Neuvěřitelé! Muž z Karlových Varů: Dva testy na covid v jeden den – a opačný výsledek! V ČR: “POZITIVNÍ”. V Německu: “NEGATIVNÍ”. Jak je to možné? A je toho víc!

Že je Česká republika nejhorší na světě v infikovaných občanech v přepočtu na něco? Zapomeňte. Muž od Karlových Varů si zašel do místní laboratoře. Výsledek: POZITIVNÍ. Ten samý den si nechal udělat testy v Německu. Výsledek: NEGATIVNÍ. Jak je to možné?
Buď jsme se stali svědky zázraku, nebo tady něco smrdí. Klinická laboratoř Sang Lab v Karlových Varech podrobí občana PCR testu a 24. 10. vydá výsledek: POZITIVNÍ. Ve stejný den občan přejede hranice do Německa.


Testy na covid PCR (ilustrační foto)


Jak na sociálních sítích píše autor Tomáš Podrazil: “Na hranicích žádné kontroly nejsou ale za hranicí se můžete nechat otestovat, mají to označeno dokonce přímo na dálnici A3 první pumpa u Passau.”

V Německu navštíví laboratoř Eurofins ve městě Tirschenreuth, které je od Karlových Varů asi 50 km. Tam ho také podrobí občana PCR testu. Výsledek: NEGATIVNÍ.“To samé odehrálo v Krnově. Testy v Krnově (musel z práce) vyšel POZITIVNÍ. Nic mu není, tak mu to nedalo a jel na test do Bruntálu. Byl NEGATIVNÍ. Tak zašel za obvodním, ten tam zavolal a v Krnově mu řekli že to vyhodnocuje robot a asi se spletl,” píše na Facebooku Michal Gaydicza.


Hřebíček na hlavičku zřejmě udeřil na FB Vladimír Kadlec: “V Německu asi nehoní statistiky a tudíž nepodrobí vzorek tolika cyklům kultivace. U nás je potřeba čísla nahánět.”loading…
PCR testování je jen pomocná metoda, vykazuje pozitivitu běžně týdny i měsíce. Jde o klinicky falešně pozitivní výsledky. Vyšetření PCR je bez klinického kontextu bezcenné,” vysvětluje viroložka MUDr. Zelená.loading…
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh