Evropa volá: “Dost bylo covid – podvodu!” Vlna protestů proti falešné pandemii se valí kontinentem: Berlín, Londýn, Varšava, Řím, Neapol… VIDEO. Střety s policií, obrněné vozy, vodní děla, obušky, psi, slzný plyn…

Masové protesty proti falešné pandemii covid-19 se o víkendu konaly v Berlíně, Londýně, Římě, Neapoli, Varšavě a dalších městech. Praha chystá další velký protest na státní svátek 28. října. Vlády zatím neposkytly veřejnosti jediný důkaz, že je pandemie skutečná – všechny statistické údaje vypovídají o opaku.
“Není žádná druhá vlna, nebyla ani první vlna,” říkají demonstranti, kterých je v součtu po celé Evropě již několik milionů. “Falešné údaje pocházejí z médií, která hlásají výsledky podvržených testů a vydávají infikované za pozitivně testované.”


Jediný relevantní údaj je srovnání počtu letos zemřelých (ať s covidem nebo bez) s počtem zemřelých v minulých letech. Zde se ukazuje, že letos umírá dokonce méně lidí. “Pandemie bez obětí?” diví se občané, oklešťovaní na svých základních právech.


Ve všech zemích dochází k nárůstu počtu “pozitivně testovaných” (tzv. padají rekordy) a jsou vydáváni za “nakažené”.. Podle kritiků jsou covid – testy podvod, když měří ve skutečosti chřipku, jejíž vlna se právě zvedá v celé Evropě.


Berlín

Asi pět tisíc lidí se sešly v centru Berlína na demonstraci proti opatřením, která přijala v boji s šířením nového koronaviru německá vláda. Většina účastníků akce na Alexanderově náměstí neměla roušky, nedodržovaly se ani minimální rozestupy.

Skandovala se hesla jako “Jsme tu a jsme hlasití, neboť nám kradou svobodu” či “My jsme národ”, která se používala při demonstracích v někdejší Německé demokratické republice v roce 1989. Policisté několik lidí zadrželi.

V noci na neděli kdosi zaútočil na budovu Institutu Roberta Kocha, který stojí za podle demonstrantů stojí za vytvářením iluze pandemie.
Londýn

V Londýně se v sobotu se tisíce lidí shromáždily před Buckinghamským palácem a následně zamířily na Trafalgar Square.

Ke konfliktu s policií došlo na Westminster Bridge, kde se policisté pokusili demonstraci rozehnat. Zatčeno bylo 18 lidí, tři policisté utrpěli lehká zranění.Řím, Neapol

V Římě demonstrovalo proto korona-podvodu tisíce lidí. Policie k rozehnání demonstrace použila slzný plyn.

Tvrdý zásah policie proběhl i v Neapoli. Lidé se sešli v 11 hodin večer, kdy ve městě začal platit zákaz vycházení. Policisté útočila slzným plynem. Šlo o první protesty podobného druhu od vypuknutí koronavirové epidemie v zemi před osmi měsíci.
loading…

Varšava

Ve Varšavě se v sobotu sešlo tisíce lidí na protest proti opatřením vlády v boji proti koronaviru.

Demonstrující protestovali proti „vytváření paniky a strachu“ za účelem zavedení „nezákonných a vědecky neověřených neospravedlnitelných restrikcí“. I v Polsku rozehnala policie demonstraci za pomoci vodních děl a slzného plynu.loading…

Praha a Bratislava

Již v minulých dnech povstala Praha a Bratislava. V Praze se policii podařilo za pomoci provokatérů vyvolat konflikt, který pak patřil mezi nejdůraznější i v rámci Evropy. Zasahovalo vodní dělo, policie používala plyn, psy atd.

V Praze se chystá velká demonstrace 28. října na náměstí Republiky (11.55 h) a na Letné (14 h).V Bratislavě se pokusili vzbouřenci vylomit vrata do Úřadu vlády. Také zde zasahovalo vodní dělo, policie polužila proti demonstrantům psy a obušky.Všechno je to o testech – a ty jsou cinknuté

“Čím víc vzorků vyšetříme, tím víc případů odhalíme. PCR pozitivita znamená jen to, že je ve vyšetřeném vzorku přítomna část virové RNA. Nikoliv celý virus. Nic to neříká o tom, zda je dotyčný infekční,” vysvětluje významná česká viroložka MUDr. Hana Zelená.PCR testování je jen pomocná metoda, vykazuje pozitivitu běžně týdny i měsíce. Jde o klinicky falešně pozitivní výsledky. Vyšetření PCR je bez klinického kontextu bezcenné,” dodává MUDr. Zelená.
Média lživě označují protestující za pomýlené skeptiky, případně radikály, fotbalové chuligány, propuštěné vězně a podobně. Paralelně chrlí zkreslené statistiky, které děsí obyvatelstvo a rozsévají paniku a strach. Tento stav jestejný po celé Evropě.

Důvodem je restrukturalizace světové ekonomiky a snaha o přechod na nový světový řád.

Tohle je válka.
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh