Jehovisté z Milionu chvilek. Uniklo VIDEO z iniciačního rituálu. Orgasmus při demonstraci. Je demokracie ještě panna? Zezadu přiráží jáhen ze Sudet. Miliony na účtě, ale drhne to.

“Vidíte otazník a přesýpací hodiny v jednom. Symbol otázky a symbol času. Ta otázka zní: Najde si dost lidí chvilku pro demokracii?” Recitátor Mikuláš Minář přednáší slova před sálem hlasem studenta nultého ročníku DAMU. Podkres: Hudba z kosmu. Obdélník plátna září do tmy.

Běhá z toho mráz po zádech. Prezentace připomíná jehovistický, scientologický, nebo chcete-li satanistický rituál. Posuďte sami:


UNIKLÉ VIDEO: Iniciační rituál sekty Milionu chvilek před demonstracemi proti demokraticky zvolenému ombudsmanovi Křečkovi. Mezi jehovisty Milionu chvilek probublala totalita.

I na tuto prezentaci vybral podnikatelský spolek Milion chvilek za dva roky své existence takřka 20 milionů korun od důvěřivých občanů. Význam slova “demokracie” se také díky tomuto projektu dotkl samého dna. “Teď už není nic,” řekl by básník.


Dívka při iniciačním rituálu Milionu chvilek v Plzni na konci února 2020

Uniklý záběr z iniciačního rituálu

Většinu dárců a členů jsou mladí, velmi snadno zmanipulovatelní lidé, ale i tací, kteří pamatují 17. listopad 89. Dary pocházejí většinou ze skupin, napojených na extrémní levici, tedy Pirátskou stranu, Praha sobě, nebo Stranu Zelených a na IT komunitu.
Udělat z demokracie děvku

Přírůstky na transparentním účtu Milionu chvilek se smrskávají z běžných 30 tisíc denně na pět tisíc denně. Zdá se, že vaz jim zlomil Křeček. Bojovat o demokracii v zemi, kde už demokracie je, to je hodně velká drzost.


Ukradené heslo ze 17. listopadu 1989. Že se nestydí.

Veřejný účet Milionu chvilek: Dramatický pokles


Podnikatelský nápad: “Udělat z demokracie děvku” už jede z podstaty, je vyprázdněný a do bahna s sebou stahuje i původní obsah slova “demokracie”. Tímto tempem brzy přijde den, kdy na transparentním účtě Milionu chvilek přibude nula.

A současně se zdá, jako by význam slov procházel jakousi genezí, směřují zpátky k ryzí podstatě tím, že ho cestou obrátíme naruby. Jakési hegelovské “negace negace”, kvantita přerůstající v novou kvalitu a “jednota a boj protikladů”. Dialektika.Vnitřní kruh

Vnitřní kruh mladých podnikatelů ze spolku Milion chvilek však jede dál, řídí se svými vlastními pravidly v jakémsi trasu z nečekaně nabyté finanční nezávislosti. Celé to ovládá “jáhen ze Sudet”, jakýsi Elva Frous alias Jaroslav Frouz, neúspěšný propagátor Jiřího Drahoše na funkci prezidenta ČR, placený Evropskou unií.

Odtud zřejmě pramení rituály “tvrdého jádra” Milionu chvilek” jako je kruh, spojené ruce, zaříkávání a čokoláda za odměnu.


Exkluzivní foto z “vnitřního kruhu” Milionu chvilek. Mladí lidé a jejich “nápady”.

Mimochodem: “Jáhen” je dnes každý, kdo má dostatek drzosti zneužít víru pro politické účely.

Obskurní skupina pozadí Milionu chvilek připomíná “zlý sen normálního občana”. Za jistých okolností by je měli zavřít všechny do jednoho.


Máme tu anarchisty, homosexuální extremisty, LGTB aktivisty, prostě je to totálně okrajovou skupinu s patologickou ambicí velet většině. “Strčte je všechny do basy,” míní expert. “Jsou jako marxisté z Frakce Rudé armády v Německu 70. let,” dodává pamětník.

Nenechte si ujít:close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh
0 0 vote
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zajímají nás tvoje myšlenky. Můžeš připojit komentář.x
()
x