Prezidetské volby v USA: Trump má soupeře? Proč blábolí o chlupech na nohou, očichává děti a plete si manželku se sestrou? Joe Biden: klaun, nebo muž, který je nebezpečný pro budoucnost světa?

Volební kampaň ve Spojených státech naplno odhaluje prázdnotu tamní Demokratické strany. Poslední vývoj vynesl do čela podivína Joe Bidena (77), kterého mnozí kritici považují za nedůstojného a trpícího demencí.

Následující video rozhodně nemá sloužit k zesměšňování starých lidí. Je použito jako ukázka marasmu, do kterého se dostala Demokratická strana USA. Joe Biden blábolí, koktá, lísá se k dětem a dívkám. Mluví o blond chlupech na nohou a o tom, jak mu otevřeli hlavu (titulky).


Video, ve kterém Biden mimo jiné popisuje chování svých chlupů u nohou

Na druhé, republikánské straně vládně zcela suveréně současný prezident Donald Trump. Je považován ze jistého vítěze v Republikánské straně. Připomeňme, jakým posměškům a ponižování byl vystaven při minulých volbách.


Biden si spletl manželku a sestru


Trumpovi tehdy pomohlo zklamání z role Baracka Obamy, prvního černošského prezidenta, který rozpoutal války na mnoha místech na světě a dovedl americkou ekonomiku na dno.


Media se pozastavují nad chováním prezidentského kandidáta Bidena

Spojené státy mají za sebou volební superúterý, což je klíčový den v kalendáři amerických prezidentských voleb. Účastnilo se ho celkem 14 států včetně dvou klíčových: Kalifornie a Texasu.

O možnost utkat se s Trumpem po superúterku zápolí již jen dva muži – nedůstojný Joe Biden, namočený do barevné revoluce na Ukrajině a radikální socialista Bernie Sanders (78). Ostatní jsou již mimo hru.


Podle portálu InfoWars trpí Biden demencí

Socialista Sanders o nominaci usiloval už v roce 2016, kdy ho ale v primárkách vyštípala Hillary Clintonová pomocí zákulisních intrik feministické lobby. ta poté prohrála s Trumpem, ačkoli měla plnou podporu “nezávislých” a “objektivních” médií.Biden uspěl v jižanských státech díky podpoře od černochů, kteří v něm vidí zdroj vysokých příspěvků v nezaměstnanosti jako za Obamy. Volební superúterý se tak pro Bidena stalo obratem v kampani, která se topila v problémech.

Sanders zvítězil v Kalifornii, která je tradičním voličem Demokratické strany a má tendence k revolucím různého druhu.


Odstupuje miliardář Michael Bloomberg, majitel obří mediální agentury. Uspěl jen ve zcela okrajovém pidistátě Americká Samoa. Na politickou reklamu přitom v posledních měsících vynaložil 12 miliard korun.

Propadákem skončilo volební superúterý pro ultrafeministku Elisabeth Warrenovou. Ještě na podzim byla považována za jednu z největších favoritek. Patří k silně levicovému, progresivistickému křídlu strany, je velkým kritikem Wall Street, bojuje se systémem, který podle ní straní bohatým.


Největší volební drama Spojené státy čeká v úterý 3. listopadu, kdy se Donaldu Trumpovi postaví buď Bernie Sanders, nebo Joe Biden.close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh