveří už byla jen obchranka a kongresmani, takže byl střelcem s největší pravděpodobností někdo z nich. Policie případ vyšetřuje.


Letecká veteránka Ashley Babbittová přijela do Washingtonu ze San Diega, tedy přes celé USA. U amerického letectva sloužila 14 let, po celou dobu své služby byla bezpečnostním důstojníkem na vysoké úrovni.


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu

Ze tmy do světla

Ashleyin manžel řekl: „Byla velkou stoupenkyní prezidenta Trumpa a byla velkým vlastencem. Byla vzorem pro všechny, kteří ji znali.“


Podle New York Post v noci před svou smrtí Ashley Babbittová tweetovala: „Nic nás nezastaví… mohou to zkoušet a zkoušet a zkoušet, ale bouře už je tady a teď sestoupí na DC za méně než 24 hodin světlo!”


Liberálové (v České republice jsou jejich nevýraznějšími zástupci Piráti) zaplavili Twitter komentáři, oslavující její smrt.

Twitterový účet prezidenta Trumpa byl zablokován za údajné šíření nepravdivých zpráv.


Dobytí Kapitolu má celkem čtyři oběti. Kromě Ashley (zastřelení) šlo o tyto příčiny smrti pád z výšky, infarkt a zatím blíže neurčenou příčinu.
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh