Hlavní příčina úmrtí na světě v roce 2020: Umělý potrat. 42,6 milionu mrtvých dětí! To je 23 krát víc než “zemřeli s koronavirem”. Děsivá potratová statistika také v České republice.

Liberální strany oslavují potraty, eutanazii, vraždění novorozenců a udržují vše v totalitním sevřením pod záminkou COVID ve jménu údajného veřejného zdraví. Počet “zemřeli s koronavirem” je přitom daleko menší, a to neuvěřitelných 23 krát.
Dítě je živá bytost od okamžiku početí. Podle feministek je však možné ho beztrestně zabít dokud neopustí dělohu (klidně i v devátém měsíci). Do té doby je prý výlučným majetkem žen.

V České republice jsou údaje o počtu potratů typickou ukázkou opakovaného selhávání Českého statistického úřadu.


ČR: Potratů o třetinu víc než “zemřeli na kdoví co, ale také asi měli covid

Na stránkách ČSÚ nejsou veřejně přístupné či jsou dovedně skryté ani údaje z roku 2020, ani z roku 2109. Data jsou rozříštěná, skrytá – ostatně stejně jako všechny statistiky týkající se rodin.

Poslední veřejný údaj o potratech v České republice je až z roku 2018: Počet umělých potratů je 18 175 (děsivých 50 denně). V kategorii “zemřeli s covidem” je letos 11 827 úmrtí.

V České republice (pokud by byla čísla “zemřeli s covidem” stejná jako v roce 2020) tedy bylo v roce 2020 o třetinu více obětí potratů, než “zemřeli s covidem”.


Podle statistik Worldometers v roce 2020 došlo na celém světě k více než 42,6 milionům potratům (tzv. umělým přerušením těhotenství, interrupcí), což z potratů v tomto roce dělá hlavní příčinu úmrtí.


loading…

Ohromující údaj, který ukazuje, že více než 42 milionů úmrtí na potrat s obrovským náskokem předstihlo 1,8 milionu úmrtí na koronavirus v roce 2020. Když porovnáme počty potratů s jinými příčinami úmrtí, včetně rakoviny, HIV / AIDS, dopravních nehod a sebevražd, potraty mnohem převyšují všechny ostatní.

V roce 2020 zemřelo na rakovinu 8,7 milionu lidí, 5 milionů v souvislosti s nemocemi jako důsledek kouření, dále malárie, alkohol, atd. Co do příčin úmrtí je s položkou “pacient zemřel s covidem” srovnatelných 1,7 milionu obětí HIV / AIDS.Je tu navíc otázka, zda jsou tato čísla položky “pacient zemřel s covidem” přesná, protože údaje CDC (Centrum pro kontrolu nemocí) v USA naznačují, že 40–50% úmrtí na tzv. covid-19 není ve skutečnosti přímo důsledkem samotného viru, ale jde o oběti, kteří sice měly koronavirus, ale zemřel z jiné příčiny.

Za předpokladu, že jsou oficiální údaje přesné a falešně se nenavyšují výsledky, je potrat 23,2 krát častější příčina smrti než koronavirus.


Piráti další extremisté tleskají

Toto děsivé číslo nejen v České republice podtrhuje pokrytectví levicových, liberálních a extremistických stran (krajně levicová Pirátská strana, pravicově extremistická TOP 09, liberální Zelení… Tyto strany aktivně prosazují a oslavují potraty, eugeniku a vraždění dětí a současně trvají na tom, že svět musí být zcela uzamčen, aby byly „zachráněny životy“.


Zdroj: Hnutí pro život


Čtěte též: Neuvěřitený byznys s covidovými pacienty

V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh