To snad ne! Doživotí za sex s partnerkou. Geniální filmový producent Weinstein na špalku hnutí #MeToo. Celá verze bejvalky údajného sexuálního predátora. Jen pro silné žaludky


Producent Harvey Weinstein dostal 20 let za údajné znásilnění plus tři roky za sexuální nátlak. Vzhledem k tomu, že je mu 67 let a je vážně nemocný, jde prakticky o doživotí. Z vězení má podle rozsudku vyjít v 90 letech.

Weistein je nejznámější obětí nenávistné kampaně #MeToo, která má cíl likvidaci bohatých a vlivných mužů. Jeho případ provázel masivní tlak médií, kontrolovaných aktivistickými ženami.

23 let – takový trest se dává za brutální vraždy.

K soudu včera přišel bývalý nejmocnější muž Hollywoodu pomocí chodítka, protože je po operaci páteře a trpí srdečními problémy.


Weinstein jde k soudu pomocí chodítka, protože je po operaci páteře a má problémy se srdcem (10.3.2020)Platil si vlastní popravu?

Weinstein je podepsaný pod filmy jako Pulp Fiction, Kill Bill, Osm hrozných, Zamilovaný Shakespeare, Scary movie, Rambo, Halloween, Sin city, Gangy z New Yorku, Výkřik a mnoha dalšími.

Vydělal desítky milionů dolarů ve filmovém průmyslu, ke kterému patří “kariéra přes postel” jako štětka ke kominíkovi.

Byl osobním přítelem bývalého prezidenta USA Billa Clintona a Hillary Clintonové a štědrým dárcem jejich nadace. Zajímavost: Hillary a její peníze (částečně od Weisteina) stojí za kampaní #MeToo.


Mimi Halyeiová, podle Weisteina jeho bývalá partnerka

O miliony dolarů ho po vypuknutí kampaně #MeToo připravily ženy, které údajně (podle jejich verze) sexuálně napadl, nebo jim dělal návrhy. Ta vysoudila půl milion dolarů, ta dva miliony, prostě ukusovaly z jeho dortu, ačkoli neměly nic, než “svou verzi příběhu”.

Celkem se jich přihlásilo více než 100, mnohé z nich Weinstein nikdy v životě neviděl.

Pravdou je, že Weinstein měl pověst proutníka, nebyl žádný krasavec a o jeho gauči na castinzích se v Hollywoodu vyprávěly legendy.


V troskách

“Jsem zmatený,” řekl Weistein v soudní síni během 20ti minutového proslovu. “Myslím, že muži jsou z toho všeho zmatení … Bojím se o tuto zemi. Tohle není Amerika, jaká by měla být.“


Weinstein u soudu

Slečna Mimi u soudu

“Mé děti se mě zřekly. Nemám s nimi kontakt od chvíle, kdy vyšel ten článek v New Yorker,“ řekl u soudu Weinstein s odkazem na článek z října 2017 o jeho údajném sexuálním zneužívání. „Neviděl jsem je. Prostě netuším, co dělají, vyhýbají se mi. Je to pro mě peklo na Zemi.“

Weinstein byl více než deset let ženatý s módní návrhářkou Georginou Chapmanovou (v letech 2007 – 2018). Rozvedla se s ním po vypuknutí kampaně #MeToo. Mají spolu dvě děti, tři má Weinstein z předchozího manželství. Georgina nyní žije s hercem Adrianem Brodym.

S předchozí manželkou byl Weinstein ženatý 17 let. Mají tři děti (dcery), Při rozvodu přišel o desítky milionů dolarů.


Weinstein s dcerami z prvního manželství (jsou tři, nevíme, kdo je čtvrtá dívka na fotce)

Weinsteinův případ odstartoval nenávistnou kampaň hnutí #MeeToo, která byla postavena na neprůkazných, nebo promlčených historkách zhrzených žen.
Slovo proti slovu

Proti Weinsteinovy vypovídalo u soudu několik žen. Hlavní byly dvě: Bývalá asistentka produkce Mimi Haleyiová a bývalá herečka Jessica Mannová. První údajně sexuálně napadl (2006, tedy před 14 lety), druhou prý znásilnil (2013).

Weinstein vypověděl, že měl s oběma ženami vztah a obě se sexem souhlasily. Ženy tvrdily opak. Tedy: Tvrzení proti tvrzení.

Případ herečky Mannové, za který dostal Weinstein tři roky, byl běžným mileneckým vztahem mezi ženatého muže. Herečka s ním spala několikrát, psala mu vyzývavé sms.


Příběh, jak ho vypráví Mimi Haleyiová, za jejíž případ dostal Weinstein 20 let.

S Weinsteinem se potkala na filmovém festivalu v Cannes v roce 2006. Weinstein jí nabídl práci na seriálu “Project Runway”.


Weinstein na festivalu v Cannes

Pak to šli probrat do hotelového apartmá, kde Weinstein bydlel. Na pokoji ji požádal, zda by mu udělala masáž. Prý odmítla, ještě chvíli poseděla a pak odešla.

Každopádně práci na “Project Runway” Mimi dostala. Po konci natáčení šla za Weinsteinem, aby mu poděkovala za příležitost. Pozval ji na drink. Poseděli v hotelu Mercer, podle slečny Mimi byl Weinstein „velmi uctivý, dokonce okouzlující“. Nabídl jí, že se příští sezónu ji zaměstná znovu.


Grand hotel Tribeca v New Yorku. Tady jí udělal orální sex

Následující den jí nabídl, aby s ním jela pracovně do Paříže. Řekla, že si to rozmyslí. Navštívil jí u ní v bytě a probírali možnosti. Pak odešel.

„Nezajímala jsem se o něj sexuálně nebo romanticky, ale chtěla jsem, aby mě měl rád,“ ​​vypověděla Mimi u soudu.

Nakonec se do Paříže neletěla, ale souhlasila, že s Weinsteinem pojede do Los Angeles na premiéru filmu Clerks 2.

Den před plánovaným odletem do LA, 10. července 2006, ji Weinstein pozvala do svého luxusního bytu v Soho v New Yorku. Poslal pro ni auto. V bytě se ji pokusil políbit. Pak šli do ložnice, kde jí Weinstein udělal orální sex. Ona prý jen ležela.

Podle verze slečny Mimi to bylo tak, že “se mu podvolila”, protože ho nešlo zastavit.

Weinstein tvrdí, že spolu měli vztah.

Následujícího dne spolu odletěli do Los Angeles, ale místo na premiéru šla Mimi navštívit kamarádku.


Když se o dva týdny později, 26. července 2006, vrátila z LA do New Yorku, Weinstein ji pozval na drink do svého luxusního apartmá v Grand Hotelu Tribeca. Když přišla, vzal ji za ruku a odvedl do ložnice.

Tam spolu měli sex. Mimi u soudu vypověděla, že se tomu nijak nebránila.


V následujícím období se Mimi s Weinsteinem vídala, sháněl jí práci a dal jí několik premiérových vstupenek na filmový festival v Cannes. Časem se jejich vztah rozplynul.

Na podzim 2017 Mimi uspořádala v rámci hnutí #MeeToo tiskovou konferenci, na které sdělila médiím, že ji Weinstein v roce 2006 znásilnil.


Mimi Haleyiová si také u soudu postěžovala, že si musela změnit jméno na Haley, tedy vynechala “i”, prý aby se vyhnula mediální pozornosti.


To je Amerika.


Zdroj:

https://abcnews.go.com/US/mimi-haleyi-details-sexual-assault-allegation-harvey-weinstein/story?id=68560893


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh