Hromady mrtvol? Konečně sečteno: “Pandemický” rok 2020 je co do počtu zemřelých hluboko v průměru za posledních 50 let. Statistky hovoří zcela jasně. Tvrdá data.

UŽ NÁS NECHTE BEJT! Masmédia chrlí jednu apokalyptickou statistiku za druhou, mimo pozornost však zůstává základní údaj – “Kolik lidí vlastně zemřelo (nehledě na příčinu) za rok 2020?” Odpověď je šokující: Za posledních 50 let zcela průměrně. Podle statistik (ČSÚ) o počtu úmrtí loni v České republice žádná pandemie nebyla.
Když se podíváme na graf počtu zemřelých v ČR 1948 – 2020 vidíme takřka dokonalou křivku. Její běh nijak nenarušil ani loňský rok 2020, který byl podle médií tak strašlivý, že mnohý občan mohl nabýt dojmu, že umřel už každý druhý a brzy tam budeme muset všichni, celá planeta. Je to lež jako věž, statistiky hovoří jasně.


Infografika zdarma ke stažení. Vývoj úmrtí je křivka, a to nejen ČR. ale i ve všech srovnatelných zemích. Nenarušila ji ani údajné pandemie. Celá statistika ZDE (zdroj ČSÚ)

Dostat se ke statistikám je přitom velký problém. Český statistický úřad často zveřejňuje jen fragmenty, případně se do masmédií dostane již interpretace, která je často dezinformací.

Ve vyhledávačích jsou tuto údaje potlačovány, údajně má firmy Google (Alphabet) finanční zájem na prodeji vakcín. To je však jen spekulace. Nás zajímají tvrdá fakta.


loading…

Masmédia a jejich nebezpečná virtuální realita

Masmédia (ČR, EU, USA) zcela rezignovala na svou roli informovat (případně bavit) a chrlí laviny dezinformací děsivého druhu.


Příklad dezinformačního titulku a textu z masmédií. Není to vyloženě lež, ale první sdělení je jiné, než to skutečné. Jak vystřižené z nejhlubšího bulváru.

Například Novinky ze dne 5.1.2021 zveřejnily článek s tímto titulkem: “Tisíce mrtvých navíc. Do listopadu zemřelo více lidí, než je běžné za celý rok.”


Při letmém přečtením nabyde čtenář dojmu, že jsou ulice plné mrtvol jen v listopadu zemřelo víc lidí, než v minulých letech za celý rok.

Pokud to čtenář pochopí takto, stane se obětí odporného podvodu, jehož podstatou je statisticky toto: Není žádná pandemie, je jen nechutná iluze, šířená masmédii. Občanů ČR loni dokonce přibylo, což je velmi podezřelé…Titulek pochopíme až při druhém čtení – v měsíci listopadu zemřelo víc lidí než je průměr. V textu se až po velké námaze dostáváme někde v mlhách k jádru pudla: V roce 2020 zemřelo (nehledě na příčinu).


Novinky ze dne 5.1.2021 v článku o hromadných mrtvých uvádějí: “Do konce listopadu zemřelo v roce 2020 ČR 114 781 lidí. Následoval prosinec s více než 3 200 úmrtími.”

To je dohromady za celý rok 2020 v celé ČR “pouhých” 117 981.

Tento počet z loňska je srovnatelný (mírně nižší) s rokem 1995, kdy zemřelo 117 913 obyvatel České republiky, ale jinak podprůměr, který by statisticky ani nestál za řeč.


Čtěte též: Neuvěřitený byznys s covidovými pacienty

Apokalypsa až na 26. místě běžného roku

Za posledních 50 počet obyvatel ČR osciluje kolem 10 milionů a minimální odchylkou. V žádném z předchozích let přitom vláda neprováděla tak brutální zásahy do ekonomiky a života občanů, natož aby je tlačila do plošné vakcinace.


V roce 2020 bylo méně zemřelých než v celé etapě v roce 1969 – 95, ačkoli i těchto letech byly sezóny chřipek, ostatně jak tomu je po staletí a tisíciletí. O války je rekordním rok 1980, kdy zemřelo 135 335 lidí.


“Pandemický” rok 2020 navíc vypadal statisticky zcela průměrně i v rámci desetiletí 2010 – 2020. Zde byl co do počtu úmrtí nevýraznější rok 2018 (112 920 zemřelých). Pak ale došlo v listopadu k nečekanému skoku, kdy počet zemřelých posunul do 2020 popředí desetiletých tabulek.


loading…

Tento skokový listopadový nárůst (a pak opět pokles) je třeba analyzovat. Mluvit o nějaké souvislosti v domnělou pandemii je předčasné, nezodpovědné a nejsou pro to žádné důkazy. Přesto se tak děje.

Jako příčina anomálního výkyvu se spíše nabízí úmrtí z důvodu omezování operací pacientů bez koronaviru, strach atd.


Zdroje: Století statistiky – Počet zemřelých. Novinky – tisíce mrtvých. Statistika a my – Počet obyvatel přibývá.


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh