To snad ne! Zpráva o mrtvém tureckém vojákovi vpustila násilí do ulic. VIDEO brutálního útoku na migranta. Kopy do hlavy. Ječící žena. Turci mlátí migranty, že za to prý mohou

Mediální válka o migranty se od turecko – řeckých hranic přenáší i do tureckých měst. Po zprávě, že na hranicích zahynul turecký voják, začali napadat místní gangy migranty, že je to jejich vina.

Zpráva o mrtvém tureckém vojákovi na turecko – řeckých hranicích se nepotvrdila. Není žádný důkaz, úřady o ničem nevědí. V tureckých příhraničních městech však údajně kolují letáky s fotografií vojáka, ležícího na zemi.


Gang mladých Turků kope do migranta.

Turecká média denně vypouštějí zprávy, které následně řecká strana popírá a označuje za tureckou propagandu. Objevují se fotografie a výpovědi migrantů, kteří byli vytlačeni z Řecka zpátky do Turecka. Nyní vypovídají, že byli mučeni a biti.
Turecké zprávy: Mrtvé děti a mučení

Podle tureckých médií zahynuli při řecké obraně hranic před migranty nejméně dvě děti. Jedno při u řeckého ostrova Lesbos při údajném nájezdu řecké lodě na člun s migranty. Druhé při požáru domu.


Po tomto nájezdu řecké lodě se údajně utopilo dítě

Řečtí pohraničníci údajně zabili jednoho migranta, kterého střelili do krku a pak vykrvácel. Ani tuto zprávu Řekové nepotvrdili. Několik desítek migrantů bylo údajně zraněno.

Pod válkou na hranicích je jednoznačně podepsán turecký diktátor Erdogan, který má v rukou osud Evropy. Nemá však jediného spojence – kromě Bulharska, které ušetřil od migrantské vlny a všechny migranty směřuje na řeckou hranici.
Evropská unie i NATO nefunkční

Evropská unie se nechává Erdoganem vydírat. Turecký diktátor je příčina a důsledek. Nová migrantská vlna vznikla kvůli tureckých útokům v Sýrii. Turecko i Řecko jsou členem NATO.


Turečtí mladíci mlátí migranta

Toto vojenské uskupení je plně pod kontrolou USA, které ho však jen využívá jako prostředníka k prodeji své druhořadé vojenské techniky. O problém s migranty na hranicích Turecka a Řecka nemá USA zájem – a navíc tam probíhá volební kampaň.

Situace jasně ukazuje neschopnost Evropské unie. Nevolení lídři EU vylezli ze svých teplých pelechů v Bruselu a uráčili se zavítat na Tureckou hranici. Jediné, co po týdnu trvající krizi nabídli jako řešení jsou peníze, které nemají.

Zbytek koláče sní Erdogan.Nepřehlédněte:

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh