Istanbulská úmluva míří do vlády: Ženský šovinismus ve své nejagresivnější podobě, rakovina tradiční rodiny, děti pod tlakem ideologie, udavačství za odměnu, genderoví imigranti… Exkluzivně: Zákulisní tlaky a pohyby

Istanbulská úmluva je formou nacistické ideologie”, řekl kněz Petr Piťha ve svém slavném kázání. Kontroverzní úmluva teď míří do vlády České republiky. Měla být projednávána už dnes, k čemuž po složitých zákulisních jednání podle informací Arfa.cz nakonec nedojde. Tlaky na její schválení jsou však obrovské.Mons. Piťha při svém osvíceném kázání

Pod falešnou vlajkou “boje proti násilí na ženách” vytváří Istanbulská úmluva soubor závazných nařízení, které mimo jiné umožní vznik nadnárodní genderové policie (GREVIO), staví muže do podřízené pozice (v podstatě “dárci spermatu”).Úmluva dále brutálně zvýhodňuje postavení okrajových sexuálních skupin (LGTB atd), dává záminku pro přijímání libovolného množství imigrantů atd.

Istanbulská úmluva porušuje práva rodičů, obsahuje prvky ideologické povahy a požaduje, aby se o pohlaví ve školách učilo jako o volitelném sociálním konstruktu, nikoliv jako o biologické danosti.


loading…

Falešná vlajka domácího násilí

Neziskové genderové organizace lstivě využily hysterii kolem údajné epidemie koronaviru a vypustily falešnou zprávu, že během karantény vzrostlo domácí násilí na ženách – ač pro toto tvrzení není jediný důkaz – ostatně stejně jako chybí důkazy na domácí násilí jako celku.


Domácí násilí jako pilíř genderové ideologie: Zoufale nízká čísla jsou nahrazována propagandou, placenou ze zahraničí. Zdroj: Bílý kruh bezpečí

Jediným věrohodným zdrojem je policejní statistika o tzv “vykázání”, tedy když je nahlášeno domácí násilí, policie přijede a koná. Těchto vykázání je celé ČR přibližně pouhých 100 případů měsíčně, do roku 2011 mají navíc klesající trend.Od začátku roku 2020 (údajná epidemie koronaviru vypukla v březnu) nedošlo k výkyvu ve statistce domácího násilí (vykázání).


Aby si genderové neziskové oroganizace (prorostlé do sociálek OSPOD) zasloužily své miliony, klamou údaji o tzv. “latentním násilí”. To je zcela neprůkazné, postavené na “iluui hrůz za zataženými záclonami” a často na tvrzení žen, hystajících se na rozvodovou bitvu a spor o děti.


loading…

Istanbulská úmluva je rakovina rodiny

Ratifikaci šovinistického dokumentu odmítá Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Rusko, Turecko, odstoupení oznámilo Polsko. Důvod je většinou ten, že je Istambulská úmluva v přímém rozporu s s ústavou těchto států.

“Istambulský smlouva je výmysl, výtvor feministek určený k prosazení homosexuální ideologie”, uvedl včera polský ministr spravedlnosti Zbigniew Ziobro s tím, že Polsko zahajuje kroky k odstoupení od této nebezpečné úmluvy.


Jednání o Istabulské smlouvě ve vládě ČR (v případě schválení zamíří do parlamentu) proběhlo velmi nečekaně, když ho nechal premiére Andrej Babiš zařadit na program dnešního jednání, na základě údajně impulzivního rozhodnutí na na pátečním zasedání Rady vlády pro rovnost žen a mužů.
Zákulisní reje kolem úmluvy

Za pozornost stojí i fakt, že úmluva se měla schvalovat bez předchozího projednávání, jejími předkladateli měla být ministryně spravedlnosti Benešová (ANO) a liberální ministr zahraniční Petříček (ČSSD).


Podle posledních informací však návrh nepředloží – podle informací Arfa na pokyn premiéra Babiše. K projednávání tak dojde zřejmě až na podzim. Lze předpokládat, že ČSSD bude pro schválení, vše tedy leží v rukou hnutí ANO.


Děsivé statistiky: Škola nenávisti

Genderové organizace jsou mocnou silou nejen v České republice. Pod záminkou ochrany práv žen pobírají dotace v řádech stovek milionů ročně (viz tabulka vykázání výše). Dárci jsou: Sorosův Open Society Fund, Norské fondy (také Soros) a různé fondy Evropské unie.

Tyto organizace mimo jiné poskytují bezplatné právní zastoupení ženám ve sporech o děti, rady, jak postupovat proti mužům (“jak je oškubat”) a další.


Výsledkem je obludná diskriminace mužů – otců a pošlapání práva dítěte na oba rodiče. Více než 90 procent dětí je soudy svěřeno do péče matek.


Tento trend proměňuje společnost k nepoznání. Díky vlivu a propagandě genderových skupin dochází u nás k rozpadu každého druhého manželství – což je zlatý důl pro zmíněné neziskovky, různé psychologické poradny, znalce atd…


Denně (!) je připraveno o otce přibližně 25 dětí ze 30, o které se vede spor (je cca 30 tisíc rozvodů a opatrovnických sporů ročně). “Vítězné” matky pak často vedou děti k nenávisti proti otcům.


Rozvodový průmysl: Miliardový byznys

Z kapes mužů-otců se na konta žen-matek přesouvají ročně částky v řádech stovek milionů. Muži jsou často připraveny o možnost své děti vidět, natož se podílet na jejich výchově.

Rozvodový průmysl je kolos s miliardovým obratem ročně.

Tohle je skutečný problém.


Zdroje: Institut Svobody a demokracie, Domácí násilí statistiky
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh