Nehoráznost! Kontroverzní pochod homosexuálů Prague Pride dostal od magistrátu v době epidemie rekordní dotaci! Koronavirus přitom vybrakoval městskou kasu. Kdo jak hlasoval?


Zastupitelé Prahy v pátek schválili dotaci na kontroverzní homosexualistickou akci Prague Pride 2020 v rekordní výši 1 milion korun českých. 36 hlasovalo PRO, 1 hlasoval PROTI, 2 se ZDRŽELI. Peníze přitom chybí kvůli epidemii koronaviru, které ochromila na dlouhé týdny chod města.Tato infografika je volně ke stažení. Sdílejte dle libosti

Úvěrový program COVID rozebraný za pár minut. Nájem v obvyklé výši přes veškeré sliby, že v městských prostorách se podnikatelé dočkají slevy či odpuštění nájmu. Na ideologické akce však peníze, jak vidno, na magistrátu jsou.


Rekordní suma, program poloviční

Dotaci prosadila kontroverzní radní pro kulturu Hana Třeštíková (Praha Sobě) jako extra bod, protože organizátoři Prague Pride si zapomněli o dotaci požádat. Loňská akce byla kritizovaná ze všech stran, kardinál Dominik Duka ji okomentoval slovy: “Hrozí totalita homosexuálů.”


Kontroverzní radní pro kulturu Hana Třeštíková a propagátorka menšinové sexuality je členkou strany Praha sobě, která vznikla na křesťanských základech.Organizátoři kritizované akce, která je propagací menšinových sexuálních preferencí, navíc avizovali, že bude program kvůli koronaviru jen poloviční. “Průvod kvůli omezením nebude, menší akce ano,” uvádí se v prohlášení Prague Pride 2020.


Jde o největší částku, kterou kdy festival dostal. Balík peněz, který město spolku dává, se stále zvětšuje – a to i přesto, že si mnoho občanů stěžuje, že jde o propagaci homosexualismu. Mnozí argumentují, že sex je soukromou věcí každého.


Z festivalu Prague Pride. Barvy duhy byly původně symbolem důchodců

Kdo jak hlasoval

V roce 2017 dalo vedení Prahy na kontroverzní akci 242 tisíc, o rok později 388 tisíc korun, loni to už bylo 968 tisíc a letos dotace přesáhne milion korun. Akce má přitom dostatek sponzorů.


Hlasování se zúčastnilo 53 zastupitelů (z 65). Z vládnoucí koalice byl jako jediný byl proti lidovec Jan Wolf. Pirátská strana a Praha sobě bylo jednohlasně PRO. Praha sobě je přitom paradoxně projekt Jana Čižinského, který je poslancem za KDU-ČSL a je financován mimo jiné německými křesťanskými fondy.

Zastupitelé ODS a ANO se zdrželi, byli nepřítomni nebo nehlasovali.


Kdo jak hlasoval jmenovitě o obří dotaci na propagaci homosexualismu v době koronaviru. Přetáhněte na plochu a prostudujteObčané se bouří

“Mě ti nazí lidé jak z nějakého dekadentního filmu pohoršují. Co je mi po tom, s kým spí? Jak to mám vysvětlit svým dětem?”, uvedl k tomu občan Prahy, který si nepřál zveřejnit své jméno z obavy ze msty ze strany příznivců Pirátské strany.


“Je to vyhazování peněz na obscénní ideologické záležitosti. A to neříkám jen proto, že jde o sexuální minoritu. Podobný průvod by se mi nezamlouval ani tehdy, kdyby by to byl průvod majority,” komentuje situaci občan Matouš Bulíř.

“Co bytostně nesnáším je s tím spojené ideologické zneužívání dětí, kdy jim do ruky vrazí nějakou vlaječku či transparent a používáte je jako emocionální zbraň,” dodává pan Bulíř.


Kritici podpory festivalu z veřejných peněz připomínají, že akce má tradičně celou řadu soukromých sponzorů, kteří si zakládají na tom, aby bylo vidět, že podporují LGTBQPU komunitu, neváhají tak investovat nemalé peníze. Spolek má i vlastní e-shop, kde bud letos prodávat duhové roušky.
Symbol duhy byl předtím symbolem důchodců, ale menšina s výstřední sexuální preferencí si ho uzurpovala pro sebe.
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh