To snad ne! První, šokující čísla o počtech lidí poškozených vakcínou Pfizer. Co se jim stalo? Pandemie covid ve světle reflektoru globálního divadla.

První čísla o počtu lidí poškozených vakcínou Pfizer zveřejnil americký úřad CDC. Výsledky jsou šokující. Z prvních 100 000 očkovaných mělo vážné potíže 3 000 lidí. Vakcína má být zpuštěna v ČR v nejbližších dnech. Zatím se očekává zájem asi třetiny obyvatel, většinou z věkové kategorie 65+, vystresované médii.
Zpráva CDC (Centrum pro kontrolu nemocí) ZDE

Ve statistice následků vakcicinace jsou zahrnuty: hospitalizace, pracovní neschopnost a omezení výkonu běžné práce a běžného pohybu). Další tisíce očkovaných mělo “mírnější potíže” jako: ztráta vědomí, vyrážky, ekzémy, dočasné zhoršení zraku, zvracení a podobně


Podle této statisticky bylo ke dni 18. 12. 2020 v USA vakcinováno 112 807 osob. Z nich u 3 150 osob po očkování propukly vážné vedlejší projevy, které vedly k pracovní neschopnosti, nebo dokonce k hospitalizaci.


Jedná se tak zhruba o 3% očkovaných, což by například v České republice při plánovaných 3 milionech očkovaných znamenalo 90 tisíc lidí, postižených vedlejšími příznaky. To je obrovské číslo.


Ze zprávy CDC o vakcínách firmy Pfizer. Dopad na zdraví: 3 150 případů.

Pro představu: V České republice je nyní s údajným onemocněním covid hospitalizováno 4 tisíce lidí. Po vakcinaci podle výpočtů vyplývajících ze zprávy CDC by se jejich počet zvýšil na takřka 100 tisíc. Přibývá též lidí, kteří zemřeli kvůli opatřením covid, aniž by ho měli.


loading…


Po tomto dramatickém zvýšení by najednou začali dávat smysl konspirační teorie, šířené mainstreamovými médii, že české nemocnice praskají ve švech a polní covid-lazaret v Letňanech za milion denně pro sponzora ČSSD čeká na svou šanci.


Firma Pfizer si navíc u Evropské unie výjimku, že neponese odpovědnost za vedlejší příznaky po vakcinaci. Lidé se tedy budou soudit ne s firmou, ale se státem. Škody mohou dosáhnout stovky milionů korun. Mimo jiné i proto, že stát (média) nedostatečně informují o rizikách.Vakcíny od EU v přirážkou

Vakcíny Pfizer musejí být skladovány v mraze hluboko pod nulou, což zásadně komplikuje jejich ditribuci. Tu si na víc dělá firma sama z obavy, že při neodborném zacházení by byly škody na zdraví očkovaných ještě větší. Schváleny jsou již i další americké vakcíny AstraZeneca a Moderna.Zcela mimo pozornost jsou ostatní vakcíny, například ruský Sputnik, který ve všech směrech ve srovnání s vakcínou Pfizer zatím vítězí. Vakcíny Pfizer nakoupila Evropská komise (ústřední výbor Evropské unie, nevolený občany) za miliardy korun a nyní je bude s přirážkou prodávat členských zemím.


Vakcína je pouze záminka pro zavedení covid-pasů a systémů sledování. Tady vůbec nejde o zdraví lidí, kterých ostatně v průměru neumírá více, než v předchozích letech. Cíl není naše dobro, ale mediální a politické zdůvodnění sledování lidí a absolutní kontroly nad nimi.


Čtěte též: Neuvěřitený byznys s covidovými pacienty

Západní svět míří do “Nové normality”. Návrát ke starým pořídkům nepřipadá v ůvahu – pro každou vládu je peší občany kontrolovat absolutně. Svoboda jednotlivce je pro stát nebezpečná.


Zdroj: Zpráva CDC


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh
0 0 vote
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
krpo
3 let před

Pokud budu moci – a udělám vše,co mi k tomu dopomůže – tak vakcínu NIKDY!!!

1
0
Zajímají nás tvoje myšlenky. Můžeš připojit komentář.x
()
x