Podvody s testy na COVID-19 na Slovensku. Tady jsou důkazy. Týž den pozitivní i negativní! Teď po nich jde policie kvůli porušení karantény! Vítejte v koronafašismu! Bude hůř!

KOMENTÁŘ: TOMÁŠ VYORAL. „Slovenská policie upozorňuje občany, že opakovaným testováním po prvním pozitivním testu na jiném odběrovém místě se vystavují postihu,“ informuje slovenská tisková agentura TASR. Minimálně ve dvou případech teď policie má v hledáčku občany, kteří si dovolili zpochybnit pochybné testy na koronavirus.
Orwellovská (1984), zamjatinovská (My), huxleyovská (Konec civilizace), bradberyovská (451 stupňů Fahrenheita) či boyevská (Kallocain) totalita zahalená do boje proti nijak neobvyklému (alespoň z hlediska smrtnosti) viru.

Tomáš Vyoral, komentátor

Koronafašismus 2020 postupně zaváděný za přispění propagandistické válečné rétoriky politiků, přemrštěné hysterie a neustávající mediální masáže. Pravda nesmí stát v cestě dobrému příběhu.


Stejný den, dva testy, různý výsledek

Nejméně ve dvou případech podle informací slovenských médií má tamní policie spadeno na občany, kteří v rámci plošného testování na COVID-19 po prvním pozitivním výsledku „nenastoupili povinnou izolaci“, ale nechali si v jiném místě udělat druhý test – tentokráte s negativním výsledkem.


loading…

Další z důkazů evidentního fušérství a neprůkaznosti těchto PCR testů, jejich výsledků nebo diletantství či bohorovnosti testujících či úřadů. Nikoho evidentně nezajímá, jak je možné, že pozitivní lidé jsou během několika málo hodin negativní.

Zejména v případě, kdy je zájem na plošném testování celé několikamilionové populace a kdy je pozitivní test na Slovensku spojen s řadou (ať už avizovaných či reálných) restrikcí a omezení svobod.Policie v patách

Naopak jsou lidé v hledáčku policie za to, že porušili (z pohledu reality směšnou) karanténu – navzdory tomu, že jim druhý novější výsledek ukázal, že jsou zdraví. Tedy alespoň podle oněch pochybných testů, které jsou především skvělým byznysem a tunelem veřejných financí pro všechny zainteresované.


loading…

Slovenská policie zahájila v této souvislosti trestné stíhání ve věci zločinu šíření nebezpečné nakažlivé lidské nemoci, informovala tamní policejní mluvčí Jana Balogová: „Skutku se měl dopustit muž z okresu Martin, který se v sobotu dopoledne zúčastnil testování na odběrném místě v obci Ivančiná. Byl diagnostikovaný jako pozitivní.”

Po doporučení nenastoupil do povinné izolace a opětovně se v ten stejný dem odpoledne dal testovat na odběrném místě v Turčianských Teplicích, kde mu měl vyjít výsledek negativní.”Kvůli testu do basy

Obdobný případ řeší policisté i v okrese Nové Mesto nad Váhom. „Bylo zjištěné i porušení lékařem stanovené karantény. V Novoměstském okrese se 45letá žena podrobila v jedné obci testu, který byl vyhodnocen jako pozitivní.”

Následně se přesunula do jiné obce, kde se opětovně podrobila testu s negativním výsledkem. Věc posunula policie regionálnímu úřadu veřejného zdravotnictví,“ uvedla podle slovenské agentury TASR policie.
„Policie v této souvislosti upozorňuje občany, že opakovaným testováním po prvním pozitivním testu na jiném odběrovém místě se vystavují případnému postihu,“ uvedla policie.


Pravda nesmí stát v cestě dobrému příběhu. Vítejte ve variaci na Orwellovo 1984: 2020 Zrod koronafašismu.


Zdroj: TASR, SME
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh