Ve stínu koronaviru: Migranti zapalují ploty na hranicích Evropy a útočí. Turci napadají řecké vojáky. Střelba, slzný plyn, vodní děla. “Evropa duchů”. Prázdné ulice na cestě. Evropou putuje armáda USA k ruským hranicím


Zatímco Evropa řeší koronavirus, na turecko-řecké situaci se stupňují boje. Migranti nijak nepolevují, i když obléhání trvá již 13 den. Na podporu migrantů stále aktivněji vystupuje turecká armáda. Útoky jsou koordinované. Objevují se zprávy, že turecké čluny útočí na řecké.


Řecká armáda tlačí na plot na kterém visí migranti

Řecko paralelně řeší problém údajné pandemie koronaviru. Školy jsou zavřené a jsou učiněna i další preventivní opatření. V Řecku je však zatím hlášen jen jeden případ úmrtí, 66 letý muž. Na “obyčejnou” chřipku přitom zemřelo v Řecku od začátku roku 30 lidí, což je obdobný počet jako v jiných letech.

Množí se hlasy, že je koronavirus jen “řízená panika”.


Migranti prolamují plot

Má koronavirus otevřít cestu migrantům?

Turecký prezident Erdogan obvinil Řecko, že se chová jako nacisté, když brání vstupu do Evropy. Sílí mediální tlak západních médií (německých), které se snaží vykreslit skvělé a statečné Řeky jako “říši zla”, která brání malým dětem a starým nemocným ženám v cestě za lepším životem. Až 80 % migrantů jsou mladí, bojeschopní muži.Řekové oznámili, že od 29. února, kdy Turecko otevřelo hranice, zabránilo vstupu na své území 42 tisícům migrantů. Další stále přicházejí. Turecko je dál přiváží na hranice, vybavené instrukcemi a kleštěmi na prostřihávání drátů.


Evropa duchů

Evropská unie (Německo) zcela ztratila svůj morální kredit, již je zcela jasné, že vstup migrantů do Evropy je záměr, řízený plán, prováděný ve spolupráci s Tureckem a za pomoci neziskových organizací. Záměr zatím nevychází zřejmě jen proto, že se Řekové postavili na statečný odpor.


Evropa se noří do karantény, ačkoli COVID-19 (koronavirus) co do smrtelných případů 33 x menší, než běžná chřipka. Výsledkem jsou prázdné ulice

Pokud by migranti prošli, v mnoha zemích by jim nestálo nic v cestě, celá Itálie je v karanténě, v mnoha městech jsou prázdné ulice, připomínající “města duchů”.
Evropa mezitím řeší údajnou epidemii nemoci COVID-19 nepřesně označovanou jako “koronavirus”. Obětí této “nové nemoci” je přitom 33 x méně, než zemřelých v souvislosti s chřipkou. Zatím není ani jasné, zda zemřelo více lidí, než v jiné roky.

Nejde ani tak o epidemii, jako spíše o “strach z epidemie”.

Podobná situace je i v České republice a dalších evropských státech.
Vojáci USA jdou Evropou

Paralelně USA přesouvají do Evropy obrovské množství vojáků a vojenské techniky. V rámci tzv. cvičení Defender Europe 20 je v Evropě již 37 tisíc vojáků a desítky tisíc tanků a další vojenské techniky. V plánu je největší vojenské cvičení v dějinách u hranic s Ruskem.


Američtí vojáci na cestě do Evropy

Vlaky převážejí americkou vojenskou techniku před Německo a Polsko vlaky, část pojede po silnici i přes Českou republiku.


Tanky USA pro Evropu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh