Vzpoura lékařů proti vakcínám! Přízrak mrtvé vrchní sestry. Zdravotníci v USA masově odmítají očkování proti covid-19! Co na to Česko? Vakcína dorazí během pár dní…

Zdravotníci mají být podrobeni vakcinaci v první vlně, ale staví se masově na odpor. Nevyzkoušená vakcína firmy Pfizer má nečekané nežádoucí vedlejší příznaky. Mezi zdravotníky panuje velká nedůvěra nejen k vakcíně, ale i k celé pandemii, jíž mnozí považují za podvod.
Vakcíny míří v těchto dnech i do České republiky a první na ráně budou právě zdravotníci. Nejsou k dispozici žádné statistiky, kolik z nich je ochotno nechat se očkovat. Podle všeobecných statistik půjde pod jehlu 30 procent lidí, vláda doufá v 70 procent.


Zaměstnanci nemocnice v Rio Grande odmítají vakcínu ZDE

V USA už vakcinace zdravotníků probíhá a výsledky jsou katastrofální. Jen necelý týden po vzpouře zdravotníků v chicagské nemocnici tu máme další zprávu o odmítání tohoto očkování v další americké nemocnici.


Tentokrát se očkování proti COVID-19 vzepřela většina zdravotníků z Howardové univerzitní nemocnice ve Washingtonu. Podle CNN se ředitelka nemocnice Anita Jenkinsová snaží lékaře, zdravotní sestry a ostatní nemocniční personál přesvědčit, aby se daly očkovat.


loading…

Zatím si nechalo vakcínu aplikovat pouze 600 z celkového počtu 1900 zaměstnanců nemocnice. Nedůvěra vůči očkování obrovská, stejně tak jako nesouhlas s hysterií kolem pandemie.


Mnoho lékařů přesvědčeno, že jde o obyčejnou chřipku, která bude kulminovat na konci února a pak postupně zmizí, aby se v září začala její křivka každá rok (jako již dlouhá staletí…).Zprávy šířené médii hlavního proudu o statisících očkovaných v USA během prvního týdne očkování o statisících očkovaných lékařů v USA tak zřejmě tvoří převážně lidé mimo zdravotnictví.Jak se ukazuje, navzdory strašidelnému mediálnímu průběhu pandemie, o vakcíny proti COVID-19 je mezi těmi nejpovolanějšími, tedy zdravotníky, jen malý zájem.


Zřejmě nikdo z nich nechce být mezi prvními pokusnými králíky vakcín ušitých horkou jehlou a navíc pokud jde o experimentální vakcínu vyrobenou genovou mRNA technologií, která dosud nikdy nebyla masově aplikovaná na lidech.


Na internetu se množí spekulace, že vrchní sestra Tiffany Doverová po vakcinaci zemřela. Tuto zprávu se dosud nepodařilo potvrdit ani vyvrátit, ale nepřímé důkazy se množí…

“Je tu příliš mnoho nedůvěry vůči očkování a já to tomu rozumím,” uvedla Ředitelka Jenkinsová pro portál Kaiser Health News.


Čtěte též: Neuvěřitený byznys s covidovými pacienty

Odmítání očkování je velmi rozšířeného také v černošských komunitách v USA. Podle průzkumů polovina černochů z těchto komunit totiž uvedlo, že se určitě nebo pravděpodobně nedají proti COVID-19 očkovat. Dokonce ani když úřady označí vakcínu za bezpečnou a bude k dispozici zdarma.


Také další nemocnice odmítají očkování proti COVID-19. Howardova univerzitní nemocnice a nemocnice v Chicagu nejsou jediné, jejichž zaměstnanci očkování ve velkém odmítají.


V Lékařské nemocnici Renaissance v texaském Edinburgu odmítlo se nechat očkovat tak mnoho zdravotníků, že nemocnice byla nucena přenechat vakcíny jiným zájemcům v regionu, uvádí portál ProPublica.


V celé USA lze pozorovat vysokou míru nedůvěry a podezření ze šíření dezinformácí médií hlavního proudu. Texaská nemocnice se obrátila na ostatní nemocnice a zdravotnická zařízení s nabídkou, zda nechtějí jejich nespotřebované dávky vakcíny. Podle portálu ProRepublica vakcíny nakonec skončily u nezdravotnického personálu.


Zdroj: Zerohedge


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh