Je to tady: Výzvy k vytvoření globální vlády kvůli “boji proti koronaviru”. Kontrola centrálních bank a výběr “té správné” vakcíny. Globalisté ničí Trumpa

K vytvoření globální vlády, tedy jednotného orgánu pro řešení krize koronaviru vyzval bývalý britský premiér Gordon Brown. Cílem je zajistit koordinaci centrálních bank při přerozdělování financí a výběru “té správné vakcíny” proti viru.Brown

“Tato vláda by mohla řešit šíření viru, koordinovat výrobu a distribuci nezbytného vybavení a pomáhat řešit ekonomický dopad pandemie,” uvedl Brown, který byl britským premiérem v letech 2007 – 2010. V roce 2008 byl klíčovou postavou při řešení světové finanční krize.


Kontrola bank a léku. A vítězem se stává…

Jádrem globální vlády by měla být skupina G20 (dvacet nevyspělejších ekonomik světa). Součástí této skupiny je USA, Rusko, Čína a je do ní započítána i Evropská unie, Německo, Francie a další). Česká republika do G20 nepatří.
„G20 měla stát za snahou Světové zdravotnické organizace (WHO) a Globálního fondu koordinovat a zvyšovat výrobu a zásobování klíčovými zdravotnickými potřebami.”

“Ve druhé fázi by měla tato vláda budovat globální zásoby a odstranit celní a protekcionistické bariéry,“ říká Brown.

Lék na koronavirus už ohlásilo Rusko, Čína a další státy. Předpokládá se však, že výhercem mnohamiliardového jackpotu bude americká farmaceutická firma. Obecně se má na to, že lék je variací na téma vitamín C.


Varování odpůrců

Před vznikem přesně takovém struktury varují odpůrci globalizace a zastánci teorie, že pandemie koronaviru vznikla uměle a právě proto, aby byla tato struktura vytvořena.

Dostupné statistiky navíc nepotvrzují, že by letos došlo k vyšší úmrtnosti, než v minulých letech. Spíše nasvědčují, že jde o velký podvod, jeden z největších v dějinách lidstva.Slabinou záměrů vzniku globální vlády je prezident USA Donald Trump, který má svou politiku postavenou na heslu “America first”, tedy “Amerika na prvním místě”.


“Navzdory politice Donalda Trumpa věřím, že je stále možné získat podporu pro tento pohotovostní orgán s příslušnými výkonnými pravomocemi,” uvedl Brown.

“Sílí nacionalistické snahy jako Amerika první, Čína první, Rusko první, Turecko první… To musí skončit,” varuje Gordon.

“I ty nejvíce izolacionistické národy musí vědět, že nestačí zastavit koronavirus v jedné zemi: musí být zastaven v každé zemi.”
Zničit Trumpa

Gordonovy vize již našly podporu u světových vůdců. Video-konference G20 pořádané 26. 3. Saudskou Arábií se zúčastnil Trump (USA), Putin (Rusko), Si (Čína), Merkelová (Německo), saudskoarabský král Salmán a další.

Největší překážkou pro globalisty a jejich světové vlády je Donald Trump. Globalisté však již usilovně pracují na tom, aby neobhájil post prezidenta USA (volby jsou na podzim). Kvůli koronaviru nesmí pořádat volební shromáždění, nyní sdělovací prostředky zastavili i jeho přenosy z tiskových konferencí.

Z veřejných sdělovacích prostředků tak má Trump podporu jen televize Fox News, webového portálu Breitbart a především sociální sítě. Trumpův twitterový účet sleduje 75 milionů lidí.


Twitter Donalda Trumpa

Zdroje:

https://www.theguardian.com/politics/2020/mar/26/gordon-brown-calls-for-global-government-to-tackle-coronavirus

https://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/coronavirus-gordon-brown-global-government-un-g20-covid-19-a9427376.html
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh