Vakcína proti koronaviru jako nástroj na snížení počtu obyvatel? Nevyzkoušený lék firmy Pfizer podle soudu usmrtil v Africe 11 dětí a 181 dalším způsobil trvalá tělesná postižení (slepota). Firma zaplatila pokutu 1,5 miliardy, ale…

Snížení populace Afriky může být jedním ze skutečných a zatím utajených cílů vakcinace proti covid-19 a splněním snu vakcínového krále Billa Gatese. Vakcína firmy Pfizer, kterou se očkuje nyní v České republice, již zanechala v Africe smrtelnou stopu...
Firma Pfizer musí zaplatit kompenzaci obětem svého léku. Zdroj: BBC

Vakcínový král Bill Gates neříká, jak chce snížení počtu obyvatel Afriky dosáhnout (sterilizace žen?), říká jen že je to nutné. Mimo jiné na tomto projektu redukce počtu obyvatel Afriky pracoval již jeho otec Bill Gates starší a jeho žena Melinda.

Celkový počet obyvatel planety Země je 8 miliard a to je prý příliš. Snížení o třetinu by prý bylo vhodné

S manželkou Melindou řídí Bill Gates obří nadaci, skrze kterou je napojen na velké vakcinační projekty (mimo jiné firmy Pfizer), což základ jeho nového mega-byznynsu. Gates závratně zbohatl na projektu Microsoft (Windows), ale i on je jen prodlouženou rukou gigantických investičních společností (např. Black Rock)


loading…

Americká firma Pfizer dodala své vakcíny proti covid-9 na český trh. V těchto dnech probíhá vakcinace zaměstnanců zdravotnictví a občanů starších 65 let. Vláda chce naočkovat 8 milionů občanů České republiky, tedy 80 procent obyvatelstva.


V Africe žije 1,2 miliardy lidí, což už je skoro jako v nejlidnatějších státech světa Číně (1,3 miliardy) a těsně druhé Indii (1,3 miliardy). Čína používá vlastní vakcínu (BBIBP-CorV), Indie také (Bharat Biotech). Ruská vkcín Sputnik záskává n oblibě…

Jako trh tedy pro americké (Gatesovy) vakcíny zbývá Afrika, která má víc obyvatel než USA a Evropská unie dohromady.V USA a EU už americké vakcíny úspěšně zahnízdily a dokonce za podmínek, které hraničí se zdravým rozumem – dodávky za miliardy (domluvené Evropskou komisí) a žádná odpovědnost za výsledek.

V Africe se navíc pandemie vyskytuje jen velmi málo, některé stát se jí vysmívají a otevřeně ji označují z podvod dovezený z USA.Hlavní výrobce vakcín, firma Pfizer, to však bude mít v Africe těžké. Africká nejlidnatější země, Nigérie (200 milionů občanů) nezapomněla na mrtvé děti po podání léku americké firma Pfizer.

Jedenáct dětí zemřelo a dalších 181 zůstalo slepých, jiné němých nebo hluchých. Společnost Pfizer všechna obvinění popírala. Pfizer podle soudu očkoval 200 dětí bez souhlasu rodičů lékem Trovan v roce 1996. Rodiny zemřelých a postižených dětí nevěděly ani o tom, že je lék nevyzkoušený ani o možných vedlejších účincích.Farmaceutický gigant Pfizer byl v roce 2009 odsouzen k pokutě 75 milionů (1,5 miliard korun), kterou zaplatil postiženému nigerijskému státu Kano.

Tři zaměstnanci firmy Pfizer se vyhýbali soudu a byl na ně vydán zatkač. Americký farmaceutický gigant Pfizer musela vyplatit postiženým rodinám kompenzaci půl milionu dolarů (11 milionu korun). Platba jsou součástí mimosoudního vyrovnání dosaženého v roce 2009.


Zdroj: BBC


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh