Profesor Beran: “Lék na Covid-19 už dávno máme ! Tady je!” VIDEO. Vyléčil sebe, svého syna a stovky důchodců. Místo díků po něm jdou. Opravdu potřebujeme americkou vakcínu za miliardy?

Na onemocnění covid-19 zabírá padesát let starý lék, říká vakcinolog profesor Jiří Beran. Lékem Isoprinosine, který se užívá k léčbě deficitů imunitního systému. Profesor Beran tímto lékem vyléčil sebe, svého syna a desítky důchodců ve třech pečovatelských domech – například v Litovli na Olomoucku, který označila Česká televize za děsivé ohnisko smrtelné nákazy.
VIDEO 27 minut. Profesor Beran představuje v parlamentu svou vizi boje proti koronaviru. Zdroj: Raptor TV

Zkrácená verze 6 minut. Profesor Beran a jeho vize.

“Lék Isoprinosine jsme podávali ve třech domovech důchodců na třech stovkách klientů. V těchto domovech probíhaly epidemie v srpnu a v září. Lék jsme aplikovalo osobám které byly v testu pozitivní,” uvedl virolog Prof. MUDr. Jiří Beran CSc. na tiskové konferenci v poslanecké sněmovně.

Prof. MUDr. Jiří Beran CSc. patří mezi špičkové české virology

“Zjistilo, se, že tento lék dramaticky snižuje počty úmrtí nacovid-19, a to především ve věkové kohortě 75 – 84 let. Lék Isoprinosine dokázal zvýšit šanci na přežití trojnásobně u osob, které jsou testováni pozitivně a žijí v domově důchodců,” pokračuje profesor Beran.Místo poděkování za dobře odvedenou práci vyvěsilo Ministerstvo zdravotnictví pana Berana na seznam autorů konspiračních teorií, proti čemuž se důrazně ohradil (stejně jako například exprezident Václav Klaus).


loading…

“Po celou dobu epidemie se ukazuje, že osoby starší 65 let přispívají z 92 procent ke všem úmrtím, které jsou zaznamenávány České republice. Když zahrneme do této skupiny i občany starší 55, pak jde o 98 všech případů všech úmrtí. Tedy pouhá dvě procenta připadá na zbytek populace,říká prof. Beran.“Když si vezmeme 10 tisíc úmrtí, tak pak jde o pouhých 200 osob mladších 55 let. To je v porovnání s 10 tisíci zanedbatelné.”“V datech, která byla o covidu publikována, mě chybí ty o tom, kde se infikovali ti, kteří na covid zemřeli. Jestli se infikovali v Lidlu, nebo doma či o přátel. Zdá se. že to druhé je spíše pravda.”


“Ohrožená část populace jsou to, kteří uírají na covid-19. Jsou to osoby starší 65 let s obezitou, dekompresovanou cukrovkou a dekompresovanou ischemickou chorobou srdeční. Tito lidé umírají na covid a je třeba se této skupině věnovat.”


Čtěte též: Neuvěřitený byznys s covidovými pacienty

“Lék Isoprinosine ukázal vynikající výsledky, když byl podáván preventivně. Rozhodně stojí za to lék Isoprinosine dál zkoumat a případně ho začít používat,” říká profesor Beran.


Lék Isoprinosine, jehož součástí je aktivní látka inosine pranobex, dokonce koncem léta zaujal premiéra Andreje Babiše (ANO). Sestavil proto skupinu odborníků, kteří měli připravit případné nasazení léku proti koronaviru. Podle informací serveru Arfa.cz ale celý záměr skončil v tichosti pod stolem.


Česká republikkupuje šest milionů vakcín firmy Pfizer od Evropské komise, která je koupila z USA.

Náklady vyjdou na miliardy korun. Vakcíny vykazují znepokojivé vedlejší efekty, firma neponese žádnou odpovědnost – dle smlouvy, podepsané Evropskou komisí.


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh