Takhle začíná fašismus? Slovensko jako první stát na světě: plošné covid-testy! Tvrdé potrestání těch, kteří řeknou NE! Děsivý zvukový záznam zoufalé matky v porodnici, které hrozí odebrat dítě. Tohle na nás chystal Prymula!

Brzy i u nás? Když načapali ministra Prymulu na Vyšehradě bez roušky, právě vycházel z tajného jednání o zavedení plošného testování. Podle informací Arfa.cz mělo plošné testování začít na Karvinsku již v příštích dnech, odvolání Prymuly to jen pozdrželo. Na Slovensku už začalo a běhá z toho mráz po zádech.
Covid-passy mají rozdělit obyvatelstvo na “dobrovolně” testované a “odpírače”, kteří budou potrestání zákazy vycházení atd.

Pouze snímek plukovníka Prymuly bez roušky v deníku Blesk pozastavil na poslední chvíli začátek plošného testování u nás. Nyní je testování odloženo nejméně do čtvrtka, kdy má být jmenován nový ministr zdravotnictví.

Část veřejnosti je k smrti vyděšená zkreslenými zprávami médií v čele s Českou televizí. Hrozí další drsná opatření, od nichž budou osvobozeni ti, kdo se podřídí testů a následné vakcinaci.


Tento snímek pozastavil v České republice plošné testování, jaké je teď na Slovensku

Slovenskem otřásl případ rodičky, kterou v porodnici nutili podřídit se testování, jinak od ní dítě po porodu izolují. Nahrávka obsahuje rozhovor rodičky a advokátkou, hádku s lékaři, zásah policie…


Tresty pro ty, kteří odmítnou testování

Na celém Slovensku platí zákaz vycházení mimo bydliště soboty 24. října do neděle 1. listopadu. Občané mohou jít jen do nejbližších potravin, lékárny, k lékaři nebo venčit psa maximálně sto metrů od bydliště, postarat se o příbuzného nebo jít na pohřeb.


Kdo se nepodvolí, je tvrdě potrestán, a to inverzně. Otestovaní (s negativním výsledkem) dostávají povolenku k vycházení do zaměstnání, doprovodit dítě do školy nebo školky, jít na poštu, do banky, navštívit autoservis nebo čerpací stanici, případně si udělat výlet do přírody, ale jen v rámci okresu.

Pokud chtějí mít testovaní volnější pohyb, musí se prokázat PCR testem nebo antigenovým testem, ale ne starším než ze dne 23. října.

Netestovaným hrozí pokuty až 20 tisíc korun.


loading…

Slovensko je ve stejné situaci jako Česká republika: Přestože by tu měla řádit pandemie, mají celkový počet úmrtí bez výkyvu jako v předchozích letech.

Za “boj proti covidu” utrácí slovenská vláda částky desítkách miliard – jen testovací sady na plošné testování stojí 50 více než miliardu korun do kapes Evropské unie.


Situace na Slovensku je ještě grotesknější, než u nás, protože Slovensko dosud hlásí celkově jen 115 obětí pandemie (ČR má “zemřeli na jiné nemoci, ale s covidem” 2 077 obětí). Testy jsou navíc prováděny antigenovými testy, které jsou mnoha odborníky považovány za absolutně nedostačující.


loading…

Vydírali rodičku těsně před porodem?

Celé Slovensko otřásl případ rodičky, kterou v nemcnici nutili podřídit se testování, jinak od ní dítě po porodu izolují.


Právnička Dr. Adriana Krajníková pořídila nahrávku své klinentky v nemocnici L. Pasteura v Košicích a umístila ji na sociální sítě. Pravost se nepodařilo ověřit, posuďte sami.


“Včera, dne 23.10.2020 mi ve večerních hodinách s pláčem a roztřeseným hlasem volala matka rodičky, že po přivezení její dcery do porodnice, v akutním stádiu začátkem porodu, kdy současně přestala cítit pohyby dítěte, se na dceru začal ze strany ošetřujícího personálu vyvíjet nátlak na vykonání Covid testu.”


Když to rodička odmítla, bylo jí řečeno, že jí porodu dítě odeberou, protože bude automaticky považována za covid – pozitivní, čímž ohrožuje dítě. Poté byla na porodní sál přivolána policejní hlídka za účelem vyřízení přestupku.

Takhle začíná falšismus: Děti nepatří rodičů, ani jen matkám, ale výhradně státu. Kdo odmítne, bude potrestán.

Vítejte v nové normalitě.
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh