Jejda! Jiřina Bohdalová dostala za kampaň na kontroverzní očkování proti Covid-19 částku 500 tisíc korun a kšeft jí dohodil Prymula, napsal Blesk. Pak příspěvek stáhli… Volala rozzuřená Bohdalová do redakce?


“Jak Blesk zjistil, tváří očkovací kampaně bude mimo jiné i herecká legenda Jiřina Bohdalová (89)…!” “Prymula dohodil Bohdalové (89) kšeftík pro stát: Půl milionu za kampaň na očkování…” napsal deník Blesk. Po několika hodinách však byl článek stažen. Co se stalo?
Jiřina Bohdalová, nejobsazovanější herečka všech dob. Jak věří autoři kampaně na kontroverzní vakcíny: Má vliv na důchodce. Cílem je vakcinovat do prázdnin tři miliony občanů ČR.

Místo článku o půl milionu korun pro herečku se po kliknutí na odkaz objevila hláška “Omlouváme se ale tento obsah je momentálně nedostupný.” A záhy se místo článku o herečce, která proslula obdivuhodnou adaptací na jakýkoliv režim, vynořil příspěvek o silvestrovském výbuchu rachejtlí.


Zbytková věta ve vyhledávači Google prozrazuje obsah staženého článku

Zbytková věta ve vyhledávači Google prozrazuje obsah staženého článku na stejné téma…

Účast herečky na kampani na kontroverzní vakcinaci potvrdila reklamní agentura i samotná herečka. Ta má za úkol přesvědčit masmédii vystresované důchodce, aby se nechali očkovat nedostatečně vyzkoušenou vakcínou, jejíž vedlejší účinky jsou zahalen hodně hustou mlhou…

Žádné jiné médium honorář herečky Bohdalové za účast v kampani, která má změnit život milionů lidí, nezveřejnilo. Hladina redakční kontroly faktů nejčtenějšího českého deníku Blesk a portálu Blesk.cz však patří mezi nejvyšší a nejpečlivější na trhu…


Po kliknutí….

“Přeji hodně zdraví do nového roku všem,“ uvedla dobře naladěná Jiřina Bohdalová, pro deník Super. „Jenom není pravda, že jsem za to dostala ty peníze, co napsali,“ uvedla, a že prý z ní milionářka kvůli kampani není.

Jako vždy dobře informovaný deník Blesk ovšem nepsal o milionu, ale o částce půl milionu. Herečka tedy vyvracela něco, co nikdo neřekl ani nenapsal.


loading…

“Mnohé nasvědčuje tomu, že Bohdalová volala do Blesku a chtěla, aby článek stáhli. Svou roli při rozhodnutí vedení redakce jí vyhovět sehrál nejen respekt ke vzájemným dlouhodobě skvělým vztahům, ale i fakt, že reklamní agentura hodlá utratit na stránkách deníku Blesk a periodik stejného vydavatelství (CNC) mnohamilionové částky,” uvedl pro deník Arfa.cz dobře informovaný zdroj z mediálního a reklamního zákulisí.

Ministerstvo zdravotnictví chystá v půlce ledna spustit rezervační systém na očkování proti covidu-19, stále však nedokázalo mnoho lidí přesvědčit, aby se šli očkovat projekt hrozí krachem.Očkování proti covidu-19 v Česku drhne, teď je k dispozici zhruba 30 tisíc dávek s tím, že se v první fázi očkují zdravotníci, lidé nad 65 let a mladší “nakažení” s vážnými chorobami. Cílem je očkovat 8 milionů občanů. V prvním čtvrtletí roku 2021 je plán naočkovat zhruba milion lidí.

Mezi lidmi panuje obrovská nedůvěra k americkým vakcínám (Pfizer, Moderna, astraZeneca…), mnoho z nich je přesvědčeno, že covid je jen obyčejná chřipka, ohromující čísla “nakažených” prezentovaná masmédií jsou podvod a že nejde ani tak o zdraví, jako spíš o kšeft na úkor zdraví. To chce kampaň změnit.

„Už jsem byla na výtěru z nosu, a pokud budou chtít, abych v mém věku šla příkladem, půjdu,“ sdělila portálu Expres Bohdalová, která se ještě nenechala očkovat. Podle zdroje z jejího okolí má z jehel strach. V květnu oslaví 90. narozeniny, takže by měla být očkovaná v první fázi.

Spot bude vysílán za pár dní.“Měli jsme to natočené a nafocené během chvilky. Stáli jsme v Nemocnici Na Bulovce ve frontě na test společně s Petrem Čtvrtníčkem (56), Jakubem Kohákem, Helenou Vondráčkovou (73) nebo s Romanem Prymulou. Odvedli nás k sestřičkám, provedli test a hotovo,“ řekla Blesku legendární, geniální herečka.


Česko má nyní objednáno přes Evropskou unii celkem 12 milionů dávek amerických vakcín pro 6,9 milionu osob, a to od šesti společností, s možností přiobjednat vakcíny pro dalších 16 milionů lidí.

Vakcíny jsou ovšem nevyzkoušené, z celého světa chodí zprávy o nežádoucích vedlejších účincích, o zemřelé vrchní sestře ze Spojených států, zemřelých po vakcinaci v Izraeli, ve Švýcarsku…Vakcíny nakoupila Evropská unie z krajně nevýhodných podmínek, teď je přeprodává s přirážkou do členských států. Výrobce vakcín podle nevýhodné smlouvy nenese žádnou odpovědnost za případné zdravotní potíže očkovaných. Očkováno má být v Evropě až 300 milionů lidí v několika vlnách.


Zdroje: Blesk, Super


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh