Z toho mrazí: “Koronavirus je odporný podvod, nástroj zla, sloužící k podrobení jednotlivců i národů,” varuje mocný katolický kardinál. “Jsme subjekty nové normality, která je nám diktována skrze strach a nevědomost.”

Mocný katolický kardinál Raymond Burke varuje, že pandemie COVID-19 je zneužívána zastánci „Velkého resetu“ k „prosazování jejich zlé agendy“. Jeden z nejmocnějších katolíků světa ukazuje na „temné síly“, které „z nás chtějí udělat otroky své bezbožné vražedné agendy“.
Kardinál Burke

“Je tu záhadný virus z Číny, o kterém nám sdělovací prostředky denně poskytují protichůdné informace,” řekl Burke v předvánočním kázání. “Je však jasné, že je to využíváno určitými silami, nepřátelskými vůči rodinám a svobodě národů, k prosazování zlé agendy.”


“Jsme subjekty „Velkého resetu“, „nové normality“, která nám je diktována manipulací s občany a národy prostřednictvím jejich nevědomosti a strachu.“


Kardinál také kritizoval oddanost Spojených států vůči Číně jako nebezpečnou hrozbu pro křesťanskou identitu v USA.


“Abychom dosáhli ekonomických zisků, my jako národ jsme si dovolili stát se závislými na čínské komunistické straně, ideologii, která je naprosto v rozporu s křesťanskými základy, na nichž rodiny a náš národ zůstávají v bezpečí a prosperují,” řekl.


loading…

Kardinál Burke, který zasedá v církevním Nejvyšším tribunálu apoštolské signatury, nejvyšší soudní autoritě v katolické církvi, není první prominentní osobností katolické církve, která varuje před temnými cíli Velkého resetu.


Arga říká: Pavouky za trůny jsou zde struktury napojené na miliardáře George Sorose a Billa Clintona. Velmi mocnou figurou je zde Hillary Clintonová, která ovládá “ženskou agendu” (v nové vládě Joe Bidena jsou samé ženy).


Kázání kardinála Burkeho silně připomíná skvělé vystoupení Mons. Petra Piťhy v katedrále sv. Víta v roce 2018. Istanbulská úmluva je formou nacistické ideologie”, řekl kněz Petr Piťha o dokumentu, který je manuálem genderového šovinismu.  Jak jsme psali již v listopadu, arcibiskup Carlo Maria Viganò napsal otevřený dopis prezidentovi Trumpovi, v němž varuje, že pandemie COVID-19 je součástí spiknutí s cílem zavést „zdravotní diktaturu“.
“Na realitě už nesejde: pokud stojí v cestě realizaci přijatého plánu, je absolutně irelevantní,” píše arcibiskup Carlo Maria Viganò v dopise Trumpovi. “Covid a Biden jsou dva hologramy, dva umělé výtvory, připravené k opakovanému přizpůsobení eventuálním potřebám nebo k nahrazení covidem-21 a Kamalou Harrisovou, až to bude nutné.”


Papež František je podle mnohých nastrčená figura, která má za úkol demontáž a destrukci katolické církve.


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh