Už to začalo: Podvody Demokratické strany USA v prezidentských volbách. Tisíce nedoručených volebních lístků. Černoška, která není černoška, dementní zombie-kandidát se slabostí pro malé holčičky. Nový plot kolem Bílého domu

Americké úřady posilují bezpečnost v Bílém domě novým plotem, který obklopí celý komplex. Tento krok byl považován za nutný kvůli obavám z masových nepokojů ohledně výsledků voleb. Plot bude hlídat 250 národních gardistů. Děje se tak poprvé v této situaci v dějinách USA. Ještě nikdy to nebylo na vyhrocené.
Trapné! Biden drží Clitnonovou na letišti a nechce ji pustit. Dále osahávání malých holčiček…

Nenávistnou agresivitu a násilí lze očekávat především od příznivců Demokratické strany USA. Tato strana, dlouho považovaná za jakési hippie-sluníčkářské podloží, v posledních letech ztratila principy, voliče a pak i zábrany.


Skvělý Donald Trump do poslední chvíle objíždí státy USA a burcuje voliče.

Nový plot kolem Bílého domu bude údajně “neporazitelný”

A hned je tu druhý symbolický moment: Ve skladu pošty v Miami se našly stohy nevyplněných hlasovacích lístků. Byly určeny pro místní voliče – kteří podle průzkumů měli podpořit Trumpa.


Máme tu další rekord: Ještě nikdy nehlasovalo tolik Američanů korespondenčně jako v těchto volbách. Proč?


Může to souvist s tím, že mají korespondenční volby nejvyšší potenciál podvodu? Pro korespondenční hlasování byly dány podmínky epidemií, pro kterou nejsou důkazy – také v USA umírá letos stejně lidí jako v minulých letech.


loading…

Srdceryvný pláč nad řekou Potomac…

Odraz Demokratické strany USA, kterou dnes mnozí považují za fašistickou, lze u nás pozorovat v tzv. Pražské kavárně a u stran typu Piráti, ODS, TOP 09 a další. Její prodlouženou ideologickou pazourou je i německý projekt Evropské unie. Bezva parta extrémní levice překypující nenávistí, obviňující okolí ze šíření nenávisti a extrémismu.


Hromady volebních lístků na Floridě

Připomeňme, že o minulé volby v USA v Praze tato skupina sledovala v kavárně Mlýnská na Kampě. Když vyhrála “Ta svině Trump”, místní sluníčkářky propukly v hlasitý pláč. Podobně srdceryvné scény byly k vidění i na nedaleké ambasádě USA.

Letos budou plakat doma.


Biden rád očichává vlasy a ještě mnohem víc

Demokratická strana USA je politickou silou tzv. Deep State, což je struktura, která přežívá a vládne nehledě na to, kdo je právě prezidentem USA a za jakou byl zvolen stranu. Jako naschvál se právě v době, kdy Deep State již plně kontroloval oba hlavní politické proudy (Demokratickou stranu i Republikány) objevil Trump.


Prý: První černoška ve funkci viceprezidentky. Připadá vám jako černoška? Jedno z mnoha lží Demokratické strany. Na snímku mužatka Kamala Harrisová, zástupkyně Bidena.

Tento nesystémový muž s divnými vlasy a oranžovou aurou jim do toho hodil vidle, když svou budoucnost postavil za jediné slabině tohoto zkorumpovaného systému. Tou slabinou je esence demokracie – schopnost člověka se svobodně rozhodnout.


loading…

Tupený volič: Zlomí okovy?

Tato schopnost svobodné volby je stále agresivněji a rafinovaněji otupována a tupena tlakem médií, především televize a filmového průmyslu, který je v USA pod kontrolou Demokratické strany. Zvolení Trumpa v prvních volbách je důkazem průlomu tohoto sevření. Důkazem, že to jde.


Je to Demokratická strana, která stojí za většinou válek, rozpoutaných USA, největším světovým agresorem a obchodníkem se zbraněmi. Nejkrvavější řezník posledních dekád je bezva fajn černoušek Barack Obama, který k nám přišel dělat mír. Demokratická strana je podepsána pod zrůdnou čistkou MeToo, zaměřenou na likvidaci bohatých bílých mužů.


Je to Demokratická strana, která stvořila monstrum George Sorose, skrze kterého Deep State financuje převraty po celém světě (Arabské jaro, Ukrajina, Slovensko, Bělorusko…), aby pak vytáhla svou dosud nejvyšší eso: Bezva chlápka, co vymyslel Windows a teď chce zachránit planetu.
Katedrála marnosti

Je to Demokratická strana, která stojí za rasistickou armádou Black Lives Matter, sestavenou z mladých lidí s vymytými mozky. A je to Demokratická strana, která stojí za mediální pandemií covid-19. Ta je zatím jejím vrcholným dílem, katedrálou marnosti, epochálním finálním akordem zla, krkancem z jámy pekel.

Jejich cíl jediný: Aby se Trump znovu nestal prezidentem.Postavit proti energetickému mastodontovi Trumpovi dementního kozla Bidena je ovšem výsměch. Nebo projev čirého zoufalství, kdy Demokratická strana po ovládnutí feministkou klikou zcela není schopná nabídnou důstojného protikandidáta. V primárkách opět vítězil “stařík” Sanders a zřejmě by i zvítězil – kdyby nepropukl koronavirus.

Nominaci Bidena plně vystihuje věta: “Močí nám na hlavu a ani se to nesnaží vydávat za déšť”.


Biden má ovšem neskonalou podporu všech zájmových skupin, napojených na Demokratickou stranu. Kolik práce dalo facebooku a twitteru, aby zcenzuroval a utlumil zapojení Bidena a jeho syna do převratu na Ukrajině a čachrům s Čínou!

Kolik práce dalo hlavním médiím předstírat, že pravda je lež a naopak!


Zítra se zastaví svět. A pak se zase roztočí.
Jakým směrem?


V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh