Česká televize pokračuje v krasojízdě: Moderátorka ve střetu zájmů Witowská maže med kolem huby LGTB prezidentce křesťanské země Čaputové. Obskurní anti-Zeman průzkum jako zbraň

“Češi Vás mají radši než Zemana!” volá nadšená moderátorka Světlana Witowská vstříc kontroverzní slovenské prezidentce Zuzaně Čaputové ve včerejším pořadu Interview ČT24 Speciál. Ta koukala, jako by jí ulétly včely.ViDEO: Čaputová vs Zeman (10 vteřin)

Průzkum, kterým mávala moderátorka Witowská, také ukázal, že 4. nejdůvěryhodnější politik pro Čechy je maďarský prezident Orbán a nejhůř dopadla Markelová. To už televize nezmínila.


Byl to vskutku groteskní rozhovor moderátorky v hlubokém střetu zájmů Světlany Witowské a kontroverzní slovenské prezidentky s americkým kapitálem za zády.
Čtěte též:
Už to prasko! Witowská do předpovědi počasí? Její utajený milenec lobista Kolář radí také premiérovi Babišovi. Kromě toho propaguje Drahoše, generála Pavla, americké základny a lobuje proti Rusku a Číně

“Lze to považovat za příklad bezbřehé arogance vedení České televize a signál pro Radu ČT, aby situaci kolem Witowské začala řešit”, řekl Arfa.cz zdroj z České televize.

Zlatým hřebem byl průzkum agentury CVVM z loňského listopadu, týkající se popularity politiků. Podle něj vyšlo, že nejvíc Čechů (54 procent) důvěřuje Čaputové a jako druhému Zemanovi (45 procent).
Tento údaj v České televizi, která zajišťuje kontroverzní prezidentce propagandu v Čechách, jistě oslavili šampaňským nebo přinejmenším soudružským poplácáním po zádech či jinde.


Podivná “sranda” průzkum agentury CVVM, která dává jeho zveřejněním všanc svoji pověst


Z podivné ankety však vyplynuly i další údaje. Například, že maďarský premiér Viktor Orbán je hvězdou hlasujících Čechů, když v poměru důvěra – nedůvěra skončil druhý hned za Čaputovou.

Třetí za Zemanem skončil francouzský prezident Macron, proti kterému v jeho vlastní zemi demonstrují milióny lidí. Argumentovat takovým průzkumem jinde než v hospodě nejnižší kategorie budí mimořádnou nedůvěru.Moderátorka Witowská je v obrovském střetu zájmu poté, co vyšel najevo její tajný vztah s významný zákulisním hráčem Petrem Kolářem. Tato šedá eminence českého lobbingu pracuje pro americké zájmy (základny, Temelín, prodej zbraní) a zastává stejné politické principy jako slovenská prezidenta Čaputová.
Prezidentka Čaputová má prokazatelené vazby s americkým bilionářem Sorosem, který ji finančně i logisticky pomohl k prezidentskému křeslu.


Jedním z politických motivů je například propagování politiky LGTB (politizace pohlaví), která je v přímém rozporu s fundamenty křesťanství. Na Slovensku je 61 procent věřících. Lze jen stěží najít prezidenta, který víc rozděluje, než je Čaputová.


Našim původním záměrem bylo udělat z rozhovoru České televize s prezidentskou Čaputovou souhrn. Politická korektnost a bezobsažnost jsou však na tak vysoké míře odpudivosti, že musíme zájemce odkázat za originál ČT.


Rozhovor s CT s Čaputovou ZDE
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh