Tady něco nehraje: Proč Biden po vakcinaci nekrvácel? VIDEO. Jehla, nebo atrapa? Izraelský premiér Netanjahu to měl jako cirkusovou show: Dělají si z nás srandu?

Měla by to být vážná věc, ale tohle už není ani tragikomedie. Falešný prezident USA Joe Biden se nechal očkovat proti koronaviru, ale podivné video okamžitě vyvolalo vlnu spekulací, že jde o podvod – ostatně stejně jako celé volby a celá ta “pandemie”.
Joe Biden a jeho očkování: Dělají si z nás srandu?

Izraelský prezident byl očkován na způsob estrády. Ten s injekcí je klaun?

Vakcíny Pfizer se zřejmě bojí politici u nás, na Slovensku i v USA. Tam Kamala Harrisová, zástupkyně Joe Bidena, extrémní feministka, šovinistka a údajná černoška, cukla na poslední chvíli a odložila své očkování o týden, až se uvidí jak dopadne Biden po očkování.


Bidenovo očkování vakcínou Pfizer bylo hodně podivné a vzbudilo spekulace napříč mediálním spektrem, zda to celé nebyl podvod. Vakcínu by vpichovala černoška v kostýmu zdravotní sestry, což je zjevně symbol vítězství žen v kontroverzních amerických volbách. Černošky sehrály klíčovou roli při nepokojích rasistického ultralevicového hnutí Black Lives Matter.


Biden při vpichu nehnul ani brvou, jako by se nic nestalo. Místo vpichu navíc nebylo vidět, protože ho černošská sestra před kamerami zakrývala rukou. Po údajném vpichu se ukázal, že nemá náplast. Takže na údajný vpich zatlačila palcem v modré gumové rukavici a odběhla. Tlak palce na místo vpichu vždy vyvolá krvácení.


loading…

V tu chvíli byla vidět Bidenova paže, kde nebylo po vpichu ani památky. Sestra pak přiběhla s náplastí, ale tu se jí nepodařilo přilepit, protože místo předtím příliš dlouho mazala dezinfekcí.


Prostě ostuda jako hrom!Svět obletělo video zdravotní sestry, která omdlela po vakcinaci, v aktuální zprávě CDC o důsledcích vakcinace vyšla najevo ohromující 3 procenta očkovaných s vedlejšími příznaky.


Virální video: Vrchní sestra omdlévá po vakcinaci v přímém přenosu

Odřeknutí Kamaly Harrisová plánované vakcinace spolu s Bidenem tedy zákonitě vyvolalo spekulace, že se bojí následků a zbaběle vyčkává, co to s Bidenem udělá. My už víme, že nic, protože podle všeho vůbec vakcinován nebyl a celé to bylo jen divadlo pro veřejnost.


Čtěte též: Neuvěřitený byznys s covidovými pacienty

Skutečným důvodem odkladu feministky Kamaly byly bezpečnostní opatření, která si předtím nezjistila. Prezident a viceprezident USA musí být při možném riziku odděleni, proto spolu například necestují letadlem, nejedou v jednom autě atd.


Podvod s jehlami při vakcinaci v televizní reportáží

loading…

Zde se také ukazuje cesta, jak se očkování vyjnout. Kdo v nedávné době prodělla covid-19 oškování nepotřebuje, protože má protilátky, Prezident Donald Trump prodělal údajně koronavirus už před volbami, kdy se zázračně vyléčil čajem. Nemusí se proto nechat očkovat, takže před pár dny se místo něho nechal veřejně očkovat viceprezident Mike Pence.


Český prezident Miloš Zeman se nechá očkovat jen v soukromí, nepozve televizní kamery. Premiér Babiš se po počátečním váhání odhodlal nechat se očkovat, ač, ehm, nemá slezinu.


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh
0 0 vote
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jarda štípek
3 let před

TO JE KONEC LIDSKOSTI

Pavel Medek
3 let před

a tenhle článek je vtip? nechápu jak tenhle článek může někdo brát vážně… asi jen mentálně retardovaný lidi to berou vážně…

3
0
Zajímají nás tvoje myšlenky. Můžeš připojit komentář.x
()
x