Děsivé záběry z Anti-covid demonstrace v Bratislavě. VIDEO: Vodní dělo smetlo tátu s dcerou na ramenou, nájezd obrněného vozu do vozíčkáře

Demonstrace proti podvodu s pandemií a proti totalitním nařízením premiéra Matoviče se neobešla bez děsivých scén. Je tu jeden raněný a pak děsivé záběry kdy obrněné vodní dělo bez varování najíždělo do lidí a kropilo je proudy vody.
Obrněné vodní dělo v akci. Táta s dítětem smeten bez varování. Demonstrace proti totalitním opatřením vlády, Bratislava, sobota 17.10. Video: Igor Jurečka

Na videu pořízeném nedaleko úřadu vlády vidíme dav demonstrantů a v dálce obrněný vůz s vodním dělem. Otec s dítětem (podle svědků 5letá dcera) jde blíž, bere si dceru na ramena. Zřejmě se snažil projít kolem děla a jít pryč, aby bylo dítě v bezpečí.


Vozíčkář ujíždí před obrněným vozem s vodním dělem

U vodního děla se mezitím odehrávala dramatická situace. Několik občanů si kleklo před vůz, aby mu zabránilo v jízdě. Byl mezi nimi i muž na vozíku v reflexní vestě. Když se černý těžkooděnec (policista) pokusil klečícího muže odvézt, vodní dělo se rozjelo – poskočilo směrem k nim.


Otec s dítětem nedaleko úřadu vlády

Vodná dělo začalo kropit občany bez varování

“Bylo to těsné, obrněný vůz s vodním dělem poskočilo asi o půlmetru, být to o metr, budou na místě mrtví, nebo těžce raněný. U vozu byl i vozáčkář, kterému se jen tak tak podařilo uhnout,” řekl deníku Arfa účastník demonstrace.

Z demonstrace odvezla sanitka jednoho účastníka. Zatím není jasné, zda utrpěl zranění, nebo se mu udělalo jen nevolno.


loading…

Vozíčkář stačil jen tak tak uhnout

Demonstrace proti vládním opatřením kvůli “vymyšlené” pandemii se zúčastnilo 5 000 lidí. Média hlavního proudu psala o 400 účastnících. Popisovala je jako fotbalové chuligány, kteří křičeli vulgárně na policii.


Tato dezinformační metoda je převzatá s Německa, kde tamní deník Bild popisuje účastníky demonstrací, které se nehodí, jako “fotbalové rowdies”, nebo “propuštěné vězně”. Na demonstraci v Bratislavě sice tvořili jádro fanoušci Slovanu, ale nejméně polovina účastníků byli “obyčejní lidé”.


loading…

Mnoho občanů Slovenska už má po krk vládních nařízení, která považují za zbytečná a totalitní. Stejně jako v České republice vláda nepředložila žádné důkazy, že je nějaká pandemie. Média chrlí jednu fake news za druhou, přičemž pilířem dezinformací jsou zfalšované statistiky “nakažených”.Ani česká ani slovenská vláda přitom nepopírají, že nejde o “nakažené”, ale “pozitivně testované”, což je propastný rozdíl. Z “pozitivně testovaných” je navíc drtivá většina “falešně pozitivních” – jsou ti, kteří nemoc už prodělali a ani o tom neví.
Ze 100 procent “nakažených” je podle průzkumů je ve skutečnosti nakažených (covid-chřipkou) pouhých 6 procent. Cílem je vytvořit paniku, ze které nás vysvobodí vakcíny za miliardy.

Velké pochybnosti panují i kolem PCR testů (tyčinka nosem do mozku), které jsou nastavené podle návodu německého virologa Christiana Drostena. Toho mnozí považují za podvodníka od doby, kdy falešně informoval a strašil veřejnost kvůli prasečí chřipce.


Mnohé nasvědčuje tomu, že jsme oběťmi největšího podvodu v dějinách lidstva.

V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh