“Vakcína? To je kus takovýho nevyzkoušenýho sajrajtu…” varuje zpěvák a glosátor Ondřej Hejma. VIDEO. “Stát se zaručil, že bude vedlejší účinky kompenzovat. No, pěkně děkuju! Toho bych se nechtěl dožít!”

Zpěvák a glosátor Ondřej Hejma varuje před vakcínami proti koronaviru, kterých je prý na trhu příliš a nevyzkoušených. “A teď to toho ta mutace, který řádí v Británii. Možná je to už covid-21…” upozornil Hejma v pořadu internetové televize X-TV, kterou spoluvlastní. Kdy předpovídá konec pandemie?
KRÁCENO (7 minut)! Ondřej Hejma na X-TV

PLNÉ ZNĚNÍ vystoupení Ondřeje Hejmy na X-TV

Hejma se jedním dechem hrdě přihlásil ke konspiračním teoriím: “Konspirační teorie miluju. Je třeba si však uvědomit, že konspiračním teoriím se daří tehdy, když nejsou informace. A to je ta situace, ve které jsme. My nemáme vůbec žádné skutečné informace.”


“My nevíme dodneška, jestli je to z netopýra, z hada, jestli to pustili Číňani, nebo jim to někdo podstrčil… My nevíme, jak se ten koronáč chová! Teď se objevil novej! Anglickej koronáč! 70 krát rychlejší! Že má prej nějaký vostrý ty špičičky a těma proniká do těch buněk…”“To strašej nás na Vánoce hroznym způsobem!” sdělil Hejma 21. prosince v pořadu X-TV, ve kterém odpovídal na otázky diváků.


loading…

“Ta vakcína je prostě troška sajrajtu, kteý mám uvést náš imunitní systém do pohotovosti a on se pak takto nadopován a nafetován ubrání tomu pravýmu koronáči, až půjde kolem…”


“Vedlejší účinky? Jasně, stát se zaručil, že bude vedlejší účinky kompenzovat. No, pěkně děkuji teda, toho bych se nechtěl dožít!” hrozí se Hejma, lídr kultovní kapely Žlutý pes.Konec pandemie na jaře – úkol splněn?

“Podle mě byla celá ta pandemie vypuštěná, aby došlo k porážce Donalda Trumpa. Což se stalo, čili úkol byl splněn. Když bude 20, ledna inaugurace ospalého Joe Bidena, tak si dovoluji tvrdit, že na jaře příštího roku půjde ta pademie do háje.”“Svou tezi o komci pandemie na jaře příštího roku opírám ještě o jednu věc. Podle vláda už boj s pandemií vzdala. Je tam tolik blbostí a nejasností, že to snad musí být schválně. Mám pocit, že se lidé přastávají bát. To by byla dobrá zpráva, protože nám vnutili pocit strachu,” pochvaluje si Hejma.


“Že je pandemie covid jen záminkou pro přechod lidstva na Green New Deal. To je skvělá a uvěřitelná teorie. Greta mlže být happy! Letadla nelítaj, auta nejezděj, tobvárny nevyráběj… Takže přechod na Green New Deal by to mohl bejt, ale tam jde o to, jewstli si to necháme líbit,” říká Ondřej Hejma.


Čtěte též: Neuvěřitený byznys s covidovými pacienty

V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh
5 1 vote
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jarda štípek
3 let před

má pravdu je to LEŽ

Charlie
3 let před

Pan Hejma mě příjemně překvapil… naprostý souhlas!…, je to podvod!!…

Otto Bork
3 let před

Naprosty blabol.

3
0
Zajímají nás tvoje myšlenky. Můžeš připojit komentář.x
()
x