Útok na Úřad vlády! “Nedáme se testovat!” “Covid je podvod!” “Gestapo!” “Matovič je ko*ot!” Vodní děla, slzný plyn. 5 000 lidí na Slovensku proti totalitním opatřením vlády. V neděli demonstrace v Praze

Nespokojení občané z celého Slovenska se v sobotu (17.10.) vyjádřili v Bratislavě své rozhořčení nad totalitními opatřeními vlády kvůli údajné pandemii koronaviru. Útok na úřad vlády, pokus o vylomení vrat. Lahve a dělobuchy, vodní dělo a slzný plyn. Podobný protest teď čeká Prahu – v neděli 18.10. na Staroměstském náměstí.

Jádro demonstrace tvořili mladí muži v plné síle (jako v Bělorusku), ale protestů ze zúčastnili též rodiny s dětmi, umělci, živnostníci a další, kterým ničí život vládní opatření kvůli údajné pandemii.Vláda podle demonstrantů totálně selhává a premiér ke ko*ot.

Demonstranti klečí před vodním dělem, na kterém je plakát Evropské unie a hákového kříže. Podle účastníků demonstrace začala vodní děla pálit bez varování a do pokojného davu. Ten odpověděl kameny až jako reakce.

Přišlo pět tisíc lidí. Není to zrovna jako Milion chvilek, ale aspoň je tu reálný základ.

Střety v parku a před úřadem vlády

“Neukázali žádný důkaz, že je nějaká pandemie. Je to podvod! Proč neukážou skutečné statistiky? Proč se nekonají pitvy? Jak vysvětlit podvody při testování? Devět z deseti testů je falešně pozitivní!” řekl reportérům Afra student politologie Miro Babiak z Komárna.


“Politici musí nést odpovědnost za to, do jaké marasmu vrhli tuto zemi. Je to zločin proti lidskosti. Musí ze zodpovídat před soudem, mělo by to být něco Norimberský proces,” řekl portálu Arfa účastník demonstrace Jožo Pinter z Bratislavy.


loading…

Světlice, psi a vodní děla


Pokus o vylomení mříže Úřady vlády. V Berlíně útočili demonstranti na Říšský sněm.

Do čela průvodu, který směřoval z hlavního nádraží před úřad vlády, se postavili fanoušci fotbalového Slovanu Bratislava. Skandovali hesla proti Matovičově vládě. Nový slovenský premiér hrozí plošným testováním a úplným uzavřením země (Lockdown), jejíž součástí je mimo jiné zákaz vycházení.

Také slovenská vláda nedala občanům žádný důkaz, že je pandemie. Lidí umírá dokonce stejně či méně než v předchozích letech (v ČR je to stejné). Vše se odehrává v režii médií, která děsí občany falešnými statistikami, v nichž lživě vydává počet “pozitivně testovaných” za “nakažené”.


Stejně jako v České republice je testy PCR (tyčinka na mozku) velmi sporné, s vysokou mírou chybovosti, plné falešné pozitivity a možnost falšovat výsledky – naměřit libovolný počet “pozitivních”.


loading…


Účastníci protestu křičeli hesla jako „Matovič do basy“, „Nedáme se testovat“, „Matovič je k…t“, „Slovensko Slovákům“ a ”Matovičova vláda do p..e“. Obsahem demonstrace byl naké protest proti odsouzení Mariána Kotleby (Lidová strana Naše Slovensko) za údajné použití nacistických symbolů při charitativní akci.


Demonstranti zapálili před úřadem vlády světlice, házeli přes plot dělobuchy. Někteří vylezli na bránu úřadu vlády a snažili se jí vylomit. Po chvíli, když začala praskat zeď, do níž byla brána ukotvena, nastoupila před budovu jednotka těžkooděnců.

Okamžitě se na ně snesla sprška kamení a lahví a volání “Gestapo!”. Policie použila proti nim členům ultras slzný plyn a vodní dělo.Podobný protest se chystá také v Česku zítra (18. 10.) od 14 h na Staroměstském náměstí. Organizátoři a účastníci protestu proti nedostatečnému odůvodnění restrikcí kvůli údajné pandemii covid-19, zmatečným nařízením a podvodným statistikám, zveřeňobvaných v médií.


Akci bude pokrývat televize Raptor.TV
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh