Česko v moci lhářů! Péče sorosovských euromarxistů o zdraví lidu: Proč bojovníci proti COVIDu neprosadili volný prodej fungujících léků jako v Polsku?

MARTIN KOLLER, komentář. V době meziválečné ČSR se na našem území vyrábělo minimum léčiv. Téměř vše se dováželo. V období od února 1948 do konce roku 1989 byla postupně realizována výroba zhruba 90 % potřebných léčiv, včetně rozsáhlého vývoje.
Po vítězství pražské havlérky reprezentované kolaboranty z doby takzvaného protektorátu (1939-1945), případně agenty StB, KGB, GRU, Stasi, CIA, BND…(v některých případech i v kombinaci), jsme se pomalu vrátili do předválečných dob.


Ing. Martin Koller je vojenský analytik, diplomat a podplukovník v záloze. Zaměřuje se především na vojenské technologie, historii a politiku bezpečnosti. Bývalý obchodní rada ministerstva zahraničních věcí v Iráku a Kuvajtu.


Pokud se něco vyrábí, tak v továrnách patřících cizákům. Jeden z mnoha nepřehlédnutelných úspěchů posledních třiceti let svobody, pravdy a lásky v německé kolonii. A hlavně „českých“ zájmů, protože v mezinárodní politice rozhodují zájmy a činy (a peníze), nikoli kecy.


Opět si můžeme připomenout, že pilíře německé EU ovládané americkými nadnárodními finančními korporacemi, jejichž viditelnými reprezentanty jsou Soros, Albrightová a Biden jsou lež, korupce a byrokratická buzerace. To vše s cílem bezohledné globální vlády a neomezeného zisku.


loading…

A konečně to vylezlo i na Seznamu, hlásné troubě cizáckých zájmů. Agenti Kremlu, kdečeho fóbové, nacionalisti a další to již psali a hlásali dávno na svých odstrkovaných a šikanovaných médiích.

Lék Isoprinosine je účinný při napadení člověka COVIDem a výrazně snižuje mortalitu. Mnoha důchodcům a starším lidem již zachránil život. V Polsku jej lze koupit bez receptu, dokonce za koruny.


U nás se sice vyrábí, stejně jako na Slovensku, nicméně se bojí napsat na něj recept většina obvoďáků. Iniciativa kolem jeho použití se rozplynula a SÚKL (Státní úřad kontroly léčiv) placený z našich daní, je dokonce proti použití Isoprinosine pro umírající důchodce.

Standardní byrokratická výmluva, že nejsou provedeny klinické testy. Mohly být hotové už dávno, případně lze vydání předpisu podmínit reverzem. Kdo může, získává jej všemožnými způsoby a v nemocnicích se používá vlastně ilegálně.

Ať žije demokratické zdravotnictví plné europravdy (prolhaná pravda), eurolásky (úchylná láska) a péče o blahobyt občanů.


Ostudné situaci se nelze divit. V naší kolonii o všem rozhodují cizácké zájmy a peníze a cizáčtí slouhové. V médiích vidíme neustálé komedie kolem roušek, zavírání a otevírání, stupidní ačnosti (viz můj poslední článek) a počtu zemřelých občanů za rok ve srovnání s jinými léty.


loading…

Babišův nástupce Prymuly se nestará o levná a funkční léčiva, zato se snaží prosadit první stupeň fízlování občanů pomocí mobilů pod záminkou CODIDu.

Jako by to Američané nedělali globálně už dávno a bez COVIDu. COVID evidentně slouží k velkým kšeftům a posílení byrokratického teroru.


Z mého oboru si můžeme připomenout armádní vrtulníky UH-1Y a AH-1Z, předražené protiletadlové komplety RBS 70, odstrkování českých výrobců od zakázek, stejně jako zemědělská auta místo terénních vojenských. K tomu brutální zdražování elektřiny, vody, potravin, léků, kdečeho, přičemž občan mlčí a řeší v záměrně vyvolané hrůze roušky a dopady ekonomické katastrofy.

A najdou se v rámci pražské havlérky mnozí, kteří plácají cosi o naší svobodě a úžasných úspěších. Svobodná kolonie je vtip třicetiletí. Před třiceti lety plácali, že budeme za deset let na životní úrovni Německa. Určitě to zavinil ten zločinec Putin se svým Novičokem.


Čtěte též: Docent MUDr. Balík: “Tady žádná pandemie nikdy nebyla.” Média šíří paniku, lidé umírají na jiné, závažnější nemoci. “Nyní máme na celou republiku pouhých 25 vážně nemocných pacientů.”

Odpověď na otázku, proč naši hrdinní a neúnavní vládní bojovníci proti COVIDu neprosadili volný prodej Isoprinosine jako v Polsku, případně na recept s podpisem reverzu, je jasná. Za vším hledej peníze.


Isoprinosine je levný. Jeho masové nasazení by omezilo kšefty cizáckých výrobců dražších léčiv.


A něco takového přece nemohou jejich místní slouhové z pražské havlérky připustit, ať se jedná o vedení ANO, ČSSD, KSČM, stejně jako takzvanou, spíše vládě přihrávající, opozici ODS, Čeští(!) Piráti (globální vedení muslimem mají Piráti v Belgii-proto Čeští), TOP 09, KDU-ČSL…


Taková je realita péče o zdraví národa v kolonii pod vedením Sorosova místodržitele Babiše. Na nějakých mrtvých důchodcích jim evidentně nezáleží.Aspoň nebudou otravovat se svými žebráckými důchody, na něž si celoživotní prací a placením daní vytvořili finanční základ. Ten se v devadesátých letech účelově rozplynul v sanaci demokraticky rozkradených bank při jejich prodeji cizákům.


Slavný Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL). Otázka je, kterému státu, či spíše korporaci slouží. Ten měl dávno řešit otázku levného a účinného léku proti COVID, stejně jako jeho testů. Kdo za takový přístup nese odpovědnost?

Kdo nese odpovědnost za případné mrtvé? Ministři zdravotnictví, které koloniální místodržící Babiš střídá možná častěji, než svoje značkové prádlo, nebo vedení SÚKLu?

A na cestě je další problém, vakcinace na COVID. Samozřejmě ta nejdražší a údajně(?) nejméně účinná. V první řadě (na odstřel) senioři. Rusko vyvinulo dosud nejlepší vakcínu proti COVIDu, známou jako Sputnik. Zcela určitě nechce trávit svoje občany.Potvrzením kvality je fakt, že Sputnik nakoupil Izrael. Tam si zcela jistě svých občanů váží a nechtějí se jich zbavovat, aby utvořili místo pro afroislámskou invazi z Turecka. Zato EU je známá tím, že by starší občany nejraději zlikvidovala, všemožně je mediálně uráží a nestydatě okrádá, zvláště ty v koloniích typu Česko.

Vidíme to na výši našich koloniálních důchodů, nově vyráběné proněmecké historii v ČT, urážlivých článcích na Seznamu. Euro ČT, Afrogerman ČT, či Soros ČT je potvrzením starého pořekadla, že pravda začíná tam, kde končí signál ČT. A za lží se skrývají peníze.


Ať si nechají politici očkovat svoje děti, klidně ať v mediální propagandě pokračují i další slouhové cizáckého kapitálu, počínaje Dvořákem a jeho cizáckou ČT.


Rozumný člověk se vakcinaci vyhne, nebo bude požadovat Sputnik. Přístup pražské havlérky ke zdraví národa z hlediska COVIDu a Isoprinosine před vakcinací varuje!V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh